Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zamiatarka spalinowa CEDRUS ZM02

  • silnik spalinowy LONCIN G200F
  • pojemność silnika: 196 ccm
  • szerokość robocza szczotki 600 mm
  • średnica szczotek: 34,5 cm
  • napęd na tylne koła
  • 5 biegów do przodu, 2 biegi wsteczne
  • stopniowa regulacja kąta natarcia szczotki
  • możliwość dokupienia przystawek: pług do spychania śniegu, metalowy pojemnik na kurz

Więcej szczegółów

2 390,00 zł

CEDRUSZM02

Nowy

Więcej informacji

CEDRUS ZM02

Zamiatarka spalinowa, której unikalną zaletą jest wąska szczotka o szerokości roboczej 60 cm. Znajdzie zastosowanie w przypadku wąskich alejek ogrodów lub parków, zajmuje również znacznie mniej miejsca w przechowywaniu i przewożeniu. Jej kompaktowe rozmiary doceniają brukarze, którzy po zakończeniu układania muszą po sobie posprzątać kostkę, ale też sprzątający parkingi gdzie liczy się możliwość manewrowania

CEDRUS ZM02 Skutecznie zmiata liście, piasek, błoto a nawet śnieg. W odróżnieniu od odśnieżarek zamiatarki mogą zmiatać nawet wtedy, gdy śnieg jest ciężki i mokry. Zamiatarka odrzuca taki śnieg warstwa po warstwie, rozbijając go włóknami szczotki. Natomiast odśnieżanie takiego śniegu jest mało skuteczne, ponieważ śnieg zbija się w zaspy i blokuje urządzenie.

Dzięki tej zamiatarce posesja wokół Twojego domu będzie zawsze utrzymana w należytej czystości i to bez zbędnego wysiłku. Systematycznie czyszczona nawierzchnia z kostki brukowej dłużej zachowuje walory estetyczne. To jednak nie wszystkie możliwości tego urządzenia. Użytkownik CEDRUS ZM02 ma możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci: pługu do spychania śniegu oraz metalowego pojemnika na kurz. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko przestrzeń i czas ale również pieniądze. 

Silnik oraz napęd

CEDRUS ZM02 napędzana jest 4-suwowym silnikiem LONCIN o pojemności aż 196 ccm. To sprawdzona konstrukcja z żeliwną tuleją cylindra, która zapewnia lepsze smarowanie i dłuższą żywotność silnika jako całości. Kuty wał korbowy i metalowy rozrząd dodatkowo sprawiają, że jest to wyjątkowo trwała jednostka. Silnik posiada rozrusznik linkowy, startuje lekko i łatwo dzięki magneto-tranzystorowemu systemowi łatwego rozruchu. Oprócz -naturalnie- szczotki, silnik napędza tylne koła. Zamiatarka jest samobieżna a podczas pracy użytkownik ma do wyboru 5 biegów do przodu oraz 2 biegi wsteczne. Dzięki temu rozwiązaniu z łatwością dobierzesz odpowiednią prędkość. Pompowane, duże koła o głębokim protektorze zapewniają stabilne prowadzenie oraz właściwy kontakt z podłożem. Wygodne manewrowanie i łatwiejsze przemieszczanie zamiatarki zapewniają środkowe koła podporowe.

Zespół roboczy, dodatkowe przystawki

Zamiatarki CEDRUS ZM02 wyposażane są w standardzie w szczotkę o szerokości 60 cm i średnicy 34,5 cm. Szczotka wykonana z bardzo trwałego włosia jest odchylana w lewo i prawo w zakresie 15 stopni. 

Zamiatarkę można doposażyć w metalowy pojemnik na zmiatane nieczystości lub pług do spychania śniegu. Ich montaż zajmuje tylko kilka sekund i nie wymaga używania narzędzi. Zastosowanie pojemnika sprawdza się wszędzie tam, gdzie nieczystości muszą zostać zebrane i nie mogą zostać zmiecione na bok. Pług do spychania śniegu ma szerokość 60 cm. Pozwala on uporać się z większymi warstwami śniegu. Świeży i mokry śnieg możesz usuwać również przy pomocy szczotki zamiatającej.

Najczęstsze pytania od klientów:

1. Czy dodatkowe przystawki są w cenie urządzenia?

Niestety nie. Pług do spychania śniegu, pojemnik na kurz to dodatkowe wyposażenie, które można dokupić. 

2. Czy szczotka jest wymienna? 

Tak. Zużytą szczotkę można wymienić. Nie ma z tym najmniejszego problemu. 

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane