Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Zamiatarka spalinowa CEDRUS ZM04

 • silnik spalinowy LONCIN G200F
 • pojemność silnika: 196 ccm
 • szerokość robocza szczotki 800 mm
 • średnica szczotek: 34,5 cm
 • napęd na tylne koła
 • 5 biegów do przodu, 2 biegi wsteczne
 • stopniowa regulacja kąta natarcia szczotki
 • możliwość dokupienia przystawek: pług do spychania śniegu, metalowy pojemnik na kurz

Więcej szczegółów

3 134,05 zł

Dodaj do listy życzeń


CEDRUSZM04

Nowy

Dostępny w magazynie sprzedawcy. Szybka darmowa wysyłka! Zestaw startowy GRATIS!!!

Więcej informacji

Zamiatarka do kostki CEDRUS ZM04

Zamiatarka spalinowa, której zaletą jest szczotka o szerokości roboczej 80 cm. Jest to udany kompromis między szybkością zamiatania związaną z dużą szerokością szczotki, a kompaktowymi rozmiarami. Zamiatarka o szerokości 80 cm znajdzie sprawdzi się zarówno w przypadku wąskich alejek ogrodów lub parków, jak i większych powierzchni typu parking czy droga wewnętrzna. Jednocześnie zajmuje znacznie mniej miejsca niż zamiatarki 100 centymetrowe.

CEDRUS ZM04 skutecznie zmiata liście, piasek, błoto a nawet śnieg. W odróżnieniu od odśnieżarek zamiatarki mogą zmiatać nawet wtedy, gdy śnieg jest ciężki i mokry. Zamiatarka odrzuca taki śnieg warstwa po warstwie, rozbijając go włóknami szczotki. Natomiast odśnieżanie takiego śniegu jest mało skuteczne, ponieważ śnieg zbija się w zaspy i blokuje urządzenie.

Dzięki tej zamiatarce posesja wokół Twojego domu będzie zawsze utrzymana w należytej czystości i to bez zbędnego wysiłku. Systematycznie czyszczona nawierzchnia z kostki brukowej dłużej zachowuje walory estetyczne. To jednak nie wszystkie możliwości tego urządzenia. Użytkownik CEDRUS ZM04 ma możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci: pługu do spychania śniegu oraz metalowego pojemnika na kurz. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko przestrzeń i czas ale również pieniądze. 

Silnik oraz napęd

CEDRUS ZM04 napędzana jest 4-suwowym silnikiem LONCIN o pojemności aż 196 ccm. To sprawdzona konstrukcja z żeliwną tuleją cylindra, która zapewnia lepsze smarowanie i dłuższą żywotność silnika jako całości. Kuty wał korbowy i metalowy rozrząd dodatkowo sprawiają, że jest to wyjątkowo trwała jednostka. Silnik posiada rozrusznik linkowy, startuje lekko i łatwo dzięki magneto-tranzystorowemu systemowi łatwego rozruchu. Oprócz -naturalnie- szczotki, silnik napędza tylne koła. Zamiatarka jest samobieżna a podczas pracy użytkownik ma do wyboru 5 biegów do przodu oraz 2 biegi wsteczne. Dzięki temu rozwiązaniu z łatwością dobierzesz odpowiednią prędkość. Pompowane, duże koła o głębokim protektorze zapewniają stabilne prowadzenie oraz właściwy kontakt z podłożem. Wygodne manewrowanie i łatwiejsze przemieszczanie zamiatarki zapewniają środkowe koła podporowe.

Zespół roboczy, dodatkowe przystawki

Zamiatarki CEDRUS ZM04 wyposażane są w standardzie w szczotkę o szerokości 80 cm i średnicy 34,5 cm. Szczotka wykonana z bardzo trwałego włosia jest odchylana w lewo i prawo w zakresie 15 stopni. 

Zamiatarkę można doposażyć w metalowy pojemnik na zmiatane nieczystości lub pług do spychania śniegu. Ich montaż zajmuje tylko kilka sekund i nie wymaga używania narzędzi. Zastosowanie pojemnika sprawdza się wszędzie tam, gdzie nieczystości muszą zostać zebrane i nie mogą zostać zmiecione na bok. Pług do spychania śniegu ma szerokość 80 cm. Pozwala on uporać się z większymi warstwami śniegu. Świeży i mokry śnieg możesz usuwać również przy pomocy szczotki zamiatającej.

Kupując otrzymujesz: 

 • oryginalne opakowanie
 • urządzenie dostarczane z wyposażeniem fabrycznym tj. zespół roboczy szczotki, 
 • polskojęzyczną instrukcje montażu oraz obsługi
 • klucz do świecy zapłonowej
 • kartę gwarancyjną która umożliwi Ci obsługę serwisową w autoryzowanych serwisach na terenie całego kraju
 • 2 sztuki wysokiej jakości oleju do silnika - jedna na start, druga na wymianę po dotarciu!!! 
 • wysokiej jakości 5 litrowy kanister na benzynę
 • wysyłkę na palecie, dzięki czemu masz pewność że Twoja zamiatarka dotrze do Ciebie nieuszkodzona

Ponieważ zamiatarkę ZM04 od mniejszej ZM02 odróżnia jedynie szerokość szczotki zapraszamy do obejrzenia funkcjonalności jakie posiadają zamiatarki CEDRUS na przykładzie modelu ZM02:

Zamiatarka spalinowa z napędem Cedrus ZM04 lub Grass Vega KCB25F w akcji zima. Koniecznie zobacz co potrafi!

Najczęstsze pytania od klientów:

1. Czy dodatkowe przystawki są w cenie urządzenia?

Niestety nie. Pług do spychania śniegu, pojemnik na kurz to dodatkowe wyposażenie, które można dokupić. 

2. Czy szczotka jest wymienna? 

Tak. Zużytą szczotkę można wymienić. Nie ma z tym najmniejszego problemu. 

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane