Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Zamiatarka z odśnieżarką spalinowa VEGA KCB25-F 4w1 zestaw

  • silnik spalinowy Loncin OHV 196 ccm
  • moc ~5,5 KM przy 3600 obr./min.
  • 5 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne
  • 3 stopniowa regulacja kąta natarcia szczotki
  • szerokość robocza szczotki 80 cm
  • szerokość robocza odśnieżarki 56 cm
  • waga 70 kg
  • zespół roboczy połączony z jednostka przy pomocy sprzęgła kłowego
  • możliwość dokupienia przystawek: pług do spychania śniegu, metalowy pojemnik na kurz

Więcej szczegółów

5 099,00 zł

Dodaj do listy życzeń


Nowy

Więcej informacji

Zamiatarka z odśnieżarką w zestawie Grass Vega KCB25-F 4w1

Do czego służy?

Zamiatarka spalinowa VEGA KCB25-F 4w1 to bardzo wszechstronne urządzenie. Znajdzie zastosowanie zarówno w pracach przy domu jak również we firmach sprzątających. Niezastąpiona podczas sprzątania podjazdów, alejek, chodników, parkingów oraz wszystkich tych przestrzeni, które muszą być utrzymane w należytej czystości. Lubiana przez brukarzy, którzy po zakończeniu układania muszą po sobie posprzątać kostkę. Skutecznie zmiata liście, piasek, błoto a nawet śnieg. W odróżnieniu od odśnieżarek zamiatarki mogą zmiatać nawet wtedy, gdy śnieg jest ciężki i mokry. Odśnieżanie takiego śniegu jest mało skuteczne. Dzięki tej zamiatarce posesja wokół Twojego domu będzie zawsze utrzymana w należytej czystości i to bez zbędnego wysiłku. Systematycznie czyszczona nawierzchnia z kostki brukowej dłużej zachowuje walory estetyczne. To jednak nie wszystkie możliwości tego urządzenia. Użytkownik KCB25-F 4w1 ma możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci: wirnikowej odśnieżarki dwustopniowej, pługu do spychania śniegu oraz metalowego pojemnika na kurz. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko czas ale i pieniądze. 

Silnik oraz napęd

Vega KCB 25-F 4w1 napędzana jest bardzo popularnym i sprawdzonym górnozaworowym silnikiem Loncina o pojemności 196 ccm. Silnik ten rozwija moc około 5,5 KM co zapewnia doskonałe osiągi podczas pracy. Motor uruchamiany jest przy pomocy rozrusznika ręcznego. Podczas pracy użytkownik ma do wyboru 5 biegów do przodu oraz 2 biegi wsteczne, dzięki czemu z łatwością dobierze odpowiednią prędkość. Pompowane koła w rozmiarze 13" zapewniają stabilne prowadzenie oraz właściwy kontakt z podłożem. 

Zespół roboczy, dodatkowe przystawki

Zamiatarki Vega KCB 25F 4w1 wyposażane są w standardzie w szczotkę o szerokości 80 cm. Szczotka ta regulowana jest w 3 płaszczyznach natarcia. Przy pomocy dźwigni umiejscowionej na panelu, użytkownik może skierować szczotkę pod kątem w lewo, w prawo lub na wprost. Szczotka obraca się ze stałą prędkością w kierunku - od siebie. Na górnej obudowie szczotki umiejscowiono sworznie z zabezpieczeniami. Są to mocowania dla metalowego pojemnika na zmiatane nieczystości oraz pługu do spychania śniegu. Ich montaż zajmuje tylko kilka sekund i nie wymaga używania narzędzi. Zastosowanie pojemnika sprawdza się wszędzie tam, gdzie nieczystości muszą zostać zebrane i nie mogą zostać zamiecione pod dywan. Pług do spychania śniegu ma szerokość 80 cm. Pozwala on uporać się z zalegającymi warstwami białego puchu wszędzie tam, gdzie śnieg musi zostać odgarnięty w miejsce jego zalegania. 

Odśnieżarka wirnikowa dwustopniowa jest w oferowanym zestawie do zamiatarki KCB 25F 4w1 to przystawka dzięki, której użytkownik w łatwy sposób "przebuduje" swoją zamiatarkę na w pełni funkcjonalną odśnieżarkę. Dzięki zastosowaniu połączenia za pośrednictwem sprzęgła kłowego montaż i demontaż tej przystawki nie stanowi żadnego problemu. Szerokość robocza tego zestawu wynosi 56 cm. Płozy wykonane z tworzywa nie rysują nawierzchni i pozwalają ustawić żądaną wysokość odśnieżania. W przekładni umiejscowiony jest korek, dzięki któremu użytkownik może w łatwy sposób kontrolować poziom kąpieli olejowej oraz w razie potrzeby wymieniać olej, co również wydłuża żywotność przekładni. Kierunek oraz zasięg wyrzucanego śniegu regulowany jest ręcznie. Dzięki tej przystawce użytkownik otrzymuje dwa urządzenia w jednym oszczędzając sporo miejsca w garażu i pieniędzy w portfelu.

Najczęstsze pytania od klientów:

1. Czy dodatkowe przystawki są w cenie urządzenia?

Odśnieżarka wirnikowa jest w zestawie w tej konfiguracji. Pług do spychania śniegu, pojemnik na kurz to dodatkowe wyposażenie, które można dokupić. 

2. Zakupiłem zamiatarkę model KCB25-F 3w1. Czy mogę dokupić te same przystawki?

Spychacz i pojemnik na kurz są wspólne. Niestety w modelu 3w1 nie można zamontować odśnieżarki wirnikowej. 

3. Czy szczotka jest wymienna? 

Tak. Zużytą szczotkę można wymienić. Nie ma z tym najmniejszego problemu. 

4. Czy zamiatarką można zamiatać śnieg? 

Oczywiście. Zamiatarka to bardzo popularne urządzenie do sprzątania śniegu. Świetnie sprawdzi się podczas odmiatania zarówno cienkich jak i grubszych warstw.

Koniecznie obejrzyj na którym zamiatarka spalinowa z napędem sprząta śnieg. 

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane