Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Hydrofor HW 6000 FMS Premium

 • silnik elektryczny 1400 W
 • zbiornik, nierdzewny o poj. 20 litrów / 1.5 bar
 • max. głębokość zasysania 8 m
 • wysokość tłoczenia max. 60 m / 6.0 bar
 • max. wydajność 6.000 l/h
 • sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem - FMS
 • ochrona przed pracą na sucho
 • filtr w rozmiarze XXL
 • elementy styczne z wodą ze stali nierdzewnej
 • 5 stopniowy napęd pompy
 • wyjście Ø G 1,0"
 • waga 20,8 kg

Więcej szczegółów

1 599,00 zł

112852

Nowy

Darmowa wysyłka natychmiast do 24h

Więcej informacji

Hydrofor AL-KO HW 6000 FMS Premium

Od tradycyjnych pomp powierzchniowych hydrofory odróżnia zbiornik na wodę. Jego główną funkcją jest utrzymanie ciśnienia w układzie bez włączania pompy. Ogranicza to liczbę startów i zatrzymań pompy, a za tym znacząco zwiększa żywotność pompy i silnika. Dodatkową zaletą jest błyskawiczny dostęp do wody pod ciśnieniem od razu po otwarciu kranu. Nie musisz czekać, aż pompa "zaskoczy". W AL-KO HW 6000 FMS użyto zbiornika ze stali nierdzewnej o pojemności aż 20 litrów, optymalnie łączącego kompaktowy rozmiar urządzenia z wydajnością.

Jest to najwyższy model w linii przydomowych hydroforów firmy AL-KO. Połączenie najlepszych materiałów, jakości wykonania i wytrzymałości. Jeżeli potrzebujesz zasilić dom, ogród lub miejsce pracy w wodę użytkową, osuszyć lub przepompować wodę, albo podnieść ciśnienie w istniejącej sieci wodnej, trudno o lepsze urządzenie.

Hydrofor HW 6000 FMS to zwarta, kompaktowa konstrukcja wykonana z wytrzymałego na uszkodzenia i warunki zewnętrzne tworzywa. Dla zwiększenia żywotności wszystkie elementy metalowe styczne z wodą wykonano ze stali nierdzewnej odpornej na korozję. Pompa posiada sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem i przyjaznym systemem obsługi Flow-Measurment-System. Możesz na bieżąco kontrolować ilość tłoczonej cieczy lub ciśnienie i w razie potrzeby łatwo je zmienić. Włączając tryb ECO możesz zmniejszyć zużycie energii o nawet 15% jeśli nie potrzebujesz pracować na 100%. Elementy robocze pompy chroni łatwy w czyszczeniu filtr wstępny w rozmiarze XXL, oraz dodatkowe zabezpieczenie przed pracą na sucho. Silnik posiada ochronę przed przegrzaniem, więc pompa może być użytkowana nawet przez osoby niedoświadczone. W przypadku zatkania ssania lub odpływu wraz z systemem FMS zapobiegną trwałemu uszkodzeniu hydroforu.

Najmocniejszy w klasie silnik o mocy 1400 W i 5-stopniowy układ wirników zapewnia rekordową wydajność: 6.000 l/h, siłę ssącą (do 8 m) i potrafi tłoczyć  wodę na wysokość nawet 60 metrów. Pięciostopniowy układ wirników o wysokiej sprawności to nie tylko wydajne tłoczenie, ale też niezwykle ciche: 73 dB to najlepszy wynik w tym segmencie pomp.

Wlot i wylot wody zaopatrzono w mosiężne śrubunki w rozmiarze 1,0 cala (około 33,3 mm) dzięki którym łatwo i szczelnie podłączysz wąż zasysający oraz węże rozprowadzające np. do zraszaczy.

Wymiary zestawu hydroforowego to 51,6x28,4x64,7 [cm], waga urządzenia 20,8 kg, sprawiają, że użytkownik ma poczucie pracy z profesjonalnym urządzeniem. Wygodny uchwyt i solidna podstawa o dużej powierzchni sprawiają, że jest to urządzenie, łatwe w transporcie i umiejscowieniu, a przy tym bardzo wydajne i trwałe.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię