Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Zamiatarka spalinowa VEGA KCB25-F 4w1

 • silnik spalinowy Loncin OHV 196 ccm
 • moc ~5,5 KM przy 3600 obr./min.
 • 5 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne
 • 3 stopniowa regulacja kąta natarcia szczotki
 • szerokość robocza szczotki 80 cm
 • waga 70 kg
 • zespół roboczy połączony z jednostka przy pomocy sprzęgła kłowego
 • możliwość dokupienia przystawek: odśnieżarka wirnikowa dwustopniowa, pług do spychania śniegu, metalowy pojemnik na kurz

Więcej szczegółów

3 399,00 zł

KCB25F4W1

Nowy

Dostępny w magazynie sprzedawcy

Więcej informacji

Zamiatarka spalinowa do kostki do czego służy?

Zamiatarka spalinowa VEGA KCB25-F 4w1 to bardzo wszechstronne urządzenie. Znajdzie zastosowanie zarówno w pracach przy domu jak również we firmach sprzątających. Niezastąpiona podczas sprzątania podjazdów, alejek, chodników, parkingów oraz wszystkich tych przestrzeni, które muszą być utrzymane w należytej czystości. Lubiana przez brukarzy, którzy po zakończeniu układania muszą po sobie posprzątać kostkę. Skutecznie zmiata liście, piasek, błoto a nawet śnieg. W odróżnieniu od odśnieżarek zamiatarki mogą zmiatać nawet wtedy, gdy śnieg jest ciężki i mokry. Odśnieżanie takiego śniegu jest mało skuteczne. Dzięki tej zamiatarce posesja wokół Twojego domu będzie zawsze utrzymana w należytej czystości i to bez zbędnego wysiłku. Systematycznie czyszczona nawierzchnia z kostki brukowej dłużej zachowuje walory estetyczne, dzięki czemu Twoja kostka nawet po kilku sezonach użytkowania wygląda jak nowa. To jednak nie wszystkie możliwości tego urządzenia. Użytkownik KCB25-F 4w1 ma możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci: wirnikowej odśnieżarki dwustopniowej, pługu do spychania śniegu oraz metalowego pojemnika na kurz. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko czas ale i pieniądze. 

Silnik oraz napęd

Zamiatarka do kostki Vega KCB 25-F 4w1 napędzana jest bardzo popularnym i sprawdzonym górnozaworowym silnikiem Loncin o pojemności 196 ccm. Silnik ten rozwija moc około 5,5 KM co zapewnia doskonałe osiągi podczas pracy. Motor uruchamiany jest przy pomocy rozrusznika ręcznego. Z łatwością uruchomisz silnik bez zbędnego wysiłku. Wszystko dzięki zastosowaniu automatycznego dekompresatora umiejscowionego na wałku rozrządu. Po prostu lekko szarpiesz za sznurek i gotowe. Trwałość silnika w Twojej zamiatarce oraz jego bezproblemową eksploatację zapewnia Ci czujnik olejowy, który w przypadku niskiego poziomu oleju w silniku przerwie pracę. Łożyskowany wał korbowy oraz tuleja żeliwa cylindra gwarantują Ci wieloletnią trwałość jednostki napędowej. Podczas pracy masz do wyboru 5 biegów do przodu oraz 2 biegi wsteczne, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiednią prędkość. Pompowane koła w rozmiarze 13" zapewniają stabilne prowadzenie oraz właściwy kontakt z podłożem. 

Zespół roboczy, dodatkowe przystawki

Zamiatarka Vega KCB 25F 4w1 wyposażano jest w standardzie w szczotkę o szerokości 80 cm. Szczotka ta regulowana jest w 3 płaszczyznach natarcia. Przy pomocy dźwigni umiejscowionej na panelu, użytkownik może skierować szczotkę pod kątem w lewo, w prawo lub na wprost. Szczotka obraca się ze stałą prędkością w kierunku - od siebie. Na górnej obudowie szczotki umiejscowiono sworznie z zabezpieczeniami. Są to mocowania dla metalowego pojemnika na zmiatane nieczystości oraz pługu do spychania śniegu. Ich montaż zajmuje tylko kilka sekund i nie wymaga używania narzędzi. Zastosowanie pojemnika sprawdza się wszędzie tam, gdzie nieczystości muszą zostać zebrane i nie mogą zostać zamiecione pod dywan. Pług do spychania śniegu ma szerokość 80 cm. Pozwala on uporać się z zalegającymi warstwami białego puchu wszędzie tam, gdzie śnieg musi zostać odgarnięty w miejsce jego zalegania. Wirnikowa odśnieżarka dwustopniowa o szerokości 56 cm została wyposażona w uzębiony frez, dzięki któremu możliwe jest pokruszenie zmarzniętego śniegu. Dzięki zastosowaniu sprzęgła kłowego łączącego jednostkę napędową z zespołem roboczym oraz dźwigni blokującej mocowanie, montaż i demontaż zespołu szczotki oraz odśnieżarki jest dziecinnie łatwy. Odbywa się szybko i nie wymaga specjalnych umiejętności. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących akcesoriów do zamiatarki KCB25-F 4w1 sprawdź produkty powiązane z tym urządzeniem.

Podsumowanie

Zamiatarka spalinowa Vega KCB 25F 4w1 to urządzenie, które w realny sposób poprawi jakość Twojego życia. Zastosowanie dodatkowych akcesoriów umożliwi Ci wykorzystanie maszyny wiosną, latem oraz zimą! Biorąc pod uwagę wszechstronność, umiarkowaną cenę oraz wysoką jakość w połączeniu ze znakomicie rozwiniętą siecią dealersko-serwisową marki Grass z Zabierzowa nie dziwi fakt, iż zamiatarki marki Grass z roku na rok stają się co raz bardziej popularne. 

Kupując otrzymujesz:

 • oryginalne opakowanie
 • urządzenie dostarczane z wyposażeniem fabrycznym tj. zespół roboczy szczotki, sprzęgło kłowe, zabezpieczenia do montażu akcesoriów dodatkowych
 • polskojęzyczną instrukcje montażu oraz obsługi
 • klucz do świecy zapłonowej
 • kartę gwarancyjną oraz dowód zakupu
 • 2 sztuki wysokiej jakości oleju do silnika - jedna na start, druga na wymianę po dotarciu !!!
 • wysokiej jakości kanister na benzynę o pojemności 5 litrów

Najczęstsze pytania od klientów:

1. Czy dodatkowe przystawki są w cenie urządzenia?

Niestety nie. Pług do spychania śniegu, pojemnik na kurz oraz odśnieżarka wirnikowa to dodatkowe wyposażenie, które można dokupić. 

2. Zakupiłem zamiatarkę model KCB25-F 3w1. Czy mogę dokupić te same przystawki?

Spychacz i pojemnik na kurz są wspólne. Niestety w modelu 3w1 nie można zamontować odśnieżarki wirnikowej. 

3. Czy szczotka jest wymienna? 

Tak. Zużytą szczotkę można wymienić. Nie ma z tym najmniejszego problemu. 

4. Czy zamiatarką można zamiatać śnieg? 

Oczywiście. Zamiatarka to bardzo popularne urządzenie do sprzątania śniegu. Świetnie sprawdzi się podczas odmiatania zarówno cienkich jak i grubszych warstw.

Koniecznie obejrzyj film na którym zamiatarka spalinowa z napędem Vega KCB25F sprząta śnieg. 

Opinie

Oceń 
2021-12-29

ok

pojemnik na nieczystości mógłby być większy. Pozatym super

  Oceń 
  2021-12-06

  Kto by pomyślał

  co można tym robić. Super

   Oceń 
   2021-09-22

   Czekamy na śnieg

   Zakupiłam i mam nadzieję że i w tym roku będzie zima :-)))

    Oceń 
    2021-02-19

    aaa

    Polecam fajne urządzenie

     Oceń 
     2021-02-07

     Dokupiłem razem z odśnieżarką wirnikową.

     Dokupiłem razem z odśnieżarką wirnikową. Polecam bo robi robotę

      Oceń 
      2021-01-19

      zadowolona

      Niezwykle przydatny sprzent. Kupiliśmy z mężem zamiast planowanej odśnieżarki z zamiarem użytku całorocznego

       Oceń 
       2021-01-16

       Rewelacja

       Zakupiłem do odśnieżania i ogólnie sprzątania koło domu. Póki co odśnieżam. Rewelacja! Pługiem spycham śnieg, a później przejeżdżam szczotką do niemalże czystego. Polecam!

        Napisz swoją opinię !

        Napisz opinię

        Zamiatarka spalinowa VEGA KCB25-F 4w1

        Zamiatarka spalinowa VEGA KCB25-F 4w1

        • silnik spalinowy Loncin OHV 196 ccm
        • moc ~5,5 KM przy 3600 obr./min.
        • 5 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne
        • 3 stopniowa regulacja kąta natarcia szczotki
        • szerokość robocza szczotki 80 cm
        • waga 70 kg
        • zespół roboczy połączony z jednostka przy pomocy sprzęgła kłowego
        • możliwość dokupienia przystawek: odśnieżarka wirnikowa dwustopniowa, pług do spychania śniegu, metalowy pojemnik na kurz

        Napisz opinię

        Produkty powiązane