Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Pompa powierzchniowa AL-KO JET 6000/5 Premium

 • silnik elektryczny o mocy 1400 W
 • max. głębokość zasysania 8 m
 • wysokość tłoczenia max. 60 m
 • max. wydajność 6.000 l/h
 • ochrona przed pracą na sucho
 • filtr wstępny w rozmiarze XXL
 • elementy styczne z wodą ze stali nierdzewnej
 • szybki rozruch - system Jet
 • sterowanie elektroniczne Flow-Control
 • 5 stopniowy napęd pompy
 • wyjście Ø G 1,0"
 • waga 13,9 kg

Więcej szczegółów

1 079,00 zł

112844

Nowy

Dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji

Pompa powierzchniowa AL-KO JET 6000/5 Premium

Bezkompromisowa pompa ogrodowa, najwyższej jakości, o parametrach tłoczenia dorównujących pompom głębinowym. Przeznaczona do pracy na powierzchni, do podlewania ogrodu wodą ze studni, deszczówką z beczki czy wprost ze stawu. Może też służyć do opróżniania basenu lub innych zbiorników z wodą. Zaopatrzy w wodę pod wysokim ciśnieniem najodleglejsze zakątki ogrodu.

Dzięki wytrzymałej obudowie, wykonanej z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknami szklanymi, zintegrowanemu filtrowi wstępnemu i mosiężnym śrubunkom  pompa jest wyjątkowo solidna i trwała. Z pewnością będzie służyć Państwu przez wiele lat. Warto zauważyć, że wszystkie elementy metalowe styczne z wodą wykonano ze stali nierdzewnej.

Pompa posiada sterowanie elektroniczne z diodową sygnalizacją, oraz szereg zabezpieczeń przed niewłaściwym użyciem. Zintegrowany filtr wstępny w rozmiarze XXL wykonany ze stali nierdzewnej zapobiega przed dostaniem się większych zanieczyszczeń mechanicznych mogących uszkodzić wirnik pompy. Filtr jest łatwy w czyszczeniu i montażu. Elektroniczny system Flow-Control monitoruje pracę pompy przez całą dobę i zapewnia optymalną ochronę pompy przed pracą na sucho. Silnik posiada ochronę przed przeciążeniem, więc pompa może być użytkowana nawet przez osoby niedoświadczone. W przypadku zatkania ssania lub odpływu wraz z systemem Flow-Control zapobiegną trwałemu uszkodzeniu pompy.

Najmocniejszy w klasie silnik o mocy 1400 W i 5-stopniowy układ wirników zapewnia rekordową wydajność: 6.000 l/h, siłę ssącą (do 8 m) i potrafi tłoczyć  wodę na wysokość nawet 60 metrów. Pięciostopniowy układ wirników o wysokiej sprawności to nie tylko wydajne tłoczenie, ale też niezwykle ciche: 73 dB to najlepszy wynik w tym segmencie pomp.

System JET z zaworem przeciwzwrotnym zapewnia szybki rozruch. Wlot i wylot wody zaopatrzono w mosiężne śrubunki w rozmiarze 1,0 cala (około 33,3 mm) dzięki którym łatwo i szczelnie podłączysz wąż zasysający oraz węże rozprowadzające np. do zraszaczy.

Wymiary pompy 51,4x20,8x35,0 [cm], waga urządzenia 13,9 kg, sprawiają, że użytkownik ma poczucie pracy z profesjonalnym urządzeniem. Wygodny uchwyt i solidna podstawa o dużej powierzchni sprawiają, że jest to urządzenie, łatwe w transporcie i umiejscowieniu, a przy tym bardzo wydajne i trwałe.

Uwaga: Pompa powierzchniowa nie jest przeznaczona do wody pitnej, nie jest to urządzenie atestowane do kontaktu z żywnością. Polecamy wykorzystanie jej do wody użytkowej i wody zawierającej chlor (basenowej) o temperaturze poniżej 35° C. Pompy nie należy używać do pompowania wody słonej, zawierającej bardzo agresywne chemikalia oraz do wody zapiaszczonej. 

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię