Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.



Blog multimaszyny.eu

View All
Pilarka spalinowa ECHO CS 420 ES Zobacz większe

Pilarka Spalinowa Echo CS-420 ES

  • Pojemność silnika 40,2 cm3
  • Moc użytkowa 1,6 kW ~ 2,17 KM
  • Waga na sucho 4,6 Kg
  • Model gaźnika - Walbro 
  • Pojemność zbiornika paliwa: 410ml
  • Pojemnośc zbiornika oleju: 280ml
  • Prowadnica o długości 40 cm 15" 325" 1,5 mm 
  • Ułatwiony rozruch silnika ES - easy start
  • Układ zapłonowy typu CDI

Więcej szczegółów

1 819,00 zł

Dodaj do listy życzeń


CS420ES

Nowy

Dostępny w magazynie sprzedawcy

Więcej informacji

Zastosowanie ECHO CS 420 ES

Pilarka spalinowa ECHO CS 420 ES to znakomita pilarka klasy farmerskiej. Pozwala wykonać szeroki zakres prac przy domu, w gospodarstwie oraz na budowie. Pilarka świetnie radzi sobie z grubszym drzewem przywiezionym z lasu, jak również z przydomową wycinką. Pilarki w tej klasie ze względu na swoją wszechstronność cieszą się dużym zainteresowaniem, wśród klientów. 

Silnik oraz gaźnik

Silnik dwusuwowy o tradycyjnej, prostej budowie ma pojemność 40,2 ccm i generuje moc użytkową urządzenia 1,6 kW. Maksymalne obroty silnika wynoszą ~12500 obr/min co sprawia, iż nie jest to motor "wyżyłowany", a to pozytywnie wpływa na jego żywotność. Cylinder oraz pozostałe części silnika zostały chromowane unikalną japońską technologią. Łożyska wału korbowego usadowione są w aluminiowym karterze skręcanym razem z cylindrem, co poprawia trwałość urządzenia. Przy prawidłowej eksploatacji producent zapewnia 4000 godzin pracy urządzenia. Pracą pilarki steruje w pełni nastawny gaźnik marki WALBRO z dyszami regulacyjnymi "L" oraz "H" umożliwiającymi korektę składu mieszanki. Układ zapłonowy CDI sterowany jest elektronicznie.

Obsługa, sterowanie

Pilarka została wyposażona w pompkę paliwa, która w połączeniu z miękkim rozruchem ES sprawia, iż uruchamianie urządzenia jest łatwe i przyjemne. Jest to szczególnie istotne dla kobiet oraz osób starszych, które nie rzadko są użytkownikami pilarek. Uruchomienie urządzenie 

Układ tnący

Prowadnica łańcucha marki TSUMURA ma długość 40 cm i pozwala na swobodne manewrowanie pilarką podczas cięcia grubszych średnic. Pracuje na niej łańcuch o podziałce 325" i szerokości zęba prowadzącego 1,5 mm. Prowadnica mocowana jest na dwie szpilki, a napinacz łańcucha regulowany jest śrubą umiejscowioną w pokrywie bocznej, co zapewnia łatwą i szybką obsługę. Łańcuch smarowany jest przy pomocy automatycznej pompy oleju, która załącza się z chwilą dodania gazu, a tym samym obrotu łańcucha tnącego. Pompa olejowa posiada regulację obfitości smarowania umiejscowioną w dolnej części pilarki. Zbiornik oleju do smarowania łańcucha ma pojemność 280 ml, a zbiornik paliwa 410 ml.   

Podsumowanie, gwarancja

Podsumowując pilarka spalinowa ECHO CS 420 ES to najlepsza jakość, znakomita ergonomia, nieprzeciętne parametry, prosta konstrukcja i rozsądna cena. Wszystkie te zalety w połączeniu z 5 letnią gwarancją dla użytkowników domowych i 2 letnią gwarancją dla firm, sprawiają iż urządzenia marki ECHO przewyższają konkurencję. Idealna do prac przydomowych i w gospodarstwie. Produkt oryginalny, japoński od początku do końca. Naszym zdaniem jedna z najlepszych pilarek klasy farmer oferowanych na rynku.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

Blog