Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Blog multimaszyny.eu

View All

Pompa spalinowa Cedrus PB60-3

 • silnik spalinowy RATO R210
 • moc efektywna: 3,8 kW / pojemność: 212 cm3
 • max. głębokość zasysania 7 m
 • wysokość tłoczenia max. 26 m / 2.6 bar
 • max. wydajność 60.000 l/h
 • wlot / wylot: 3,0" / 3,0" (76 mm)
 • żeliwny wirnik
 • tuleja cylindra z żeliwa
 • kuty i utwardzany wał napędowy
 • układ tłumienia drgań
 • automatyczne wyłączanie przy niskim poziomie oleju
 • waga 33,0 kg

Więcej szczegółów

1 614,05 zł

Dodaj do listy życzeń


CEDPB60-3

Nowy

Dostępny na zamówienie

Więcej informacji

Pompa spalinowa do brudnej wody Cedrus PB60-3

Jeśli na skutek awarii, powodzi lub z innych powodów nie masz dostępu do prądu, najlepszym rozwiązaniem do przepompowania dużych ilości wody są pompy spalinowe. Cedrus PB60-3 to bardzo mocna pompa o wydajności, aż 60.000 litrów na godzinę, przeznaczona do pompowania wody czystej i brudnej. Dzięki niej błyskawicznie wypompujesz wodę z zalanej piwnicy, napełnisz basen, podlejesz ogród, zasilisz domek letniskowy w wodę użytkową ze studni o głębokości nawet 7 metrów. To wszystko bez korzystania z energii elektrycznej.

Cedrus PB60-3 napędza rewelacyjny, czterosuwowy silnik firmy RATO, o mocy użytkowej 3,8 kW (5,2 KM) i pojemności 212 ccm. Silnik jest zaprojektowany do wielogodzinnej pracy bez przerw, o czym świadczy zastosowanie: żeliwnej tulei cylindra, kuty i utwardzany wał napędowy i podwójne łożyska kulkowe. Dodatkowo automatyczny zawór dekompresyjny ułatwia start, a system automatycznego wyłączenia przy niskim stanie oleju zabezpiecza motor przed zatarciem.

Czterosuwowy motor oznacza brak konieczności sporządzania mieszanki benzyna/olej. Zbiornik o pojemności 3,6 litra oszczędza Twój czas marnowany na ciągłe dolewki paliwa, przy mniejszych urządzeniach. Zbiornik oleju ma pojemność 0,55 litra, zapewnia wydajne smarowanie i chłodzenie jednostki.

Żeliwny wirnik pompy jest trwały i wytrzymały, współgrając z silnikiem oferuje wydajność pompowania 60.000 litrów na godzinę. Ochroni to Twój dom w przypadku powodzi, szybko osuszy oczko wodne, lub błyskawicznie napełni basen. Wlot jak i wylot pompy ma średnicę 3,0" (cale) (odpowiednik 76 mm). Są to wartości typowe więc łatwo znajdziesz pasujące szybkozłączki i węże. Możliwość zassania wody z głębokości nawet 7 metrów sprawi, że nie musisz martwić się o niski poziom wody w studni podczas suszy. Nasza pompa może tu rywalizować z pompami zanurzeniowymi. Wysokość tłoczenia to 26 metrów, bez problemu podlejesz odległe zakamarki ogrodu, czy odprowadzisz wodę poza obrys działki, a nawet zasilisz prysznic w domku letniskowym.

Pompa otoczona jest trwałą, wytrzymałą ramą samonośną, która chroni komponenty i zapewnia łatwy transport oraz stabilne posadowienie w każdym terenie. 

Cedrus PB60-3 jest pompą wody brudnej i czystej, jeśli potrzebujesz pompy do wody mocno zapiaszczonej lub zanieczyszczonej duży cząstkami, sprawdź pompy do szlamu np. Cedrus PS60-3.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię