Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Zamiatarka spalinowa VEGA VG100V -BS750EX Zobacz większe

Zamiatarka spalinowa VEGA VG100V -BS750EX

  • silnik spalinowy Briggs & Stratton DOV 750EX
  • pojemność silnika: 161 ccm
  • szerokość robocza szczotki 100 cm
  • średnica szczotek: 35 cm
  • napęd na tylne koła
  • 3 biegi do przodu, 1 bieg wsteczny
  • stopniowa regulacja kąta natarcia i wysokości roboczej szczotki
  • waga 76 kg
  • możliwość dokupienia przystawek: pług do spychania śniegu, metalowy pojemnik na kurz

Więcej szczegółów

4 299,00 zł

14985

Nowy

Więcej informacji

Do czego służy?

Zamiatarka spalinowa VEGA VG100V -BS750EX znajdzie zastosowanie zarówno w pracach przy domu jak również w firmach sprzątających. Niezastąpiona podczas sprzątania podjazdów, alejek, chodników, parkingów oraz wszystkich tych przestrzeni, które muszą być utrzymane w należytej czystości. Lubiana przez brukarzy, którzy po zakończeniu układania muszą po sobie posprzątać kostkę. Skutecznie zmiata liście, piasek, błoto a nawet śnieg. W odróżnieniu od odśnieżarek zamiatarki mogą zmiatać nawet wtedy, gdy śnieg jest ciężki i mokry. Odśnieżanie takiego śniegu jest mało skuteczne. Dzięki tej zamiatarce posesja wokół Twojego domu będzie zawsze utrzymana w należytej czystości i to bez zbędnego wysiłku. Systematycznie czyszczona nawierzchnia z kostki brukowej dłużej zachowuje walory estetyczne. To jednak nie wszystkie możliwości tego urządzenia. Użytkownik VG100V -BS750EX ma możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci: pługu do spychania śniegu oraz metalowego pojemnika na kurz. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko przestrzeń i czas ale również pieniądze. 

Silnik oraz napęd

VG100V -BS750EX napędzana jest 4-suwowym silnikiem Briggs&Stratton o pojemności 161 ccm. Silnik należy do nowoczesnej serii 750EX w opatentowanej technologii D.O.V. na którą składa się szereg innowacji konstrukcyjnych, dzięki którym silnik wykazuje: większą odporność na zużycie, wyższy moment obrotowy, mniejszą konsumpcję oleju i paliwa w porównaniu do poprzednich jednostek. Silnik pomimo rozrusznika linkowego, startuje lekko i łatwo dzięki systemom: Ready Start (brak primera) i Magnetron (elektroniczne wspomaganie rozruchu). Zamiatarka jest samobieżna. Napędzane są tylne koła, a podczas pracy użytkownik ma do wyboru 3 biegów do przodu oraz 1 bieg wsteczny. Dzięki temu rozwiązaniu z łatwością dobierzesz odpowiednią prędkość. Pompowane koła w rozmiarze 13" zapewniają stabilne prowadzenie oraz właściwy kontakt z podłożem. Wygodne manewrowanie i łatwiejsze przemieszczanie zamiatarki zapewnia środkowe koło podporowe.

Zespół roboczy, dodatkowe przystawki

Zamiatarki VG100V -BS750EX wyposażane są w standardzie w szczotkę o szerokości 100 cm i średnicy 35 cm. Szczotka wykonana z bardzo trwałego włosia posiada regulację kąta natarcia oraz wysokości roboczej. Istotną funkcją jest też regulowana prędkość obrotowa w zakresie od 180 do 350 obr/min. Przy suchym i lekkim materiale można odrzucać odpadki bliżej i mniej kurzyć.

Zamiatarkę można doposażyć w metalowy pojemnik na zmiatane nieczystości lub pług do spychania śniegu. Ich montaż zajmuje tylko kilka sekund i nie wymaga używania narzędzi. Zastosowanie pojemnika sprawdza się wszędzie tam, gdzie nieczystości muszą zostać zebrane i nie mogą zostać zmiecione na bok. Pług do spychania śniegu ma szerokość 100 cm. Pozwala on uporać się z większymi warstwami śniegu. Świeży i mokry śnieg możesz usuwać również przy pomocy szczotki zamiatającej.

Najczęstsze pytania od klientów:

1. Czy dodatkowe przystawki są w cenie urządzenia?

Niestety nie. Pług do spychania śniegu, pojemnik na kurz to dodatkowe wyposażenie, które można dokupić. 

2. Czy szczotka jest wymienna? 

Tak. Zużytą szczotkę można wymienić. Nie ma z tym najmniejszego problemu. 

Obejrzyj nagranie, na którym zamiatarka spalinowa z napędem pracuje podczas sprzątania śniegu.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię