Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Kosiarka spalinowa Weibang WB455HC 3w1

 • szerokość koszenia 45 cm
 • silnik 139 cm3 - 7,0 Nm
 • bez napędu - pchana
 • obudowa stalowa
 • malowana proszkowo farbą antykorozyjną
 • łożyskowane koła
 • 3w1: mulczowanie, zbieranie do kosza, boczny wyrzut
 • pojemność kosza 50 litrów
 • centralna regulacja wys. koszenia: 20 - 70 mm
 • waga netto: tylko 31 kg
 • gwarancja: 5 lata konsument

Więcej szczegółów

1 471,55 zł

Dodaj do listy życzeń


WB455HC3IN1

Nowy

Dostępny w magazynie sprzedawcy

Więcej informacji

Weibang WB455HC 3w1

Najwyższej jakości kosiarka objęta 5 letnią gwarancją dla użytkowników prywatnych. Model WB455HC jest polecany do koszenia nie dużych powierzchni do ok.  600 m2 (6 arów) i  ogrodów o dużej ilości alejek, klombów i zakamarków. Ze względu na brak napędu i niską wagę kosiarkę charakteryzuje bardzo wysoka zwrotność.

Podstawową zaletą kosiarek WEIBANG jest jakość wykonania, co widać najlepiej po korpusie wykonanym z grubej blachy stalowej, malowanej farbą antykorozyjną metodą proszkową. Brzegi korpusu wygięte są na zewnątrz, dzięki czemu nie zbiera się tam trawa i resztki, a podwozie jest łatwe w czyszczeniu. Odpowiednio trwałe i wykonane z naddatkiem materiału są również pozostałe komponenty kosiarki.

Kosiarkę napędza mocny silnik Loncin o pojemności 139 ccm odpowiedni do rozmiaru kosiarki. Silnik generuje 7,0 Nm momentu obrotowego już przy 2.500 obr/min. Taki moment swobodnie radzi sobie ze ścinaniem przez nią nawet przerośniętej, wilgotnej trawy. Trakcję ułatwiają specjalnie skonstruowane, wzmocnione, łożyskowane koła. Zastosowano opatentowany, dwukołnierzowy wspornik łożyska, mocowany na dwóch śrubach. Zapewnia to najwyższą trwałość i stabilność osi, a wysoka jakość łożysk to niskie opory toczenia. Koła przednie w rozmiarze 180 mm przód, tylne w rozmiarze 200 mm. Dzięki tym parametrom kosiarką pracuje się przyjemnie i bez nadmiernego wysiłku.

Centralna, 8-stopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala użytkownikowi w łatwy sposób ustawić odpowiednią wysokość trawnika, regulowaną w zakresie 20 - 70 mm. Szerokość koszenia wynosi 45 cm, co gwarantuje wysoką zwrotność kosiarki w małych ogródkach i nie zwiększa znacząco ilości przejazdów w większych ogrodach. Nóż koszący wykonano z grubej, hartowanej stali, można go ostrzyć wielokrotnie i wystarcza na lata użytkowania. Jest to profesjonalne ostrze o specjalnej geometrii, która zapewnia świetny wychwyt skoszonej trawy i zapełnienie kosza, oraz bardzo niski poziom hałasu,

Kosz o pojemności 50 litrów wykonano z odpornej na zużycie supermocnej tkaniny z wszytym podkładem polimerowym. Ułatwia to transport i przechowywanie, obniża masę jak i cenę urządzenia. Kosze tkane w porównaniu do plastikowych są niemal całkowicie odporne na uderzenia odpryskujących kamieni.

Kosiarka realizuje 3 podstawowe funkcje: koszenie ze zbieraniem do kosza, koszenie z wyrzutem bocznym i mulczowanie. Oczywiście można też kosić z wyrzutem do tyłu bez montażu kosza.

Komfort użytkowania podnosi regulowany uchwyt z miękkim wyłożeniem rączki. Uchwyt prowadzący blokowany jest dźwignią na stalowej zębatce. To najwygodniejszy i najtrwalszy sposób regulacji uchwytu w dowolnym położeniu. Można go złożyć, jednym ruchem zdemontować kosz i przechowywać kosiarkę w pozycji stojącej. Koniecznie obejrzyj film, zobaczysz jakie to proste.

Kosiarka WEIBANG WB455HC objęta jest 5-letnią gwarancją dla użytkowników prywatnych i 1-roczną dla firm.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię