Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Kosiarka spalinowa Weibang WB537SC V AL

  • silnik LONCIN
  • pojemność: 196 ccm - moc: 3,6 kW
  • 3-biegowa, profesjonalna skrzynia
  • wał kardana
  • koszenie powierzchni do 3.000 m2
  • szerokość koszenia 53 cm
  • korpus z ALUMINIUM
  • napędzane, łożyskowane koła
  • pojemność kosza 70 litrów
  • centralna regulacja wys. koszenia: 25 - 76 mm

Więcej szczegółów

4 699,00 zł

Dodaj do listy życzeń


WB537SCVALU

Nowy

Dostępny w magazynie sprzedawcy

Więcej informacji

Weibang WB537SC V AL

Najwyższej jakości kosiarka objęta 5 letnią gwarancją dla użytkowników prywatnych.

Model WB537SC V AL wyróżnia obudowa z grubego aluminium, gwarantująca doskonałe właściwości antykorozyjne. Dodatkowo otrzymujesz profesjonalne rozwiązania takie jak zastąpienie paska napędowego, wałem kardana. Dzięki czemu kosiarka jest znacznie trwalsza, nie występują straty mocy na skutek poślizgu i tarcia paska. Profesjonalna skrzynia biegów z metalowymi zębatkami i 3-ma przełożeniami.

Główną zaletą kosiarki jest sposób przeniesienia napędu. Tradycyjny paskowy zastąpiono wałem kardana. Dzięki czemu moc z silnika jest przenoszona bez strat na tarcie i poślizg paska. Nie występują też niedogodności związane z napędem pasowym: luzy na pasku, spadania paska, wycieranie koła pasowego. Napęd wałem kardana jest znakiem rozpoznawczym kosiarek do najcięższych zadań.

Mocy dostarcza profesjonalny, dwuosiowy, silnik Loncin o pojemności 196 ccm. To uznana i sprawdzona jednostka generująca 4,9 KM przy 3.600 rpm i 10,5 Nm momentu obrotowego przy zaledwie 2.500 obr/min. Swobodnie radzi sobie z napędzeniem tej dużej kosiarki i ścinaniem przez nią nawet przerośniętej trawy.

System uzupełnia profesjonalna skrzynia biegów, która w przeciwieństwie do wielu konkurentów ma stalowe koła zębate. Trzy prędkości dopasują tempo pracy do Twoich potrzeb. Łożyskowane, szerokie koła w rozmiarze 200 mm przód i 220 mm tył. Dołki i nierówności trawnika nie powstrzymają tej kosiarki.

Kolejnym wyróżniającym ponad konkurencję atutem kosiarki jest aluminiowa obudowa. Pokryta lakierem o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne, gwarantuje doskonałe właściwości antykorozyjne.

Centralna, 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala użytkownikowi w łatwy sposób ustawić odpowiednią wysokość trawnika, regulowaną w zakresie 25 - 76 mm. Szerokość koszenia wynosi 53 cm, ogranicza to ilość przejazdów na dużych działkach. Nóż koszący wykonany z grubej, hartowanej stali, wystarczy na lata użytkowania.

Kosz o pojemności 70 litrów wykonano z odpornej na zużycie supermocnej tkaniny z wszytym podkładem polimerowym. Ułatwia to transport i przechowywanie, obniża masę jak i cenę urządzenia. Kosze tkane w porównaniu do plastikowych są niemal całkowicie odporne na uderzenia odpryskujących kamieni.

Kosiarka nie posiada wyrzutu bocznego. Realizuje koszenie ze zbieraniem do kosza lub z pozostawieniem trawy na trawniku. Opcjonalnie można dokupić profesjonalny nóż mulczujący, który sieka pokos na mniejsze cząstki, dzięki czemu szybciej ulegają 

Komfort użytkowania podnosi uchwyt z wygodnie umieszczonymi mechanizmami sterującymi. Można go złożyć, jednym ruchem zdemontować kosz i przechowywać kosiarkę w pozycji stojącej. Koniecznie obejrzyj film, zobaczysz jakie to proste.

WB537SC V AL to w pełni profesjonalna maszyna przystosowana do codziennej ciężkiej pracy. Dlatego polecamy ją firmom pielęgnującym zieleń, lub użytkownikom posiadającym bardzo duże przestrzenie.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię