Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Traktor ogrodowy SNAPPER Zero Turn ZTX275

 • silnik Briggs & Stratton 8270 V-Twin
 • pojemność 724 cm3
 • oś skrętu 360o
 • szerokość koszenia 122 cm
 • agregat tnący złożony z trzech noży
 • wysokość koszenia od 38 - 110 mm
 • starter elektryczny
 • dwie, niezależne przekładnie hydrostatyczne

Więcej szczegółów

26 999,00 zł

Dodaj do listy życzeń


16176

Nowy

Dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji

SNAPPER Zero Turn ZTX275

Profesjonalny traktor ogrodowy o zerowym promieniu skrętu. Traktory typu "Zero Turn" dosłownie mogą obracać się o 360o, gdy chcesz zmienić kierunek jazdy. Ta niesamowita zwrotność idealnie sprawdza się w przypadku misternie zaprojektowanych ogrodów, gdzie powierzchnie trawiaste poprzetykane są przeszkodami takimi jak drzewa, rabaty kwiatowe czy oczka wodne. Ponieważ wyrównywanie na końcu każdego przejazdu jest znacznie szybsze w traktorach "Zero Turn", odczujesz jak wiele czasu możesz zaoszczędzić używając takich traktorów również na otwartych przestrzeniach. Przede wszystkim z tych powodów "Zero Turn" wybierają firmy profesjonalnie zajmujące się pielęgnacją zieleni oraz właściciele dużych powierzchni do koszenia.

Silnik

Sercem SNAPPER Zero Turn ZTX275 jest czterosuwowy, górnozaworowy silnik renomowanej marki Briggs & Stratton model 8270 V-Twin o pojemności 724 cmi bardzo wysokim momencie obrotowym. Możesz być pewnym, że nie braknie Ci mocy przy ciężkim koszeniu lub na podjeździe pod wzniesienie. Silnik odpalany jest "jak w aucie", kluczykiem, a całą pracę wykonuje rozrusznik elektryczny.

Napęd, koła, trakcja

Mocny silnik pozwala na rozpędzenie traktora do prędkości 11,0 km/h na biegu w przód, i do 4,0 km/h na biegu wstecznym. Napęd przenoszony jest na koła tylne przez dwie, niezależne przekładnie hydrostatyczne Hydro-Gear EZT. Prędkość każdego z kół można regulować niezależnie poprzez duże, ergonomiczne dźwignie sterujące umieszczone po bokach siedzenia operatora. Przednie koła mają rozmiar: 11”, tylne 20” o szerokim i głęboko protektorowanemu ogumieniu zapewniają wyjątkowo pewne przemieszczanie się, stabilny kontakt z podłożem oraz lepszą mobilność w trudniejszych warunkach.

Agregat koszący

Podwójny agregat koszący złożony z dwóch, niezależnych, łożyskowanych noży zapewnia całkowitą szerokość koszenia 122 cm. Wysokość koszenia regulowana jest centralnie, 13-to stopniowo w zakresie od 38 do 110 mm. Operator może to zrobić bez wstawania z fotela. Agregat w standardzie jest wyposażony w zestaw kół podporowych. Zapobiegają uderzeniu agregatem o podłoże podczas przejazdu przez przewyższenia i nierówności i niezamierzonemu wycięciu dużej połaci trawy. Do przejazdu na koszenie agregat tnący może zostać podniesiony przy użyciu wygodnej dźwigni nożnej.

Obsługa, wyposażenie dodatkowe

Operator ma do dyspozycji wygodny, regulowany fotel z podłokietnikami. Ergonomicznie umiejscowiony panel sterujący ułatwia obsługę wprost z fotela. Sterowanie traktorem jest niezwykle proste i intuicyjne. Prędkość i kierunek ustala się przez duże dźwignie umiejscowione po lewej i prawej stronie fotela. Popychając lewą do przodu zwiększamy prędkość obrotową lewego koła. Gdy pociągniemy ją do tyłu koło obraca się w druga stronę powodując jazdę do tyłu. Ponieważ lewa i prawa dźwignia odpowiadają za każde z kół niezależnie wychylając obie do przodu z tą samą siłą spowodujesz jazdę na wprost. Spokojnie, producent przewidział odpowiednią tolerancję dla ludzkiej percepcji, więc nawet niedoświadczony operator z łatwością utrzyma kierunek jazdy.

Traktor zbudowany zgodnie ze standardami linii profesjonalnej. W pełni spawana, stalowa rama i grubościenna przednia oś zapewniają doskonałą sztywność konstrukcji i wytrzymałość na obciążenia przy długiej pracy. Stalowa podłoga pod stopami operatora jest łatwa do zdjęcia, dając pełen dostęp do agregatu koszącego. Odchylany kosz cargo zapewnia wygodny i łatwy dostęp do silnika. Skraca to czas na czynności serwisowe urządzenia.

W standardowym wyposażeniu modelu ZTX275 znajdują się:

 • przystawka mulczująca
 • kosz cargo na narzędzia

Wymiary traktora:

 • długość: 183 cm
 • szerokość: 125 cm
 • wysokość: 107 cm
 • rozstaw osi: 112 cm
 • waga: 284 kg

Traktor można wyposażyć w akcesoria dodatkowe:

 • podwójny worek zbierający
 • ostrza typu Eliminator

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię