Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Rozdrabniacz AL-KO Easy Crush LH 2800

  • silnik elektryczny 2800 W
  • przyłącze 230V / 16A
  • walcowy system rozdrabniania
  • max. grubość gałęzi 40 mm
  • kosz o poj. 48 litrów
  • wyłącznik zerowy
  • duże koła w rozmiarze XL
  • waga 29 kg

Więcej szczegółów

1 049,00 zł

112853

Nowy

Więcej informacji

Rozdrabniacz AL-KO Easy Crush LH 2800

Jeśli posiadasz działkę, ogród lub sad, to wiesz jakim kłopotem są połamane lub ścięte gałęzie z koron drzew i krzewów. Ich ręczne rozdrabnianie trwa wieki, a rzucone w całości na kompostownik nie chcą się rozkładać i nawet po roku utrudniają rozrzucanie nawozu. Rozwiązaniem tych problemów są rozdrabniarki do gałęzi, które szybko i sprawnie zamienią nawet spore kawałki gałęzi w zgrabne niewielkie zrębki. Możesz je szybko skompostować, albo użyć jako ściółkę dla roślin w ogrodzie.

AL-KO LH 2800 jest rozdrabniaczem elektrycznym dzięki czemu waży ponad 10 kg mniej niż przeciętne rozdrabniaki spalinowe, zachowując wysoką mobilność i efektywność rozdrabniania. W tym modelu zastosowano system walcowy z automatycznym mechanizmem wciągania zapewniający równomierne wciąganie materiału. Silnik o mocy 2800 W gwarantuje, że skruszysz gałęzie o grubości nawet 4-ech centymetrów. Zrębki trafiają do kosza wykonanego z trwałego i wytrzymałego tworzywa ABS. Kosz ma pojemność 48 litrów, nie tracisz czasu na częste wysypywanie urobku.

Rozdrabniak zasilany jest z normalnej sieci energetycznej 230V z bezpiecznikiem 16A (typowy dla prądu w gniazdkach w domu). Nie musisz posiadać tak zwanego złącza siłowego czyli 400 V, korzystasz z rozdrabniacza wszędzie gdzie tego potrzebujesz.

Sztywna obudowa wykonana ze specjalnego tworzywa osadzona jest na stalowej, lakierowanej ramie. Szeroki mechanizm jezdny i duże koła w rozmiarze XL to cechy zapewniające rozdrabniaczowi stabilność podczas pracy i transportu. Waga rozdrabniacza to 29 kg, to udany kompromis między wysoką jakością i stabilnością urządzenia a jego mobilnością.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię