Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Rozdrabniacz do gałęzi Cedrus RB04PRO-E spalinowy

 • Silnik Loncin G420F
 • rozrusznik elektryczny i ręczny
 • ostrze tnące 2 x 300 mm
 • prędkość obrotowa noży 2000 obr. /min
 • wydajność 5 - 7 m3/h
 • średnica gałęzi max 15 cm
 • czujnik oleju
 • sprzęgło odśrodkowe
 • podwójny pasek napędzający bęben
 • solidne piasty z kalamitkami 
 • regulowany zasięg i kierunek wyrzutu
 • pompowane koła i zaczep kulowy
 • czujniki bezpieczeństwa

Więcej szczegółów

9 024,05 zł

Dodaj do listy życzeń


CEDRB04PRO-E

Nowy

Dostępny na zamówienie. Zarezerwuj poprzez złożenie zamówienia. Darmowa wysyłka! Zestaw startowy GRATIS!!!

Więcej informacji

Rozdrabniacz spalinowy Cedrus RB04PRO-E

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że po przycięciu tylko kilku krzewów w Twoim ogrodzie pojawiła się zaskakująco duża ilość gałęzi, a ich ilość szybko rosła? Jako doświadczony ogrodnik wiesz, jak problematyczne może być pozbywanie się bioodpadów, zwłaszcza w obliczu obowiązujących przepisów, które zabraniają ich spalania. Choć najłatwiejszym rozwiązaniem wydaje się unikanie wytwarzania takich odpadów, w praktyce jest to niemożliwe.

Regularne przycinanie gałęzi w Twoim ogrodzie to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia roślin. Usuwając uszkodzone i martwe części, zapobiegasz chorobom i atakom szkodników. Poprzez przerzedzanie roślinności poprawiasz cyrkulację powietrza i dostęp światła, co zmniejsza ryzyko pojawienia się pleśni i innych problemów. Te działania wspomagają rozwój Twoich roślin, wpływając pozytywnie na ich wzrost. Gdy już uformujesz żywopłoty i przytniesz niezbędne gałęzie, stajesz przed dylematem, co zrobić z nagromadzonymi odpadami. Spalanie gałęzi obecnie wiąże się z ryzykiem mandatu, więc warto znaleźć alternatywne rozwiązanie. Rozdrabniacz do gałęzi to idealne narzędzie, które pomoże Ci zredukować objętość tych odpadów, ułatwiając ich przechowywanie, kompostowanie czy transport. Zapomnij o męczącym rąbaniu czy problemach z przechowywaniem – z rozdrabniaczem do gałęzi praca stanie się łatwiejsza i bardziej efektywna. To idealny czas, aby ułatwić sobie życie – nie zwlekaj i już dziś zamów rozdrabniacz do gałęzi!

Jaki rozdrabniacz spalinowy do gałęzi kupić?

Jeśli w Twoim małym ogrodzie czy sadzie wystarczają Ci mniejsze, elektryczne lub spalinowe rozdrabniacze, to świetnie. Ale jeżeli potrzebujesz czegoś potężniejszego do pracy z większą ilością gałęzi lub gałęzi o większych średnicach, warto, abyś zwrócił uwagę na model Cedrus RB04PRO-E. To duży rozdrabniacz, który dzięki swoim rozmiarom i większym układom roboczym pozwala na znacznie wyższą wydajność. Możesz nim rozdrabniać gałęzie o średnicy nawet do 15 cm! Idealnie sprawdzi się w dużych ogrodach, sadach czy parkach. Model ten cieszy się popularnością wśród małych firm ogrodniczych i gospodarstw sadowniczych. Jeśli zmagasz się z dużą ilością gałęzi o sporych rozmiarach, RB04PRO-E będzie dla Ciebie idealnym wyborem. A dla jeszcze większych zadań polecamy wyższe modele o jeszcze większej mocy.

Potężny silnik Loncin G420F z rozrusznikiem elektrycznym

Rozdrabniacz Cedrus RB04PRO-E, wyposażony w potężny silnik Loncina G420F o pojemności 420 ccm, to prawdziwy lider wśród jednostek napędowych. Zapewnia on imponującą moc rzeczywistą ponad 12 KM i wysoki moment obrotowy około 26,8 Nm już przy 2500 obr./min, co umożliwia Ci sprawne i bezproblemowe rozdrabnianie gałęzi o średnicy do 15 cm. Dzięki łożyskowanemu wałowi i żeliwnej tulei cylindra, silnik ten jest stworzony do długotrwałej pracy, co zapewnia mu wielosezonową wydajność. Jeśli zauważysz, że silnik zaczyna mieć problemy z pracą, sprawdź poziom oleju – to może być sygnał od czujnika olejowego, który ostrzega przed potencjalnymi problemami. Nie martw się jednak o uruchomienie urządzenia. W pierwszej kolejności możesz skorzystać z rozrusznika elektrycznego. Wystarczy, że przekręcisz kluczyk w stacyjce i gotowe! Jeżeli będziesz chciał skorzystać z rozrusznika ręcznego to będziesz pozytywnie zaskoczony łatwością rozruchu. System automatycznej dekompresji i sprzęgło odśrodkowe sprawią, że lekkim pociągnięciem za linkę startową uruchomisz rozdrabniacz. Aby zatankować rozdrabniacz do pełna, potrzebujesz 6,5 litra benzyny. Obsługa i serwisowanie tego rozdrabniacza to czysta przyjemność, wszystko jest intuicyjnie oznaczone, a dostęp do punktów serwisowych jest łatwy i wygodny. Prosta budowa Loncina i wszechobecny dostęp do części zamiennych to atuty dzięki, którym unikniesz problemów z ewentualną naprawą w przyszłości.

Szerokie noże, duży bęben, szerokie kanały

W Twoim rozdrabniaczu Cedrus, z jego obszerną komorą mielącą, bez problemu poradzisz sobie nawet z rozgałęzionym materiałem. Bęben mielący, wyposażony w dwa ostre noże o szerokości 300 mm, wykonane z hartowanej stali, gwarantuje efektywne rozdrabnianie. Napędzany jest poprzez dwa paski klinowe, które przenoszą moc z silnika, a sprzęgło odśrodkowe zapewnia łatwy start bez potrzeby "ciągnięcia" bębna w momencie zapłonu. Kiedy zwiększysz obroty, cały zespół roboczy rusza do akcji. W przypadku nadmiernego obciążenia lub zablokowania bębna, sprzęgło odśrodkowe minimalizuje ryzyko uszkodzeń. Jeśli rozdrabniacz się zapcha, łatwo możesz przerwać pracę, aby oczyścić kanały wylotowy i wprowadzający. Regulowany komin wylotowy daje Ci kontrolę nad tym, jak daleko i w którym kierunku wyrzucany jest rozdrobniony materiał. Łożyskowany wał bębna mielącego, osadzony w solidnych odlewanych piastach z kalamitkami, pozwala na łatwe smarowanie i wydłuża żywotność łożysk. To wszystko sprawia, że praca z tym rozdrabniaczem jest nie tylko wydajna, ale także łatwa w obsłudze i konserwacji.

Wydajność, komfort, bezpieczeństwo

Twój rozdrabniacz Cedrus jest zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie. Wszystkie elementy sterowania są łatwo dostępne, co sprawia, że obsługa urządzenia jest intuicyjna. W przypadku awaryjnej sytuacji, masz pod ręką wyłącznik bezpieczeństwa, który jest zintegrowany z dużym metalowym pałąkiem otaczającym komorę załadunkową. To prosty i skuteczny sposób na natychmiastowe zatrzymanie maszyny w razie potrzeby. Transportowanie rozdrabniacza również jest ułatwione dzięki dużym, solidnym uchwytom oraz pompowanym, wzmocnionym kołom terenowym. Jeśli potrzebujesz przewieźć urządzenie na większą odległość, możesz skorzystać z kulowego zaczepu, aby przyczepić rozdrabniacz do quada lub traktorka. Dzięki temu dotrzesz z nim nawet w najbardziej odległe zakątki Twojego ogrodu. Stabilności dodają przednie rozkładane koła. Dzięki nim podczas pracy masz pewność stabilności urządzenia, nawet na nierównym terenie. W zależności od rodzaju i ilości materiału do rozdrobnienia, możesz przetworzyć od 5 do 7 metrów sześciennych odpadów w ciągu godziny pracy. To sprawia, że rozdrabniacz Cedrus jest nie tylko efektywny, ale również wygodny w obsłudze i wszechstronny w zastosowaniu.

Na zakończenie

Rozdrabniacz spalinowy Cedrus RB04PRO-E to doskonałe narzędzie dla Twojego domu, gospodarstwa czy małej firmy ogrodniczej. Jego solidna budowa, mocny silnik Loncin i duże rozmiary układu roboczego, komory załadunkowej oraz komina wylotowego świadczą o jego powadze i efektywności. Dzięki niemu z łatwością zredukujesz objętość gałęzi, które planujesz kompostować lub oddać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Zapomnij o męczącym ręcznym cięciu gałęzi i ich upychaniu do worków, a także o ryzyku mandatów za spalanie odpadów. Teraz Twoja praca stanie się wydajna i komfortowa, dając Ci więcej czasu i mniej kłopotów. Zacznij pracować efektywnie i z przyjemnością z rozdrabniaczem Cedrus RB04PRO-E.

Rębak do gałęzi Cedrus Rb04PRO-E opinie

Spójrz na recenzję użytkowników tego modelu. Wysokie oceny świadczą o tym, że produkt spełnia oczekiwania swoich użytkowników i jest ceniony za swoją jakość oraz funkcjonalność.

rozdrabniacze do gałęzi Cedrus opinie

Kupując ten komplet w cenie otrzymujesz:

 • Fabryczną zawartość zestawu tj. urządzenie, koła pompowane, podstawkę,
 • instrukcję obsługi w języku polskim,
 • oryginalne opakowanie,
 • kartę gwarancyjną z dowodem zakupu, dzięki czemu w przypadku gdyby wystąpiły jakieś problemy techniczne możesz realizować naprawy gwarancyjne w autoryzowanych punktach serwisowych na terenie całego kraju lub w centralnym serwisie gwarancyjnym,
 • licznik motogodzin, dzięki któremu z łatwością będziesz mógł kontrolować interwały serwisowe co w istotny sposób ułatwi Ci obsługę okresową, 
 • 2 sztuki wysokiej jakości oleju silnikowego rekomendowanego przez producenta - jedna na uruchomienie, a druga na wymianę po dotarciu silnika (po około 5 godzinach pracy),
 • wysokiej jakości kanister na benzynę marki ALKO o pojemności 5 litrów, półprzezroczysty dzięki czemu będziesz widział jego zawartość,
 • wygodne ochronniki słuchu, dzięki którym praca nie tylko tym rozdrabniaczem ale również innymi urządzeniami ogrodniczymi jakie posiadasz w swoim domu będzie dla Ciebie bardziej komfortowa,
 • rękawice ochronne,
 • okulary ochronne dla Twojego bezpieczeństwa,
 • sprawdzenie wysyłanego urządzenia pod kątem uszkodzeń i braków zgodnie z przyjętymi wewnętrznymi procedurami, dzięki czemu już na wstępie unikniesz niepotrzebnych reklamacji,
 • ubezpieczoną, darmową wysyłkę - również płatną przy odbiorze,
 • możliwość zakupu na raty online,
 • wsparcie techniczne po zakupie oraz sprzedaż wysyłkową części zamiennych.

W startowym pakiecie promocyjnym o wartości blisko 180 PLN, który od nas otrzymujesz GRATIS masz zawarte wszystko co jest Ci niezbędne do użytkowania Twojego nowego rozdrabniacza! Przestaniesz zastanawiać się nad tym jaki olej musisz kupić i czy coś jeszcze jest Ci potrzebne do użytkowania. Niczego nie musisz dokupować! Zaczniesz pracę natychmiast po zmontowaniu, zalaniu płynami i uruchomieniu urządzenia. Kup tylko paliwo i działaj!

UWAGA!!! Przed użyciem urządzenia należy bezwzględnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz uzupełnić wymagane oleje silnikowe, przekładniowe jeśli występują oraz inne płyny eksploatacyjne zgodnie z zaleceniami producenta!!!

rębak do gałęzi Cedrus RB04PRO-E

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś kliknij w przycisk poniżej i zapisz się do naszego Newslettera!

Dlaczego warto się zapisać?

 • otrzymasz dostęp do specjalnej Strefy Niskich Cen, w której znajdziesz okazyjne urządzenia na specjalnych warunkach cenowych,
 • będziesz na bieżąco z naszymi nowościami, promocjami i aktualnościami, 
 • będziesz otrzymywał kody rabatowe,
 • uzyskasz dostęp do przydatnych informacji, porad techniczno-eksploatacyjnych 

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię