Kategorie

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Porady i wskazówki dla ogrodników i użytkowników

Co to jest wertykulacja trawnika? Czym różni się ona od aeracji? Czym w takim razie jest skaryfikacja? Jeżeli w dalszym ciągu są to dla Ciebie pojęcia nieznane zapraszamy Cię do krótkiej lektury

read more

Pilarka spalinowa nie odpala? Możliwe, że wszystko jest z nią dobrze tylko nieprawidłowo przeprowadzasz rozruch. Okazuje się, że choć na pierwszy rzut oka jest to banalnie łatwa czynność to jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Niepoprawne działanie nie zawsze spowodowane jest mankamentem urządzenia.

read more

Jaka żyłka do kosy spalinowej a jaka do podkaszarki elektrycznej? Czy żyłki różnią się między sobą wyłącznie kolorem? Wyjaśniamy jakie żyłki do jakich urządzeń najlepiej stosować.

read more

Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie jest tak oczywista jak może się wydawać. Sprowadzenie jej do ogólnego stwierdzenia: "żeby mieli ładnie wokół domu" nie wyjaśnia prawdziwych powodów dla których trudzimy się w naszych przydomowych ogrodach. Może i Ty zastanawiasz się nad tym czy warto inwestować swój czas i pieniądze w rozwój ogrodu?

read more

Styczeń w ogrodzie to czas spokoju i uśpienia przyrody. Wiele roślin przechodzi okres zimowego spoczynku, a aktywność zwierząt jest znacznie zmniejszona. Jednak dla ogrodników to także czas pełen przygotowań i ważnych działań, które zapewnią zdrowie i piękno ogrodu w nadchodzących miesiącach.

read more

Z początkiem roku na rynku pojawiła się nowa benzyna oznaczona jako 95 E10, wywołując wiele pytań wśród użytkowników sprzętu ogrodniczego, w tym kosiarek. Niniejszy artykuł ma na celu wyjaśnienie, czym jest benzyna 95 E10, dlaczego została wprowadzona, oraz jakie może mieć implikacje dla Twojej kosiarki.

read more