Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Kosiarka spalinowa GT 52 Boss PRO 4w1 Kohler HD775

 • silnik Kohler HD775
 • pojemność silnika 173 ccm
 • żeliwna tuleja silnika
 • Napęd: tylne koła
 • Szerokość cięcia: 52 cm
 • Ilość położeń wysokości koszenia: 5
 • Regulacja wysokości koszenia: centralna
 • Kosz na trawę: 67 l
 • Obudowa: stal
 • Koła: stalowe łożyskowane
 • Tarcza tnąca rotacyjna z nożami uchylnymi
 • 4w1
 • Waga: 38 kg

Więcej szczegółów

2 999,00 zł

Dodaj do listy życzeń


18277

Nowy

Dostępny w magazynie sprzedawcy

Więcej informacji

Kosiarka spalinowa z napędem Marina GT 52 Boss Pro Kohler. 

Kosiarka spalinowa GT52 Boss 4w1 włoskiej firmy MARINA SYSTEM to maszyna polecana do szczególnie ciężkiej pracy. Ze względu na swoje parametry oraz rozwiązania techniczne lokuje się w czołówce najchętniej wybieranych urządzeń wśród naszych klientów, szukających mocnej, solidnej, dużej kosiarki. Chętnie wybierana przez firmy obkaszające, dla których trwałość oraz moc maja nadrzędne znaczenie. Boss obecny jest na rynku od kilkunastu lat i zyskał ogromną liczbę wiernych użytkowników. 

Silnik czyli serce kosiarki

Boss GT52 PRO oferuje do wyboru różne warianty silnikowe. Ta wersja została wyposażona w niezawodny silnik marki Kohler HD775  o pojemności 173 ccm. Odpowiednio dobrana moc i moment obrotowy wynoszący aż 10 Nm gwarantują wysoką wydajność pracy. Silnik HD775 posiada żeliwną tuleję cylindra co pozytywnie wpływa na jego żywotność, a osoby prywatne użytkujące kosiarkę z tym silnikiem mogą liczyć na 5 letnią gwarancję. Podczas koszenia wyższej lub gęściejszej trawy, tam gdzie inne silniki dławią się i prychają ten motor radzi sobie doskonale. Posiadając w swoim garażu Bossa z silnikiem Kohlera nie musisz martwić się tym, że skoszony z opóźnieniem kilku dni ogród będzie dla Twojej kosiarki przeszkodą nie do pokonania. Silnik HD775 uruchamia się łatwo a rozruch nie wymaga używania nadmiernej siły.

Przekładnia napędowa, koła

Kosiarki Boss GT52 posiadają przekładnię napędową, która napędzana jest paskiem klinowym z wału silnika. Korpus napędu oraz wszystkie jego elementy wewnętrzne wykonano z metalu. Zębatka napędowa wewnątrz przekładni jest mosiężna! Żadna część wewnątrz przekładni nie została wykonana z tworzywa (czyt. z plastiku). Ponadto Boss jest jedną z niewielu kosiarek na naszym rynku, do której można dokupić każdą pojedynczą część do przekładni napędowej. Dzięki temu napęd ten jest naprawialny, co nie jest standardem. Koła w Bossie SEMI PRO są łożyskowane i wykonane z metalu!!! Na tylnej osi koła mają średnicę 230 mm, a na przedniej 180 mm. Tak duże i pancerne koła pozwalają na pracę w naprawdę ciężkim, nierównym terenie. Napęd pozwala Ci zaoszczędzić czas i energię.

Układ tnący, kosz, funkcje koszenia

Boss GT52 posiada 4 funkcje koszenia. Użytkownik może kosić bez kosza z wyrzutem do tyłu, zbierać trawę do kosza, wyrzucać ją na bok oraz mulczować. Kosz o pojemności 67 litrów wykonany jest wg starej sprawdzonej konstrukcji. Na metalowy stelaż kosza, naciągnięte jest płótno, a górna część przykryta jest pokrywą z tworzywa. Dzięki temu kombinowanemu połączeniu kosz Bossa znakomicie się napełnia, łatwo się wysypuje i jest trwały. Kosz ma metalowe uchwyty, którymi jest podłączany do kosiarki. Wyrzut boczny odbywa się po zamontowaniu zatyczki tylnej oraz pokrywy wyrzutu bocznego. Układ tnący w wersji SEMI PRO tworzy tarcza rotacyjna z 4 uchylnymi nożykami. Szerokość koszenia tego zespołu wynosi 52 cm. Podczas pracy, siła odśrodkowa wyrzuca noże na zewnątrz, a w  przypadku uderzenia w przeszkodę noże składają się do środka. Jest to bardzo dobre rozwiązanie polecane w szczególności firmom utrzymującym zieleń oraz właścicielom nierównych terenów. Mielenie odbywa się po zamontowaniu zatyczki tylnej. Jeżeli posiadasz wersję z tarczą rotacyjną to pamiętaj, że do 100% mielenia konieczne jest zamontowanie noża mielącego. 

Obudowa, regulacja wysokości, operator     

Solidna obudowa wykonana została z wysokiej jakości stali. Zapewnia właściwą sztywność korpusu i długowieczność kosiarki. Tylna ściana obudowy jest metalowa. Centralna regulacja wysokości posiada 5 ustawień i odbywa się przy pomocy wygodnej dźwigni. Zakres regulacji wysokości koszenia wynosi od 20 mm do 65 mm. Uchwyt prowadzący posiada regulację wysokości dzięki czemu użytkownik może go dopasować do swojego wzrostu. Został on odpowiednio wyprofilowany oraz pokryty trwałą przyjemną w dotyku gumą w celu zwiększenia komfortu pracy. Konsola z dźwignią gazu umożliwia precyzyjne i łatwe sterowanie kosiarką.

Podsumowanie

Biorąc pod uwagę powyższe zalety takie jak znakomity silnik Kohler HD775, rotacyjna tarcza tnąca, metalowe koła, solidna przekładnia napędowa z dostępnymi częściami oraz rozsądną cenę, kosiarka BOSS GT 52 PRO pozostaje jedną z najciekawszych maszyn oferowanych na naszym rynku. 

Gwarancja

 • użytek domowy 2 lata kosiarka, 5 lat silnik
 • użytek komercyjny silnik i kosiarka 1 rok

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię