Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Odkurzacz spalinowy z napędem WEIBANG WBLV506C

  • silnik 4 suw chłodzony powietrzem OHV Loncin G160F o pojemności 163 ccm
  • moc 5,5 KM
  • napęd na koła
  • pojemność kosza 240 litrów
  • szerokość robocza 790mm
  • waga 83 kg
  • skutecznie zbiera liście, śmieci, puszki, butelki
  • polecany profesjonalistom

Więcej szczegółów

5 590,00 zł

WBLV506C

Nowy

Więcej informacji

Weibang WBLV506C

Odkurzacz spalinowy Weibang WBLV506C to idealne narzędzie pracy dla wymagających użytkowników. WBLV506C podobnie jak pozostałe produkty marki Weibang charakteryzuje się bezkonkurencyjną, solidną, konstrukcją co znacząco wpływa na jego żywotność. Wysokiej jakości stal wykorzystana do jego budowy zapewnia sztywność i trwałość konstrukcji.

Napęd przekazywany jest na pompowane koła tylne. Dzięki temu operator z łatwością pokona wzniesienia, grząski teren i nierówności oszczędzając przy tym energii. Z przodu zastosowano dwa obrotowe koła, dzięki którym odkurzacz podczas pracy jeździ stabilnie i nie przechyla się na boki, co jest szczególnie istotne podczas pracy na nierównościach. Wysokość pracy regulowana jest przy pomocy dźwigni. Pozwala ona odpowiednio dopasować wysokość leja ssawnego względem podłoża. Manewrowanie w zakamarkach oraz wokół drzew jest łatwe i wygodne. Urządzenie napędzane jest znakomitym, sprawdzonym silnikiem marki Loncin G160F. Silnik ten jest niezawodny i dzięki ogólnie dostępnym częściom zamiennym tani w eksploatacji.

Szerokość robocza wynosząca 790 mm pozwala użytkownikowi na wydajną prace zarówno na dużych, otwartych przestrzeniach miejskich takich jak place, parki czy parkingi jak i mniejszych posesjach wokół firm, pensjonatów czy też domów. Odkurzacz Weibang znakomicie sprząta nie tylko liście i trawę ale również śmieci, puszki i butelki plastikowe. Specjalnie zaprojektowany i wyprofilowany kanał wyrzutowy o dużej średnicy sprawia, źe zbierany materiał nie zapycha urządzenia i trafia wprost do kosza.

Duży 240 litrowy, płócienny kosz pozwala na zebranie dużej ilości materiału, co znacząco skraca czas pracy. Dodatkowo płótno wyposażono w zasuwaną przesłonę, która zmienia strumień powietrza przepływającego przez kosz. Zapełniony pojemnik może zostać w szybki i wygodny sposób opróżniony poprzez rozpięcie zaczepów w tylnej ścianie i wysypanie zawartości bez konieczności jego demontażu.

Podsumowanie

Reasumując Weibang WBLV506C to solidny, profesjonalny odkurzacz o zastosowaniu przemysłowym i nie tylko. W połączeniu z rozsądną ceną zakupu oraz znakomicie rozwiniętą siecią serwisową jest urządzeniem odpowiednim dla użytkowników ceniących sobie najwyższą jakość i bezproblemową pracę przez długie lata. Zdecydowanie polecamy !

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane