Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Rozdrabniacz AL-KO Easy Crush LH 2810 113873 112853

 • silnik elektryczny 2800 W
 • przyłącze 230V / 16A
 • walcowy system rozdrabniania
 • max. grubość gałęzi 40 mm
 • kosz o poj. 48 litrów
 • wyłącznik zerowy
 • duże koła w rozmiarze XL
 • waga 29 kg

Więcej szczegółów

1 359,00 zł

Dodaj do listy życzeń


113873

Nowy

Dostępny w magazynie sprzedawcy

Więcej informacji

Rozdrabniacz AL-KO Easy Crush LH 2810 113873 (112853)

Jeśli posiadasz działkę, ogród lub sad, to wiesz jakim kłopotem są połamane lub ścięte gałęzie z koron drzew i krzewów. Ich ręczne rozdrabnianie trwa wieki, a rzucone w całości na kompostownik nie chcą się rozkładać i nawet po roku utrudniają rozrzucanie nawozu. Rozwiązaniem tych problemów są rozdrabniarki do gałęzi, które szybko i sprawnie zamienią nawet spore kawałki gałęzi w zgrabne niewielkie zrębki. Możesz je szybko skompostować, albo użyć jako ściółkę dla roślin w ogrodzie.

AL-KO LH 2810 jest rozdrabniaczem elektrycznym dzięki czemu waży ponad 10 kg mniej niż przeciętne rozdrabniaki spalinowe, zachowując wysoką mobilność i efektywność rozdrabniania. W tym modelu zastosowano system walcowy z automatycznym mechanizmem wciągania zapewniający równomierne wciąganie materiału. Silnik o mocy 2800 W gwarantuje, że skruszysz gałęzie o grubości nawet 4-ech centymetrów. Zrębki trafiają do kosza wykonanego z trwałego i wytrzymałego tworzywa ABS. Kosz ma pojemność 48 litrów, nie tracisz czasu na częste wysypywanie urobku.

Rozdrabniak zasilany jest z normalnej sieci energetycznej 230V z bezpiecznikiem 16A (typowy dla prądu w gniazdkach w domu). Nie musisz posiadać tak zwanego złącza siłowego czyli 400 V, korzystasz z rozdrabniacza wszędzie gdzie tego potrzebujesz.

Sztywna obudowa wykonana ze specjalnego tworzywa osadzona jest na stalowej, lakierowanej ramie. Szeroki mechanizm jezdny i duże koła w rozmiarze XL to cechy zapewniające rozdrabniaczowi stabilność podczas pracy i transportu. Waga rozdrabniacza to 29 kg, to udany kompromis między wysoką jakością i stabilnością urządzenia a jego mobilnością.

Opinie

Oceń 
2021-08-23

Fajny młynek do gałęzi

W przypadku mocno rozgałęzionych materiałów wprowadzanie ich do urządzenia jest nieco kłopotliwe. Samo rozdrabnianie działa super.

  Oceń 
  2020-11-09

  Polecam

  Użytkuję drugi sezon. Świetnie się sprawdza. Nie jest najtańszy ale naprawdę dobry. Polecam każdej ogrodniczce !

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   Napisz opinię