Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Zamiatarka spalinowa VEGA KCB25-F 4w1

 • silnik spalinowy Loncin OHV 196 ccm
 • moc ~5,5 KM przy 3600 obr./min.
 • 5 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne
 • 3 stopniowa regulacja kąta natarcia szczotki
 • szerokość robocza szczotki 80 cm
 • waga 70 kg
 • zespół roboczy połączony z jednostka przy pomocy sprzęgła kłowego
 • możliwość dokupienia przystawek: odśnieżarka wirnikowa dwustopniowa, pług do spychania śniegu, metalowy pojemnik na kurz

Więcej szczegółów

2 499,00 zł

Nowy

Dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji

Do czego służy?

Zamiatarka spalinowa VEGA KCB25-F 4w1 to bardzo wszechstronne urządzenie. Znajdzie zastosowanie zarówno w pracach przy domu jak również we firmach sprzątających. Niezastąpiona podczas sprzątania podjazdów, alejek, chodników, parkingów oraz wszystkich tych przestrzeni, które muszą być utrzymane w należytej czystości. Lubiana przez brukarzy, którzy po zakończeniu układania muszą po sobie posprzątać kostkę. Skutecznie zmiata liście, piasek, błoto a nawet śnieg. W odróżnieniu od odśnieżarek zamiatarki mogą zmiatać nawet wtedy, gdy śnieg jest ciężki i mokry. Odśnieżanie takiego śniegu jest mało skuteczne. Dzięki tej zamiatarce posesja wokół Twojego domu będzie zawsze utrzymana w należytej czystości i to bez zbędnego wysiłku. Systematycznie czyszczona nawierzchnia z kostki brukowej dłużej zachowuje walory estetyczne. To jednak nie wszystkie możliwości tego urządzenia. Użytkownik KCB25-F 4w1 ma możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci: wirnikowej odśnieżarki dwustopniowej, pługu do spychania śniegu oraz metalowego pojemnika na kurz. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko czas ale i pieniądze. 

Silnik oraz napęd

Vega KCB 25-F 4w1 napędzana jest bardzo popularnym i sprawdzonym górnozaworowym silnikiem Loncina o pojemności 196 ccm. Silnik ten rozwija moc około 5,5 KM co zapewnia doskonałe osiągi podczas pracy. Motor uruchamiany jest przy pomocy rozrusznika ręcznego. Podczas pracy użytkownik ma do wyboru 5 biegów do przodu oraz 2 biegi wsteczne, dzięki czemu z łatwością dobierze odpowiednią prędkość. Pompowane koła w rozmiarze 13" zapewniają stabilne prowadzenie oraz właściwy kontakt z podłożem. 

Zespół roboczy, dodatkowe przystawki

Zamiatarki Vega KCB 25F 4w1 wyposażane są w standardzie w szczotkę o szerokości 80 cm. Szczotka ta regulowana jest w 3 płaszczyznach natarcia. Przy pomocy dźwigni umiejscowionej na panelu, użytkownik może skierować szczotkę pod kątem w lewo, w prawo lub na wprost. Szczotka obraca się ze stałą prędkością w kierunku - od siebie. Na górnej obudowie szczotki umiejscowiono sworznie z zabezpieczeniami. Są to mocowania dla metalowego pojemnika na zmiatane nieczystości oraz pługu do spychania śniegu. Ich montaż zajmuje tylko kilka sekund i nie wymaga używania narzędzi. Zastosowanie pojemnika sprawdza się wszędzie tam, gdzie nieczystości muszą zostać zebrane i nie mogą zostać zamiecione pod dywan. Pług do spychania śniegu ma szerokość 80 cm. Pozwala on uporać się z zalegającymi warstwami białego puchu wszędzie tam, gdzie śnieg musi zostać odgarnięty w miejsce jego zalegania. Wirnikowa odśnieżarka dwustopniowa o szerokości 56 cm została wyposażona w uzębiony frez, dzięki któremu możliwe jest pokruszenie zmarzniętego śniegu. Dzięki zastosowaniu sprzęgła kłowego łączącego jednostkę napędową z zespołem roboczym oraz dźwigni blokującej mocowanie, montaż i demontaż zespołu szczotki oraz odśnieżarki jest dziecinnie łatwy. Odbywa się szybko i nie wymaga specjalnych umiejętności. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących akcesoriów do zamiatarki KCB25-F 4w1 sprawdź produkty powiązane z tym urządzeniem.

Kupując otrzymujesz:

 • oryginalne opakowanie
 • urządzenie dostarczane z wyposażeniem fabrycznym tj. zespół roboczy szczotki, sprzęgło kłowe, zabezpieczenia do montażu akcesoriów dodatkowych
 • polskojęzyczną instrukcje montażu oraz obsługi
 • klucz do świecy zapłonowej
 • kartę gwarancyjną oraz dowód zakupu
 • 2 sztuki wysokiej jakości oleju do silnika - jedna na start, druga na wymianę po dotarciu !!!

Najczęstsze pytania od klientów:

1. Czy dodatkowe przystawki są w cenie urządzenia?

Niestety nie. Pług do spychania śniegu, pojemnik na kurz oraz odśnieżarka wirnikowa to dodatkowe wyposażenie, które można dokupić. 

2. Zakupiłem zamiatarkę model KCB25-F 3w1. Czy mogę dokupić te same przystawki?

Spychacz i pojemnik na kurz są wspólne. Niestety w modelu 3w1 nie można zamontować odśnieżarki wirnikowej. 

3. Czy szczotka jest wymienna? 

Tak. Zużytą szczotkę można wymienić. Nie ma z tym najmniejszego problemu. 

4. Czy zamiatarką można zamiatać śnieg? 

Oczywiście. Zamiatarka to bardzo popularne urządzenie do sprzątania śniegu. Świetnie sprawdzi się podczas odmiatania zarówno cienkich jak i grubszych warstw.

Koniecznie obejrzyj na którym zamiatarka spalinowa z napędem sprząta śnieg. 

Opinie

Oceń 
2021-02-19

aaa

Polecam fajne urządzenie

  Oceń 
  2021-02-07

  Dokupiłem razem z odśnieżarką wirnikową.

  Dokupiłem razem z odśnieżarką wirnikową. Polecam bo robi robotę

   Oceń 
   2021-01-19

   zadowolona

   Niezwykle przydatny sprzent. Kupiliśmy z mężem zamiast planowanej odśnieżarki z zamiarem użytku całorocznego

    Oceń 
    2021-01-16

    Rewelacja

    Zakupiłem do odśnieżania i ogólnie sprzątania koło domu. Póki co odśnieżam. Rewelacja! Pługiem spycham śnieg, a później przejeżdżam szczotką do niemalże czystego. Polecam!

     Napisz swoją opinię !

     Napisz opinię

     Napisz opinię

     Produkty powiązane