Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Traktorek ogrodowy Solo by AL-KO T15-95.6 HD-A 127367

 • silnik AL-KO PRO 450
 • przekładnia hydrostatyczna
 • szerokość koszenia 95 cm
 • agregat tnący złożony z dwóch noży
 • kosz o pojemności 310 litrów
 • dźwiękowa sygnalizacja zapełnienia kosza
 • koła: przednie 15"x6 tylne 20"x10
 • wysokość koszenia 30-90 mm
 • opcje: pług śnieżny, zestaw mulczujący i inne

kosiarka traktorek olx

Więcej szczegółów

14 499,00 zł

Dodaj do listy życzeń


127367

Nowy

Dostępny na zamówienie. Zarezerwuj poprzez złożenie zamówienia! Zapytaj o darmową dostawę traktora przygotowanego do pracy na terenie całego kraju!

Więcej informacji

Traktorek kosiarka Solo by AL-KO T 15-95.6 HD-A

Linia SOLO by AL-KO to linia produktów premium powstała z połączenia innowacyjnej techniki strzyżenia trawników AL-KO oraz sprawdzonej techniki ogrodowej i leśnej SOLO. Solo by AL-KO to technika ogrodowa i leśna zaprojektowana w Niemczech i wykonana w Austrii przy zastosowaniu najnowocześniejszej techniki i z najwyższą precyzją. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Traktor T 15-95.6 HD-A to podstawowy model w linii Solo, wyróżniający się unikalnym designem i właściwościami. Z pewnością sprawdzi się w każdych warunkach terenowych.

Silnik

Model T 15-95.6 HD-A wyposażono w jednocylindrowy, sprawdzony i wytrzymały silnik AL-KO PRO o pojemności 452 cm3 i wysokiej mocy 7,7 kW. 

Napęd, koła, trakcja

Hydrostatyczna przekładnia jezdna pozwala płynnie regulować prędkość jazdy w zależności od potrzeb. Traktor podczas jazdy do przodu rozwija prędkość 0 – 9 km/h a podczas jazdy do tyłu 0 – 4 km/h. Koła rozmiaru 15” przednie i 20” tylne o szerokim ogumieniu zapewniają wyjątkowo pewne przemieszczanie się, stabilny kontakt z podłożem oraz lepszą mobilność w trudniejszych warunkach. Dodatkowo nie ugniatają tak trawy jak wąskie koła o niskim profilu. 

Agregat koszący, koszenie, kosz na trawę

Niezawodny, łożyskowany agregat tnący ma szerokość 95 cm. Wyposażony został w dwa ostrza, których krawędzie tnące wykonano ze specjalnie hartowanej stali. Zachowują one dłuższą żywotność oraz zapewniają lepsze ścinanie trawy w czasie dłuższej eksploatacji. Elektromagnetyczne sprzęgło ostrzy umożliwia włączanie i wyłączanie agregatu tnącego przy użyciu przycisku. Wysokość położenia agregatu tnącego, a tym samym wysokość koszenia reguluje się od 3 cm do 9 cm. Solo by AL-KO T 15-95.6 HD-A posiada bardzo mały promieniem skrętu. Traktor jest bardzo zwinny i bez problemu można nim kosić trudno dostępne zakamarki ogrodu, bez konieczności zbędnego manewrowania i ugniatania trawnika. Jednocześnie 95-cio centymetrowy agregat tnący zapewnia ekspresowe koszenie dużych powierzchni. 310-tu litrowy kosz pozwala zebrać ogromną ilość trawy oszczędzając czas użytkownika, poświęcany na częstsze wysypywania kosza. Gdy zajdzie konieczność jego opróżnienia, operator przy pomocy wygodnej dźwigni wysypie jego zawartość bez opuszczania siedzenia. O zapełnieniu kosza informuje sygnał dźwiękowy.

Obsługa, operator, wyposażenie dodatkowe

Wygodny, regulowany, fotel operatora w połączeniu z łatwym dostępem do przełączników i dźwigni sterujących zapewnia komfort pracy. Sportowa kierownica i dobrze czytelny kokpit ułatwiają pracę. Zewnętrzny wlew paliwa ułatwia szybkie wznowienie koszenia i eliminuje ryzyko rozlania paliwa na rozgrzany silnik. Płaska podłoga to maksymalna swoboda wsiadania i zsiadania. W połączeniu z ergonomicznie usytuowanymi, dwoma pedałami jazdy (przód i tył) zapewniają komfort pracy przez cały dzień.

Podsumowanie

Solo by AL-KO T 15-95.6 HD-A to wyjątkowa maszyna, zbudowana na stabilnej i sztywnej ramie połączonej z wytrzymałą, żeliwną osią przednią. Użytkownicy z pewnością docenią niezawodność, długowieczność i wysoką jakość tej konstrukcji. Oferowany przez ten traktor komfort pracy i ogrom ergonomicznych rozwiązań jest wyjątkowy w swojej klasie.

Kupując ten komplet w cenie otrzymujesz:

 • Fabryczną zawartość zestawu tj. traktorek z koszem na trawę, 

 • oświetlenie przednie,

 • wkładkę mulczującą, dzięki której zyskasz dodatkową funkcję koszenia jaką jest mulczowanie!

 • zderzak przedni, który ochroni Twój traktorek podczas zderzenia z napotkaną przeszkodą,

 • zamontowany do traktorka licznik motogodzin, dzięki któremu z łatwością będziesz kontrolował  interwały serwisowe. Przestaniesz zastanawiać się nad tym czy to już pora wymienić olej czy może masz na to jeszcze czas!

 • zestaw serwisowy składający się z oleju silnikowego, abyś mógł przeprowadzić serwis olejowy wymagany po okresie docierania, bez konieczności zakupu niezbędnych materiałów,

 • zapasowy filtr powietrza, który wymienisz od razu gdy tylko zajdzie taka konieczność, bez przerywania pracy i szukania właściwego filtra,

 • zapasowy filtr paliwa, który zmienisz gdy będziesz wykonywał obsługę roczną i tym samym zmniejszysz ryzyko wystąpienia problemów w układzie paliwowym,

 • markową świecę zapłonową na zapas - w razie konieczności szybko uruchomisz swój traktorek i będziesz mógł kontynuować koszenie,

 • wysokiej jakości kanister na benzynę marki ALKO o pojemności 5 litrów, półprzezroczysty dzięki czemu będziesz widział jego zawartość,

 • montaż, uruchomienie oraz przegląd zerowy przeprowadzony w autoryzowanym punkcie serwisowym - jest to niezbędny wymóg stawiany przez gwaranta, abyś mógł korzystać z autoryzowanych punktów obsługi gwarancyjnej - Twój traktorek dostarczymy przygotowany do pracy wprost pod Twój dom!!!

 • polskojęzyczną instrukcję obsługi,

 • kartę gwarancyjną z dowodem zakupu oraz potwierdzenie rejestracji przeprowadzonego przeglądu zerowego, dzięki któremu w przypadku gdyby wystąpiły jakieś problemy techniczne możesz realizować naprawy gwarancyjne w autoryzowanych punktach serwisowych rozlokowanych na terenie całego kraju,

 • Transport naszymi własnymi pojazdami! Z uwagi na gabaryt oraz dużą wartość zakupionych traktorków nie wysyłamy kurierem, ani też firmami spedycyjnymi,

 • instruktaż z zakresu obsługi i konserwacji urządzenia, przeprowadzony w chwili dostarczenia traktorka pod Twój dom. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z jego obsługą i użytkowaniem.

 • możliwość zakupu na raty online bez wychodzenia z domu, również w promocyjnych liniach kredytowych,

 • możliwość leasingu online bez wychodzenia z domu,

 • wsparcie techniczne po zakupie oraz sprzedaż wysyłkową części zamiennych, 

W startowym pakiecie promocyjnym o wartości ponad 900 PLN, który od nas otrzymujesz GRATIS masz zawarte wszystko co jest Ci niezbędne do użytkowania Twojego nowego traktorka! Przestaniesz zastanawiać się nad tym jaki olej musisz kupić i czy coś jeszcze jest Ci potrzebne do jego użytkowania. Niczego nie musisz dokupować! Zaczniesz pracę natychmiast po dostarczeniu traktorka w prost pod drzwi Twojego domu! Siadaj wygodnie, zrelaksuj się i działaj!

UWAGA! Przed użyciem urządzenia należy bezwzględnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz regularnie kontrolować, a w razie potrzeby uzupełniać wymagane oleje silnikowe oraz inne płyny eksploatacyjne zgodnie z zaleceniami producenta!!!

traktorek do koszenia trawy

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię