Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Traktor Solo by AL-KO T 22-111.7 HDS-A V2 127445

 • silnik AL-KO PRO 700 V2
 • wyrzut boczny
 • przekładnia hydrostatyczna
 • agregat tnący złożony z dwóch noży
 • szerokość koszenia 110 cm
 • koła:opony przednie 15"x6 tylne 18"x8
 • wysokość koszenia regulowana od 30 do 80 mm
 • waga 234 kg
 • szeroka gama akcesoriów: pług śnieżny, zestaw do mulczowania, walec ogrodowy i inne
 • gwarancja: 5 lat konsument, 1 rok firma

Więcej szczegółów

13 974,45 zł

Dodaj do listy życzeń


127445

Nowy

Dostępny na zamówienie. Zarezerwuj poprzez złożenie zamówienia! Zapytaj o darmową dostawę traktora przygotowanego do pracy na terenie całego kraju!

Więcej informacji

TrakorSolo by AL-KO T 22-111.7 HDS-A V2

Linia SOLO by AL-KO to linia produktów premium powstała z połączenia innowacyjnej techniki strzyżenia trawników AL-KO oraz sprawdzonej techniki ogrodowej i leśnej SOLO. Solo by AL-KO to technika ogrodowa i leśna zaprojektowana w Niemczech i wykonana w Austrii przy zastosowaniu najnowocześniejszej techniki i z najwyższą precyzją. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Traktor Solo by AL-KO T 22-111.7 HDS-A V2 to zaawansowany model traktorów wielofunkcyjnych, który dzięki bogatej gamie akcesoriów takich jak: pług śnieżny, zestaw do mulczowania czy walec ogrodowy może być wykorzystywany przez cały rok.

Silnik

Model T 22-111.7 HDS-A V2 wyposażono w trwały, bardzo mocny i niezawodny silnik AL-KO PRO 700. Jest to dwucylindrowy motor o pojemności aż 700 cm3, mocy 13 kW i zmniejszonym poziomie wibracji.

Napęd, koła, trakcja

Hydrostatyczna przekładnia jezdna pozwala płynnie regulować prędkość jazdy w zależności od potrzeb. Traktor podczas jazdy do przodu rozwija prędkość 0 – 9 km/h a podczas jazdy do tyłu 0 – 4 km/h. Koła rozmiaru 15” przednie i 18” tylne o szerokim ogumieniu zapewniają wyjątkowo pewne przemieszczanie się, stabilny kontakt z podłożem oraz lepszą mobilność w trudniejszych warunkach. Dodatkowo nie ugniatają tak trawy jak wąskie koła o niskim profilu.

Agregat koszący, koszenie

Niezawodny, łożyskowany agregat tnący ma szerokość 110 cm. Wyposażony został w dwa ostrza, których krawędzie tnące wykonano ze specjalnie hartowanej stali. Zachowują one dłuższą żywotność oraz zapewniają lepsze ścinanie trawy w czasie dłuższej eksploatacji. Elektromagnetyczne sprzęgło ostrzy umożliwia włączanie i wyłączanie agregatu tnącego przy użyciu przycisku. Wysokość położenia agregatu tnącego, a tym samym wysokość koszenia reguluje się od 3 cm do 8 cm. Solo by AL-KO T 22-111.7 HDS-A V2 posiada bardzo mały promieniem skrętu. Traktor jest bardzo zwinny i bez problemu można nim kosić trudno dostępne zakamarki ogrodu, bez konieczności zbędnego manewrowania i ugniatania trawnika. Jednocześnie 110 cm agregat tnący zapewnia ekspresowe koszenie dużych powierzchni.

Obsługa, operator

Wygodny, kubełkowy fotel operatora, wygodny dostęp do przełączników i dźwigni sterujących, łatwość wsiadania i zsiadania dzięki płaskiej podłodze to elementy zapewniające maksymalny komfort pracy. 

Podsumowanie

Solo by AL-KO T 22-111.7 HDS-A V2 to wyjątkowa, zbudowana na stabilnej i sztywnej ramie maszyna, której użytkownicy docenią jej niezawodność, wszechstronność i komfort pracy jaki zapewnia.

5-letnia gwarancja dla użytkowników indywidualnych to wyjątkowa oferta linii Solo by AL-KO.

Polecamy akcesoria dodatkowe:

 • Elektroniczne opróżnianie kosza - nr art. 119602
 • Przyczepa AL-KO TA 250 - nr art. 110804
 • Zaczep przyczepki AL-KO TA 250 - nr art. 119831
 • Walec ogrodowy - nr art. 130539

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię