Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Wielofunkcyjne urządzenie spalinowe AL-KO BC 260 MT multitool 4w1 113787

Wielofunkcyjne kosa spalinowa AL-KO BC 260 MT to kosa spalinowa z funkcją 4w1, która łączy w sobie kosę spalinową z żyłką lub tarczą tnącą, pilarkę łańcuchową i nożyce do żywopłotu. Obojętnie czy wysoka trawa, gęste zarośla, żywopłot, gałęzie drzewa - przystawki do kosy spalinowej AL-KO podołają każdemu zadaniu.

Więcej szczegółów

1 449,00 zł

Dodaj do listy życzeń


113787

Nowy

Dostępny w magazynie sprzedawcy

Więcej informacji

Wielofunkcyjne kosa spalinowa AL-KO BC 260 MT to kosa spalinowa z funkcją 4w1, która łączy w sobie kosę spalinową z żyłką lub tarczą tnącą, pilarkę łańcuchową i nożyce do żywopłotu. Obojętnie czy wysoka trawa, gęste zarośla, żywopłot, gałęzie drzewa - przystawki do kosy spalinowej AL-KO podołają każdemu zadaniu. Składana rura prowadząca pozwala na wygodne przechowywanie i transport kosy spalinowej, która znakomicie sprawdza się w amatorskich ogrodach, gdyż jest lekka, poręczna, łatwa w obsłudze i serwisie. Jeżeli masz mały ogród, to wielofunkcyjna kosa spalinowa AL-KO spełni Twoje oczekiwania.

Wszystko pod kontrolą Elementy obsługowe umieszczone na ergonomicznym uchwycie gwarantują optymalną kontrolę nad urządzeniem w każdej sytuacji.

Błyskawiczny demontaż dzięki dzielonej rurze prowadzącej kosy można błyskawicznie rozłożyć w celu przechowania lub wygodnego transportu w bagażniku samochodu.

Przycinanie , piłowanie i cięcie do prac przy ziemi bądź w górze - dzięki nasadce nożowej, szpulce żyłki, okrzeszywarce łańcuchowej i nożycom do żywopłotu to wielofunkcyjne narzędzie do wszechstronnego zastosowania jest świetnie wyposażone do prac ogrodowych.

Dane techniczne

Nr artykułu113787
EAN4003718045277
Linia produkcyjnaMultitool
Tryb pracyBenzin 2-Takt Gemisch
Wysuw żyłkiAutomatyka impulsowa
Regulacja wysokości uchwytuTak
UchwytAluminiowy / składany
Pojemność skokowa w ccm26 ccm
Moc kW0,8
Silnik2-Takt
o/min7 000
Waga w kg całkowitych2,8 urządzenie bazowe
UwagiZastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego oraz zmian cen.
Instrukcja obsługiuser manual  (Download PDF, 4.1 MB)

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię