Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Traktorek ogrodowy Simplicity Regent SRD310

 • silnik 2 cylindrowy o pojem. 724 ccm
 • Briggs & Stratton Professional 8270 V-Twin 
 • napęd: profesjonalna przekładnia hydrostatyczna
 • odlewana belka przednia
 • oświetlenie przednie
 • pojemność kosza 350 litrów
 • szerokość koszenia 107 cm - 2 noże
 • wysokość koszenia: 45 - 90 mm
 • promień skrętu: 38 cm
 • koła: przód 15"x6,  tył 22"x9,5
 • waga 299 kg
 • wymiary: dł. 260 cm x szer. 114 cm x wys. 123 cm 

traktorki kosiarki

Więcej szczegółów

25 398,00 zł

Dodaj do listy życzeń


2691687

Nowy

Dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji

Traktorek ogrodowy Simplicity Regent SRD310

Simplicity SRD310 jest bezpośrednim następcą bardzo cenionego modelu SRD 300. Już na pierwszy rzut oka widać, że to nie zwykły lifting marketingowy, ale poważne podejście do potrzeb klienta. Nowy dynamiczny wygląd to tylko wisienka na torcie zmian technicznych, o których przeczytasz poniżej.

Należy zaznaczyć, że traktory marki Simplicity są produktami Briggs & Stratton jednego z najstarszych w świecie producentów nie tylko silników napędzających maszyny budowlane i sprzęt ogrodniczy, ale również kompletnych urządzeń. Traktory Simplicity wyprodukowane są w U.S.A. a urządzenia tej marki cenione są na całym świecie za bardzo wysoką jakość oraz nowoczesne rozwiązania techniczne.

Napęd, koła, trakcja

Pierwsze odczuwalna zmiana, to zastosowanie w SRD 310 profesjonalnej przekładni hydrostatycznej Tuff Torq® K46. Pozwala ona płynnie regulować prędkość jazdy w zakresie od 0 – 7,7 km/h przy jeździe do przodu,  a podczas jazdy do tyłu 0 – 4,5 km/h. Nie zapomniano o tempomacie. Podczas koszenia długich, prostych odcinków możesz ściągnąć nogę z pedału i odpoczywać. Małą rewolucję przeszło ogumienie. Z tyłu zastosowano koła szersze i większe o 2 cale, zapewniając lepszy rozkład masy obciążonego traktora, zmniejszając też tendencję do koleinowania. Głęboki bieżnik to pewne przemieszczanie się, stabilny kontakt z podłożem i lepsza mobilność w trudniejszych warunkach.

Koszenie, kosz na trawę, agregat koszący

Traktor wyposażono w potężny, 350 litrowy kosz, który pozwala zebrać pokaźną ilość trawy oszczędzając czas użytkownika, poświęcany na częstsze wysypywania kosza. Gdy zajdzie konieczność jego opróżnienia, operator przy pomocy wygodnej dźwigni wysypie jego zawartość bez opuszczania siedzenia. W zestawie znajduje się zatyczka mulczująca, więc można kosić również bez zbierania do kosza, pozostawiając pokos jako naturalny nawóz.

Agregat tnący ma szerokość 107 cm. Wyposażony został w 2 noże, których krawędzie tnące wykonano ze specjalnie hartowanej stali. Zachowują one dłuższą żywotność oraz zapewniają lepsze ścinanie trawy w czasie dłuższej eksploatacji. Koła podporowe agregatu koszącego gwarantują stabilne koszenie. Szybko złączka do mycia pozwala utrzymać obudowę agregatu w należytej czystości. Agregat tnący uruchamiany jest przez elektromagnetyczne sprzęgło, które użytkownik włącza jednym przyciskiem umiejscowionym na desce rozdzielczej. Wysokość położenia agregatu tnącego, a tym samym wysokość koszenia reguluje się od 4,5 cm do 9 cm. Simplicity SRD 310 posiada funkcję koszenia podczas jazdy do tyłu, co w połączeniu z bardzo małym promieniem skrętu wynoszącym 36 cm sprawia, iż traktor jest bardzo zwinny i bez problemu można nim kosić trudno dostępne zakamarki ogrodu, bez konieczności zbędnego manewrowania i ugniatania trawnika.

Silnik

W tym względzie postawiono na sprawdzony w modelu SRD 300 dwu cylindrowy silnik Briggs & Stratton Professional 8270 V-Twin o mocy 27 KM. Jeżeli coś sprawdza się doskonale, to po co to zmieniać? Silnik ten uzbrojony jest w pompę oleju oraz filtr oleju, który zapewnia utrzymanie oleju w należytej kondycji a tym samym lepiej chroni wnętrze silnika.

Obsługa, ergonomia, operator

Kolejne zmiany to poprawiona ergonomia pracy operatora. Jeszcze wygodniejszy fotel o poprawionym profilu oraz bezkonkurencyjnie duża przestrzeń na nogi umożliwiają wygodną pracę osobom o wyższym wzroście.

Nowa deska rozdzielcza z komputerem serwisowym, wskazuje poziom paliwa, interwały dla serwisu olejowego, obsługi filtrów, ostrzenia noży tnących czy też poziom naładowania akumulatora. Kierownica została również wyprofilowana na nowo, tak aby nie zasłaniać wskaźników i dawać lepsze odczucie kierowcy.

Zbiornik paliwa o pojemności ok. 11 litrów pozwala na długie koszenie bez dolewek, a jego tankowanie odbywa się przez bardzo wygodny, duży otwór wlewowy umieszczony w błotniku.

Mocniejsze oświetlenie przednie pozwala na pracę po zmroku i komfortowy powrót do garażu. Dodatkowo dla bezpieczeństwa użytkownika i zwiększenia ochrony przed uszkodzeniem maski, traktor chroni przedni zderzak.

Podsumowanie

Simplicity SRD310 bez wątpienie zasługuje na miano traktora klasy premium. Stalowa, pięknie lakierowana maska, odlewana przednia belka i całość osadzona na sztywnej, wytrzymałej ramie zapewniają użytkownikowi ciągłe odczucie użytkowania solidnej, profesjonalnej maszyny. W nowej odsłonie towarzyszy temu dynamiczny design i spora lista zmian technicznych: profesjonalna przekładnia hydrostatyczna Tuff-torq K46, większe koła, nowa wiązka elektryczna, zderzak, łożyska przednich kół, doprecyzowany system kierowniczy, nowa deska rozdzielcza, wyprofilowana kierownica, nowy komfortowy fotel. Bez dwóch zdań, ten traktor zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Kupując ten komplet w cenie otrzymujesz:

 • Fabryczną zawartość zestawu tj. traktorek z koszem na trawę, 

 • oświetlenie przednie, 

 • wkładkę mulczującą, dzięki której zyskasz dodatkową funkcję koszenia jaką jest mulczowanie!

 • licznik motogodzin, dzięki któremu z łatwością będziesz kontrolował  interwały serwisowe. Przestaniesz zastanawiać się nad tym czy to już pora wymienić olej czy może masz na to jeszcze czas! 

 • zestaw serwisowy składający się z filtra olejowego oraz oleju silnikowego, dzięki któremu przeprowadzisz serwis olejowy wymagany po okresie docierania, bez konieczności zakupu niezbędnych materiałów, 

 • zapasowy filtr powietrza, który wymienisz od razu gdy tylko zajdzie taka konieczność, bez przerywania pracy i szukania właściwego filtra, 

 • zapasowy filtr paliwa, który zmienisz gdy będziesz wykonywał obsługę roczną i tym samym zmniejszysz ryzyko wystąpienia problemów w układzie paliwowym,

 • 2 markowe świece zapłonowe na zapas - w razie konieczności szybko uruchomisz swój traktorek i będziesz mógł kontynuować koszenie, 
 • wysokiej jakości kanister na benzynę marki ALKO o pojemności 5 litrów, półprzezroczysty dzięki czemu będziesz widział jego zawartość,

 • montaż, uruchomienie oraz przegląd zerowy przeprowadzony w autoryzowanym punkcie serwisowym - Twój traktorek dostarczymy przygotowany do pracy wprost pod Twój dom!!!

 • polskojęzyczną instrukcję obsługi,

 • kartę gwarancyjną z dowodem zakupu dzięki którym w przypadku gdyby wystąpiły jakieś problemy techniczne możesz realizować naprawy gwarancyjne w autoryzowanych punktach serwisowych rozlokowanych na terenie całego kraju,

 • Transport naszymi własnymi pojazdami! Z uwagi na gabaryt oraz dużą wartość zakupionych traktorków nie wysyłamy kurierem, ani też firmami spedycyjnymi,

 • instruktaż z zakresu obsługi i konserwacji urządzenia, przeprowadzony w chwili dostarczenia traktorka pod Twój dom. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z jego obsługą i użytkowaniem. 

 • możliwość zakupu na raty online bez wychodzenia z domu, również w promocyjnych liniach kredytowych,

 • możliwość leasingu online bez wychodzenia z domu, 

 • wsparcie techniczne po zakupie oraz sprzedaż wysyłkową części zamiennych, 

W startowym pakiecie promocyjnym, który od nas otrzymujesz GRATIS masz zawarte wszystko co jest Ci niezbędne do użytkowania Twojego nowego traktorka! Przestaniesz zastanawiać się nad tym jaki olej musisz kupić i czy coś jeszcze jest Ci potrzebne do jego użytkowania. Niczego nie musisz dokupować! Zaczniesz pracę natychmiast po dostarczeniu traktorka wprost pod drzwi Twojego domu! Siadaj wygodnie, zrelaksuj się i działaj!

UWAGA! Przed użyciem urządzenia należy bezwzględnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz regularnie kontrolować, a w razie potrzeby uzupełniać wymagane oleje silnikowe oraz inne płyny eksploatacyjne zgodnie z zaleceniami producenta!!!

traktorek kosiarka olx

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane

Pobierz PrestaShop