Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.



Blog multimaszyny.eu

View All

Zamiatarka z odśnieżarką spalinowa Cedrus ZM06-E 4w1

 • silnik spalinowy Loncin OHV 196 ccm
 • rozrusznik elektryczny 230V
 • rozrusznik ręczny
 • 5 biegów do przodu i 2 biegi wsteczne
 • 3 stopniowa regulacja kąta natarcia szczotki
 • szerokość robocza szczotki 80 cm
 • szerokość robocza odśnieżarki 56 cm
 • waga 70 kg
 • zespół roboczy połączony z jednostka przy pomocy sprzęgła kłowego
 • zestaw zawiera: szczotki, odśnieżarkę, pług do śniegu, pojemnik na odpadki

Więcej szczegółów

4 749,05 zł

Dodaj do listy życzeń


CEDRUSZM06-E4IN1

Nowy

Dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji

Zamiatarka z odśnieżarką w zestawie Cedrus ZM06-E 4w1

Do czego służy?

Zamiatarka spalinowa Cedrus ZM06E 4w1 to bardzo wszechstronne urządzenie. Znajdzie zastosowanie zarówno w pracach przy domu jak również we firmach sprzątających. Niezastąpiona podczas sprzątania podjazdów, alejek, chodników, parkingów oraz wszystkich tych przestrzeni, które muszą być utrzymane w należytej czystości. Lubiana przez brukarzy, którzy po zakończeniu układania muszą po sobie posprzątać kostkę. Skutecznie zmiata liście, piasek, błoto a nawet śnieg. W odróżnieniu od odśnieżarek zamiatarki mogą zmiatać nawet wtedy, gdy śnieg jest ciężki i mokry. Odśnieżanie takiego śniegu jest mało skuteczne. Dzięki tej zamiatarce posesja wokół Twojego domu będzie zawsze utrzymana w należytej czystości i to bez zbędnego wysiłku. Systematycznie czyszczona nawierzchnia z kostki brukowej dłużej zachowuje walory estetyczne. To jednak nie wszystkie możliwości tego urządzenia. Użytkownik ZM06E ma do swojej dyspozycji w zestawie wszelkie możliwe akcesoria. Nie musisz niczego więcej dokupywać! Użytkuj Cedrus ZM06-E 4w1 przez cały rok!

Silnik oraz napęd

Cedrus ZM06E 4w1 napędzana jest bardzo popularnym i sprawdzonym górnozaworowym silnikiem Loncina o pojemności 196 ccm. Silnik ten rozwija moc około 5,5 KM co zapewnia doskonałe osiągi podczas pracy. Motor uruchamiany jest przy pomocy rozrusznika ręcznego lub jeśli cenisz sobie wygodę - rozrusznika elektrycznego. Odpalanie z rozrusznika elektrycznego wymaga podłączenia wtyczki do gniazdka 230V, dokładnie tak samo jak w wielu odśnieżarkach. Podczas pracy masz do swojej dyspozycji 5 biegów do przodu oraz 2 biegi wsteczne, dzięki czemu z łatwością dobierzesz odpowiednią prędkość. Pompowane koła w rozmiarze 13" zapewniają Ci stabilne prowadzenie oraz właściwy kontakt z podłożem. 

Zespół roboczy, dodatkowe przystawki

Zamiatarki Cedrus ZM06-E 4w1 umożliwiają Ci wszechstronne wykorzystanie oraz pracę przez absolutnie cały rok! W zestawie w podanej cenie otrzymujesz szczotkę o szerokości 80 cm. Szczotka ta regulowana jest w 3 płaszczyznach natarcia. Przy pomocy dźwigni umiejscowionej na panelu, możesz skierować szczotkę pod kątem w lewo, w prawo lub na wprost. Szczotka obraca się ze stałą prędkością w kierunku - od siebie. Na górnej obudowie szczotki umiejscowiono sworznie z zabezpieczeniami. Są to mocowania dla metalowego pojemnika, który również zawarty jest zestawie. Jeżeli będziesz chciał zebrać zamiatane nieczystości z łatwością podłączysz kosz do zamiatarki. Pług do spychania śniegu o szerokości 80 cm przyda Ci się wszędzie tam, gdzie śnieg musi zostać odgarnięty w miejsce jego zalegania. 

Odśnieżarkę wirnikową dwustopniową podłączysz w miejsce zespołu roboczego szczotki. Sprzęgło kłowe umożliwi Ci łatwą i szybką wymianę i tym samym "przebudowę" swojej zamiatarki na w pełni funkcjonalną odśnieżarkę. Dzięki zastosowaniu połączenia za pośrednictwem sprzęgła kłowego montaż i demontaż tej przystawki nie stanowi żadnego problemu. Szerokość robocza tego zestawu wynosi 56 cm. Płozy wykonane z tworzywa nie rysują nawierzchni i pozwalają ustawić żądaną wysokość odśnieżania. W przekładni umiejscowiony jest korek, dzięki któremu użytkownik może w łatwy sposób kontrolować poziom kąpieli olejowej oraz w razie potrzeby wymieniać olej, co również wydłuża żywotność przekładni. Kierunek oraz zasięg wyrzucanego śniegu regulowany jest ręcznie. Dzięki tej przystawce użytkownik otrzymuje dwa urządzenia w jednym oszczędzając sporo miejsca w garażu i pieniędzy w portfelu.

Kupując w cenie otrzymujesz:

 • Fabryczną zawartość zestawu tj. zamiatarkę ze szczotkami, przystawkę odśnieżarka wirnikowa, pług do spychania śniegu, pojemnik na nieczystości, klucz do świecy zapłonowej
 • oryginalne opakowanie
 • polskojęzyczną instrukcję obsługi
 • kartę gwarancyjną z dowodem zakupu, dzięki czemu w przypadku wystąpienia usterki możesz realizować naprawy gwarancyjne w autoryzowanych punktach serwisowych na terenie całego kraju, 
 • 2 sztuki wysokiej jakości oleju do silników - jedna na uruchomienie, a druga na wymianę po dotarciu silnika
 • stabilizator do paliwa, dzięki któremu ograniczysz ryzyko wystąpienia problemów spowodowanych unieruchomieniem maszyny po długim postoju, 
 • wysokiej jakości kanister na benzynę marki ALKO o pojemności 5 litrów, półprzezroczysty dzięki czemu widzisz jego zawartość
 • markową świecę zapłonową na zapas, dzięki której w sytuacji kryzysowej możesz szybko uruchomić swoją zamiatarko-odśnieżarkę!
 • profesjonalny zestaw serwisowy do wysysania oleju i paliwa nie tylko z zamiatarek! 
 • ochronniki słuchu, dzięki którym zredukujesz poziom hałasu podczas pracy i nie będziesz tak bardzo zmęczony, 
 • sprawdzenie wysyłanego urządzenia pod kątem uszkodzeń i braków zgodnie z przyjętymi procedurami, dzięki czemu unikniesz niepotrzebnych reklamacji 
 • ubezpieczoną, darmową wysyłkę
 • możliwość zakupu na raty online 
 • wsparcie techniczne po zakupie oraz sprzedaż wysyłkową części zamiennych

W startowym pakiecie promocyjnym o wartości blisko 200 PLN, który od nas otrzymujesz GRATIS masz zawarte wszystko co jest Ci niezbędne do użytkowania Twojej odśnieżarki! Niczego nie musisz dokupować! Kup tylko paliwo i działaj!

UWAGA! Przed użyciem urządzenia należy bezwzględnie zapoznać się z instrukcją obsługi oraz uzupełnić wymagane oleje silnikowe, przekładniowe oraz inne płyny eksploatacyjne zgodnie z zaleceniami producenta!!!

Najczęstsze pytania od klientów:

1. Czy dodatkowe przystawki są zawarte w cenie urządzenia?

TAK. Wszystkie wymienione powyżej akcesoria są zawarte w zestawie. 

2. Zakupiłem zamiatarkę model ZM04. Czy mogę dokupić te same przystawki co do ZM06E ?

Spychacz i pojemnik na kurz są wspólne. Niestety w modelu ZM04 nie można zamontować odśnieżarki wirnikowej. 

3. Czy szczotka jest wymienna? 

Tak. Zużytą szczotkę można wymienić. Nie ma z tym najmniejszego problemu. 

4. Czy zamiatarką można zamiatać śnieg? 

Oczywiście. Zamiatarka to bardzo popularne urządzenie do sprzątania śniegu. Świetnie sprawdzi się podczas odmiatania zarówno cienkich jak i grubszych warstw.

Koniecznie obejrzyj na którym zamiatarka spalinowa z napędem sprząta śnieg. 

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane

Pobierz PrestaShop

Części zamienne CEDRUS ZM06E

Katalog części zamiennych do urządzenia Cedrus ZM06-E 4w1

Pobierz PrestaShop (1.38M)