Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Pompa spalinowa AL-KO BMP 14001 113793

  • silnik spalinowy
  • moc 1,2 kW / pojemność: 97 cm3
  • max. głębokość zasysania 6 m
  • wysokość tłoczenia max. 36 m / 3.6 bar
  • max. wydajność 14.000 l/h
  • wyjście Ø G 1,0"
  • zbiornik paliwa - 1,4 litr
  • waga 14,0 kg

Więcej szczegółów

999,00 zł

Dodaj do listy życzeń


113793

Nowy

Dostępny na zamówienie

Więcej informacji

Pompa spalinowa AL-KO BMP 14001 113 793

Jeśli na skutek awarii, powodzi lub z innych powodów nie masz dostępu do prądu, najlepszym rozwiązaniem do przepompowania dużych ilości wody są pompy spalinowe. AL-KO BMP 14001 to mocna pompa, lekka pompa o dużej wydajności, nawet 14.000 litrów na godzinę. Dzięki niej wypompujesz wodę z zalanej piwnicy, napełnisz basen, podlejesz ogród, zasilisz domek letniskowy w wodę użytkową ze studni o głębokości nawet 6 metrów. To wszystko bez korzystania z energii elektrycznej.

AL-KO BMP 14001 zostało stworzone z myślą o użytkownikach oczekujących jak najlżejszej i najmniejszej pompy spalinowej o wysokich właściwościach użytkowych. Ta pompa o masie zaledwie 14 kg i wymiarach 38.5x28.0x37.5 cm. Zmieści się nawet w blokowej piwnicy i łatwo przewieziesz ją na stojąco, bez spuszczania paliwa czy oleju w dowolne miejsce. AL-KO BMP 14001 Napędza czterosuwowy silnik o mocy 1,2 kW (1,5 KM) z ułatwionym rozruchem i technologią poprawiającą wydajność. Dzięki temu przy niskim spalaniu pompa ma świetne osiągi. Czterosuwowy motor oznacza brak konieczności sporządzania mieszanki benzyna/olej, a bak o pojemności 1,4 litra choć może wydawać się mały to przy tym silniku i jego niskim spalaniu okazuje się optymalnym rozwiązaniem.

Jeśli już mowa o parametrach roboczych to oferowana wydajność 14.000 litrów na godzinę pozwoli wypompować nadmiar wody z domu w przypadku powodzi, szybko osuszy oczko wodne, lub napełni basen. Możliwość zassania wody z głębokości nawet 6 metrów sprawi, że nie musisz się martwić o niski poziom wody w studni podczas suszy. Nasza pompa może tu rywalizować z pompami zanurzeniowymi. Wysokość tłoczenia to aż 36 metrów, bez problemu podlejesz odległe zakamarki ogrodu, czy odprowadzisz wodę poza obrys działki, a nawet zasilisz prysznic w domku letniskowym.

AL-KO BMP jest wydajnym, wszechstronnym i łatwym w transporcie urządzeniem będącym doskonałą alternatywą dla pomp elektrycznych, z których nie wszędzie i nie zawsze można korzystać.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię