Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Hydrofor HW 4000 FCS Comfort

 • silnik elektryczny 1000 W
 • zbiornik, nierdzewny o poj. 17 litrów
 • max. głębokość zasysania 8 m
 • wysokość tłoczenia max. 45 m / 4.5 bar
 • max. wydajność 4.000 l/h
 • sterowanie elektroniczne
 • ochrona przed pracą na sucho F-C-S
 • filtr w rozmiarze XXL
 • elementy styczne z wodą ze stali nierdzewnej
 • wyjście Ø G 1,0"
 • waga 17,9 kg

Więcej szczegółów

1 019,00 zł

112849

Nowy

Darmowa wysyłka natychmiast do 24h

Więcej informacji

Hydrofor AL-KO HW 4000 FCS Comfort

Od tradycyjnych pomp powierzchniowych hydrofory odróżnia zbiornik na wodę. Jego główną funkcją jest utrzymanie ciśnienia w układzie bez włączania pompy. Ogranicza to liczbę startów i zatrzymań pompy, a za tym znacząco zwiększa żywotność pompy i silnika. Dodatkową zaletą jest błyskawiczny dostęp do wody pod ciśnieniem od razu po otwarciu kranu. Nie musisz czekać, aż pompa "zaskoczy". W AL-KO HW 4000 FCS użyto zbiornika ze stali nierdzewnej o pojemności 17 litrów, świetnie łączącego kompaktowy rozmiar urządzenia z wydajnością.

Przydomowe hydrofory firmy AL-KO to połączenie najlepszych materiałów, jakości wykonania i wytrzymałości. Jeżeli potrzebujesz zasilić dom, ogród lub miejsce pracy w wodę użytkową, osuszyć lub przepompować wodę, albo podnieść ciśnienie w istniejącej sieci wodnej, trudno o lepsze urządzenia. Jeśli posiadasz dostęp zarówno do wodociągu jak i do studni lub zbiornika wody deszczowej, dzięki hydroforowi możesz znacznie ograniczyć wydatki na wodę. Używając wody studziennej lub deszczówki np. do podlewania ogrodu, a nawet prania lub spłukiwania toalet. W ten sposób chronisz środowisko zmniejszając zużycie wody pitnej.

Hydrofor HW 4000 FCS to zwarta, kompaktowa konstrukcja wykonana z wytrzymałego na uszkodzenia i warunki zewnętrzne tworzywa. Dla zwiększenia żywotności wszystkie elementy metalowe styczne z wodą wykonano ze stali nierdzewnej odpornej na korozję. Pompa posiada sterowanie elektroniczne i system kontroli przepływu Flow-Control-System. Możesz na bieżąco kontrolować ilość tłoczonej cieczy lub ciśnienie i w razie potrzeby łatwo je zmienić. Elementy robocze pompy chroni łatwy w czyszczeniu filtr wstępny w rozmiarze XXL, oraz dodatkowe zabezpieczenie przed pracą na sucho. Silnik posiada ochronę przed przegrzaniem, więc pompa może być użytkowana nawet przez osoby niedoświadczone. W przypadku zatkania ssania lub odpływu zapobiegną trwałemu uszkodzeniu hydroforu.

Bardzo mocny silnik -1000 W- zapewnia wydajność: 4.000 l/h, siłę ssącą (do 8 m) i potrafi tłoczyć wodę na wysokość do 45 metrów. Wlot i wylot wody zaopatrzono w mosiężne śrubunki w rozmiarze 1,0 cala (około 33,3 mm) dzięki którym łatwo i szczelnie podłączysz wąż zasysający oraz węże rozprowadzające.

Wymiary zestawu hydroforowego to 51,6x28,4x64,7 [cm], waga urządzenia 17,9 kg, sprawiają, że użytkownik ma poczucie pracy z profesjonalnym urządzeniem. Wygodny uchwyt i solidna podstawa o dużej powierzchni sprawiają, że jest to urządzenie, łatwe w transporcie i umiejscowieniu, a przy tym bardzo wydajne i trwałe.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię