Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Rozdrabniacz AL-KO Easy Crush MH 2800 112854

  • nożowy system rozdrabniania
  • stalowa komora rozdrabniacza
  • tarcza i noże metalowe
  • silnik elektryczny 2800 W
  • przyłącze 230V / 16A
  • max. grubość gałęzi 40 mm
  • kosz o poj. 50 litrów
  • wyłącznik zerowy
  • duże koła w rozmiarze XL
  • waga 25 kg

Więcej szczegółów

949,00 zł

Dodaj do listy życzeń


112854

Nowy

Dostępny w magazynie sprzedawcy

Więcej informacji

Rozdrabniacz AL-KO Easy Crush MH 2800

Jeśli posiadasz działkę, ogród lub sad, to wiesz jakim kłopotem są połamane lub ścięte gałęzie z koron drzew i krzewów. Ich ręczne rozdrabnianie trwa wieki, a rzucone w całości na kompostownik nie chcą się rozkładać i nawet po roku utrudniają rozrzucanie nawozu. Rozwiązaniem tych problemów są rozdrabniarki do gałęzi, które szybko i sprawnie zamienią nawet spore kawałki gałęzi w zgrabne niewielkie zrębki. Możesz je szybko skompostować, albo użyć jako ściółkę dla roślin w ogrodzie.

AL-KO MH 2800 wyróżnia się na tle innych rozdrabniaczy metalową komorą rozdrabniacza, oraz również metalową tarczą na której zamontowane są noże rozdrabniające. Zapewnia to wyjątkową trwałość i długowieczność urządzenia.

Rozdrabniacz elektryczny waży ponad 10 kg mniej niż przeciętne rozdrabniaki spalinowe, zachowując wysoką mobilność i efektywność rozdrabniania. W odróżnieniu do modelu LH 2800 do rozdrabniania zastosowano system noży, a w leju podawczym zamontowano opatentowany mechanizm rolkowy dla łatwiejszego podawania drewna.

Silnik o mocy 2800 W gwarantuje, że skruszysz gałęzie o grubości nawet 4-ech centymetrów. Zrębki trafiają do kosza wykonanego z trwałego i wytrzymałego tworzywa ABS. Kosz ma pojemność 48 litrów, tracisz mniej czasu na częste wysypywanie urobku.

Rozdrabniak zasilany jest z normalnej sieci energetycznej 230V z bezpiecznikiem 16A (typowy dla prądu w gniazdkach w domu). Nie musisz posiadać tak zwanego złącza siłowego czyli 400 V, korzystasz z rozdrabniacza wszędzie gdzie tego potrzebujesz.

Sztywna obudowa wykonana ze specjalnego tworzywa osadzona jest na stalowej, lakierowanej ramie. Szeroki mechanizm jezdny i duże koła w rozmiarze XL to cechy zapewniające rozdrabniaczowi stabilność podczas pracy i transportu. Waga rozdrabniacza to 25 kg, to bardzo udany kompromis między wysoką jakością i stabilnością urządzenia a jego mobilnością.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię