Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All
Kosiarka spalinowa GRASS VEGA KCL21 P 4w1 HW Zobacz większe

Kosiarka spalinowa Vega KCL21 P 4w1 HW Loncin 196ccm

  • silnik Loncin LC1P70F OHV 4-suw o pojemności 196 ccm
  • korpus stalowy
  • szerokość koszenia 51 cm
  • pojemność kosza 60 litrów
  • centralna regulacja wysokości 30 - 75 mm
  • koła łożyskowane
  • 4w1: koszenie, zbieranie, mielenie, wyrzut boczny
  • bez napędu, pchana
  • gwarancja: 2 lata konsument, 1 rok firma

Więcej szczegółów

1 679,00 zł

Dodaj do listy życzeń


16182

Nowy

Dostępny na zamówienie

Więcej informacji

GardenPro KCL21 P 4w1 HW Loncin 196 ccm

Duża kosiarka spalinowa firmy GRASS polecana do koszenia średnich i dużych powierzchni. Znakomicie sprawdzi się w dużych ogrodach, w których nie brakuje zakamarków oraz miejsc wymagających manewrowania maszyną. W takich warunkach użytkownik nie skorzystałby z zalet jakie niesie napęd, a jego brak ułatwia toczenie oraz cofanie. Łożyskowane, solidne koła umożliwiają lekką jazdę nawet po nierównym terenie. Kosiarka pomimo braku napędu prowadzi się bardzo płynnie i lekko. Stalowa obudowa ma szerokość 51 cm i wykonana jest bardzo solidnie. Blacha obudowy została pomalowana wysokiej jakości lakierem, co zapewnia nieprzeciętną trwałość korpusu oraz lakieru. Centralna regulacji wysokości pozwala użytkownikowi w łatwy sposób ustawić odpowiednią wysokość koszenia regulowaną w zakresie 30 - 75 mm.

GardenPro KCL21 P napędzana jest mocnym, sprawdzonym i niezawodnym silnikiem Loncin LC1P70F o pojemności 196 ccm. Silnik ten generuje wysoki moment obrotowy oraz wysoką moc. Wysoki moment sprawia, iż koszenie przerośniętej, gęstej trawy nie będzie problemem dla Twojej kosiarki. Kosz na trawę o pojemności 60 litrów wykonano metodą mieszaną. Górna część z tworzywa zapewnia łatwy montaż, opróżnianie oraz znakomite napełnianie, natomiast dolna płócienna nie jest zagrożona uszkodzeniami mechanicznymi. Kosiarki GardenPro oferują specjalnie zaprojektowany korpus dzięki któremu kosze napełniane są po same brzegi. Kosiarka posiada 4 funkcje: koszenie bez zbierania, zbieranie do kosza, wyrzut boczny oraz mielenie.

GardenPro KCL21 P 4w1 to duża, mocna, wielofunkcyjna kosiarka o bardzo wysokim stosunku cena/jakość. Praca z tą kosiarką zadowoli każdego użytkownika.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię