Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Zamiatarka spalinowa VEGA VG100V-D Loncin 196 ccm

 • silnik spalinowy Loncin
 • pojemność silnika: 196 ccm
 • szerokość robocza szczotki 100 cm
 • prędkość szczotki regulowana 180-350 obr/min
 • średnica szczotek: 35 cm
 • napęd na tylne koła
 • 3 biegi do przodu, 1 bieg wsteczny
 • stopniowa regulacja kąta natarcia i wysokości roboczej szczotki
 • waga 76 kg
 • możliwość dokupienia przystawek: pług do spychania śniegu, metalowy pojemnik na kurz

Więcej szczegółów

4 549,00 zł

Dodaj do listy życzeń


16485

Nowy

Dostępny na zamówienie

Więcej informacji

Zamiatarka do kostki do czego służy ?

Zamiatarka spalinowa VEGA VG100V-D idealnie sprawdzi się zarówno w pracach przy domu jak również w firmach sprzątających. Niezastąpiona gdy sprzątasz podjazdy, alejki, chodniki, parkingi oraz wszystkie te miejsca, które muszą być utrzymane w należytej czystości. Lubiana przez brukarzy, którzy po zakończeniu układania muszą po sobie posprzątać kostkę. Jedno urządzenie, które pozwoli Ci zastąpić kilku pracowników i tym samym sprawi, że zaoszczędzisz nie tylko czas ale i pieniądze! Skutecznie zmieciesz liście, piasek, błoto a nawet śnieg. W odróżnieniu od odśnieżarek tą zamiatarką możesz zmiatać nawet wtedy, gdy śnieg jest ciężki i mokry. Odśnieżanie takiego śniegu tradycyjną odśnieżarką jest mało skuteczne. Dzięki tej zamiatarce posesja wokół Twojego domu będzie zawsze utrzymana w należytej czystości i to bez zbędnego wysiłku. Jeżeli chcesz aby kostka brukowa na Twoim podjeździe, parkingu, alejce dłużej zachowała walory estetyczne musisz dbać o jej regularne, właściwe czyszczenie. To jednak nie wszystkie możliwości tego urządzenia. Jako użytkownik VG100V-D masz możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci: pługu do spychania śniegu oraz metalowego pojemnika na kurz. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko przestrzeń i czas ale znowu również oszczędzasz pieniądze. 

Silnik oraz napęd

VG100V-D napędzana jest 4-suwowym silnikiem Loncina o pojemności 196 ccm. Silnik ten należy do sprawdzonych, legendarnych i słynących z niezawodności jednostek napędowych. Charakteryzuje się wysokim momentem obrotowym, mniejszą konsumpcją oleju i paliwa w porównaniu do starszych jednostek. Silnik pomimo rozrusznika linkowego, startuje lekko i łatwo dzięki automatycznemu dekompresatorowi zamontowanemu na wałku rozrządu. Zamiatarka VEGA VG100V wyposażona jest w przekładnie napędową, która oferuje Ci do wyboru 3 biegi do przodu oraz 1 bieg wsteczny. Dzięki temu przy pomocy wygodnej dźwigni umiejscowionej w łatwo dostępnym miejscu szybko dobierzesz odpowiednią prędkość, tak aby pracowało Ci się komfortowo i bezpiecznie. Pompowane koła w rozmiarze 13" zapewniają stabilne prowadzenie oraz właściwy kontakt nawet gdy pracujesz na ośnieżonym podłożu np. w trakcie spychania śniegu. Wygodne manewrowanie i łatwiejsze przemieszczanie zamiatarki zapewnia Ci duże, pompowane, obrotowe koło podporowe. Nie musisz obawiać się tego, że w wyniku częstego manewrowania ulegnie ono uszkodzeniu czy też szybkiemu zużyciu tak jak w przypadku kół poliuretanowych.  

Zespół roboczy, dodatkowe przystawki

Zamiatarka do kostki VG100V-D wyposażana jest w szczotkę o szerokości 100 cm i średnicy 35 cm. Dzięki skośnemu ułożeniu "włosów" lepiej doczyścisz sprzątaną powierzchnię. Wykonana z bardzo trwałego włosia pozwala Ci na dłuższy czas jej eksploatowania. Podczas pracy do wyboru masz, aż 5 kątów natarcia: na wprost oraz po dwa ustawienia na każdą stronę. Wysokość pracy z łatwością wyregulujesz przy pomocy dźwigni umiejscowionej w łatwo dostępnym miejscu. Nie będą potrzebne Ci do tego żadne narzędzia. Ogromnym atutem jaki masz do wykorzystania przy zamiatarce VG100V jest regulowana prędkość obrotowa szczotki w zakresie od 180 do 350 obr/min. Dzięki tej funkcji przy suchym i lekkim materiale możesz odrzucać odpadki bliżej dzięki czemu nie zanieczyścisz trawnika, skalniaka, elewacji, nie obijesz zaparkowanego samochodu i mniej nakurzysz wkoło.  

Zamiatarkę możesz doposażyć w duży metalowy pojemnik. Jego montaż i demontaż jest prosty i szybki. Zbierzesz do niego sprzątane nieczystości, a gdy się zapełni nie musisz niczego dźwigać, ponieważ został on wyposażony w wygodny uchwyt oraz 4 koła jezdne. Dzięki temu odwieziesz pojemnik w miejsce wysypania zawartości.  Zastosowanie pojemnika sprawdza się wszędzie tam, gdzie musisz zebrać nieczystości i nie możesz ich zmieść na bok... ani pod dywan ;-) Jeżeli zaskoczy Cię sroga zima z obfitymi opadami śniegu z pomocą przyjdzie Ci pług do spychania śniegu. Jego szerokość robocza wynosi 100 cm. Pozwoli Ci on na skuteczne odśnieżanie podjazdu, parkingu, chodnika czy też drogi dojazdowej. Dzięki zastosowaniu dolnej, gumowej listwy zgarniającej odgarniesz śnieg do samego spodu. Świeży niezalegający śnieg oraz niewysoką mokrą warstwę możesz skutecznie usuwać przy pomocy szczotki zamiatającej.

Podsumowanie

Zamiatarka do kostki Vega VG100V to wszechstronne urządzenie, które wykorzystasz nie tylko koło domu ale również we firmie. Pozwoli Ci ona utrzymać sprzątane powierzchnie w należytej czystości. W zimie zapewnisz bezpieczeństwo dbając o właściwe odśnieżony teren, wydłużysz żywotność podjazdu, który dłużej zachowa walory estetyczne, zwiększysz wydajność i obniżysz koszty zastępując pracowników. Solidna budowa, funkcjonalność oraz rozsądna cena sprawiają, że jest to jedna z chętniej wybieranych przez klientów zamiatarek.

Kupując otrzymujesz: 

 • oryginalne opakowanie
 • urządzenie dostarczane z wyposażeniem fabrycznym tj. zespół roboczy szczotki, 
 • polskojęzyczną instrukcje montażu oraz obsługi
 • klucz do świecy zapłonowej
 • kartę gwarancyjną która umożliwi Ci obsługę serwisową w autoryzowanych serwisach na terenie całego kraju
 • 2 sztuki wysokiej jakości oleju do silnika - jedna na start, druga na wymianę po dotarciu!!! 
 • wysokiej jakości 5 litrowy kanister na benzynę
 • wysyłkę na palecie, dzięki czemu masz pewność że Twoja zamiatarka dotrze do Ciebie nieuszkodzona. 

Najczęstsze pytania od klientów:

1. Czy dodatkowe przystawki są w cenie urządzenia?

Niestety nie. Pług do spychania śniegu, pojemnik na kurz to dodatkowe wyposażenie, które można dokupić. 

2. Czy szczotka jest wymienna? 

Tak. Zużytą szczotkę można wymienić. Nie ma z tym najmniejszego problemu. 

Obejrzyj nagranie, na którym zamiatarka spalinowa z napędem pracuje podczas sprzątania śniegu.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane