Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All
Urządzenie hydroforowe AL-KO HWA 4500 Comfort Zobacz większe

Urządzenie hydroforowe AL-KO HWA 4500 Comfort 113140

  • silnik elektryczny 1300 W
  • max. głębokość zasysania 8 m
  • wysokość tłoczenia max. 50 m
  • max. wydajność 4.500 l/h
  • sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem
  • ochrona przed pracą na sucho
  • filtr w rozmiarze XXL
  • elementy styczne z wodą ze stali nierdzewnej i mosiądzu
  • wyjście Ø G 1,0"
  • waga 11,5 kg

Więcej szczegółów

1 329,00 zł

Dodaj do listy życzeń


113140

Nowy

Dostępny na zamówienie

Więcej informacji

Urządzenie hydroforowe AL-KO HWA 4500 Comfort

Urządzenia hydroforowe to bezobsługowe pompy ze stałym ciśnieniem wody i zabezpieczeniem przed pracą na sucho. Od tradycyjnych zestawów hydroforowych odróżnia je brak zbiornika na wodę, dzięki czemu są tańsze i zajmują mniej miejsca. Jeśli regularnie nawadniasz ogród wodą ze studni lub deszczową i nie chcesz za każdym razem włączać i wyłączać pompy wodnej, hydrofor AL-KO jest odpowiednim urządzeniem dla Ciebie.

Model HWA 4500 Comfort jest wydajnym urządzeniem z wyższej półki, które oferuje automatyczne zasilanie wodą o stałym ciśnieniu. Posiada pompę wodną z elektronicznym sterownikiem, który ją automatycznie włącza i wyłącza. Hydrofor AL-KO łączy zbiornik na wodę deszczową/cysternę z urządzeniami ją odbierającymi (np. ze zraszaczami ogrodowymi). Jeśli otworzysz wąż ogrodowy, nastąpi spadek ciśnienia w instalacji. Inteligentny elektroniczny sterownik Automatic Control natychmiast reaguje i włącza pompę. Wiele hydroforów jest wykorzystywanych szczególnie intensywnie latem: dzięki urządzeniom firmy AL-KO otrzymujesz trwałą pompę, która w połączeniu z zaawansowanym systemem sterowania zapewnia stałe nawadnianie ogrodu. Inteligentne sterowanie elektroniczne Automatic Control stale monitoruje pracę hydroforu, zapewniając energooszczędną eksploatację przy stałym ciśnieniu i optymalną ochronę przed pracą na sucho. Gdy zabraknie wody pompa jest natychmiast wyłączana, aby się nie przegrzała.

Mocny silnik 1.300 W, zapewnia maksymalną wysokość pompowania do 60 m i maksymalną wysokość samodzielnego zasysania 8 m. Pompa o wydajności do 4.500 l/h poradzi sobie w każdej sytuacji – zarówno w instalacji z nadziemnym zbiornikiem, jak i wydobywając wodę z głębokiej studni. Aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym zanieczyszczeniami, HWA 4500 Comfort posiada duży i wydajny filtr XXL, który jest łatwy do czyszczenia i posiada długą żywotność. Dołączony klucz do filtra pomaga w jego demontażu. Pozwoli to zaoszczędzić czas potrzebny na konserwację pompy i sprawi, że będzie ona działać sprawnie przez długi czas. Wydajny system zasysania hydroforu HWA 4500 Comfort zapewnia szybki transport wody nawet na duże odległości. Dzięki temu pompa jest gotowa do użycia w bardzo krótkim czasie. Podłączenia mają standardowy rozmiar 1 cala, dzięki czemu łatwo połączysz swoje urządzenia ogrodowe z hydroforem AL-KO.

AL-KO HWA 4500 Comfort nie tylko jest wyjątkowo wydajny, ale także przyjemnie cichy. Złączki wlotu i wylotu wykonane są z mosiądzu, części hydrauliczne pompy z materiału odpornego na korozję.

Uwaga: Hydrofor nie jest przeznaczony do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię