Ostatnio przeglądane

Producenci

Podkaszarka elektryczna AL-KO GTE 550 Premium

  • moc silnika 550 W
  • szerokość koszenia 30 cm
  • obrotowa i odchylana głowica kosząca
  • wysuwanie żyłki poprzez uderzenie
  • regulacja długości uchwytu
  • regulacja kąta uchwytu
  • waga: 3,0 kg

Więcej szczegółów

274,00 zł

Dodaj do listy życzeń

112926

Nowy

Więcej informacji

Zastosowanie

Podkaszarki elektryczne służą do prac wykończeniowych. Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie wjedzie kosiarka wózkowa. Idealnie wykańczają koszenie wokół ogrodzeń, palisad, krawężników oraz innych ograniczeń na naszym trawniku. Znacznie cichsze od kosiarek spalinowych, są mniej uciążliwe w gęstej zabudowie. Świetnie sprawdzają się w osiedlach domów jednorodzinnych i wszędzie tam gdzie użytkownicy cenią sobie komfort i wysoką jakość pracy.

Silnik

Podkaszarka AL-KO GTE 550 Premium to urządzenie dla wymagających miłośników ogrodu. Napędzana jest silnikiem o mocy 550 W jednym z najmocniejszych na rynku. Dzięki niemu możliwe jest koszenie nawet przerośniętej i wilgotnej trawy bez obaw o przeciążenie podkaszarki. 

Głowica żyłkowa, układ tnący

AL-KO GTE 550 Premium wyposażone zostało w głowicę pół-automatyczną, która wysuwa żyłkę przy uderzeniu w ziemię. Przy pełnym wysunięciu żyłki szerokość koszenia wynosi 30 cm, co znacznie skraca czas przy podkaszaniu większych, płaskich powierzchni. Głowica dodatkowo posiada regulację kątową dzięki czemu wsuniesz podkaszarkę pod ławkę, wpasujesz między sztachetki, lub wykosisz obrzeże co do milimetra. W trosce o ochronę krzewów, roślin i palisad zastosowano obrotowy ogranicznik koszenia, który zapobiega niezamierzonemu podcinaniu drzewek.

Uchwyty z możliwością regulacji

Podkaszarka ALKO GTE 550 Premium posiada regulację ustawień uchwytów, dzięki czemu operator może dopasować urządzenie do swoich potrzeb. Regulowana również jest długość całkowita podkaszarki, co pozwala dostosować urządzenie do wzrostu użytkownika oraz kąt trzymania rączki.

Dzięki niewielkiej wadze (zaledwie 3 kg), niedużym rozmiarom, lecz potężnej mocy silnika model ten jest jednym z najchętniej wybieranych modeli podkaszarek.

Najczęstsze pytania od klientów

1. Czy do podkaszarek elektrycznych można stosować tarcze tnące? 

Niestety do tego typu urządzeń nie zaleca się stosowania innych układów tnących.

2. Czy po skończeniu się żyłki w głowicy, koniecznym jest kupienie nowego wkładu?

Nie jest to konieczne. Żyłkę w głowicy, można uzupełnić poprzez jej właściwe nawinięcie.

3. Czy wymiana żyłki w głowicy tnącej musi być przeprowadzona przez serwisanta? 

Nie. Wymiana żyłki nie jest skomplikowaną czynnością. Każdy użytkownik po krótkim treningu jest w stanie sam nawinąć żyłkę.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Napisz opinię