Pług do traktorka Solo by AL-KO do odśnieżania 119600
- szerokość robocza 125 cm
- regulacja kąta natarcia: 5 stopniowa
- gumowa listwa zgarniająca
- zabezpieczenie przed nadmiernym przeciążeniem
- regulacja wysokości pracy
- rama montażowa w zestawie
- do traktorów Solo by AL-KO o szerokości
- pasuje do linii Premium oraz Comfort
Pług do odśnieżania do traktorka kosiarki Solo by AL-KO 119600
Pług do śniegu o szerokości roboczej 125 cm, co pozwala na odśnieżanie dużych parkingów oraz alejek. Pług regulowany jest 5-stopniowo: po dwie pozycje na lewą i prawą stronę oraz ustawienie centralne, na wprost. Regulacja odbywa się bardzo łatwo przy pomocy dźwigni z siedzenia operatora. U dołu lemiesza odśnieżającego zamontowano gumową listwę zgarniającą śnieg, która dba o skuteczne zbieranie zalegającego śniegu oraz zabezpiecza kostkę brukową przed uszkodzeniem. Pług posiada regulowaną wysokość pracy. Mechanizm sprężynowy zabezpiecza pług, ramę oraz oś przednią traktora przed uszkodzeniami. W przypadku nadmiernego obciążenia lub uderzenia w przedmiot, sprężyna odchyla lemiesz, aby gładko przeszedł, a następnie przywraca jego pozycję do ustawionej przez operatora. Lemiesz wykonany z mocnej stali i wzmacniana rama montażowa zapewniają długą żywotność i bez problemową eksploatację.
W zestawie wraz z pługiem znajduje się rama montażowa, dzięki której łatwo i pewnie zamontujesz pług do traktora.
Polecamy doposażenie traktora używanego do odśnieżenia w łańcuchy na koła, dla lepszej trakcji i bezpieczniejszej pracy.
Pług do odśnieżania nr art. 119 600 dedykowany do traktorów Solo by AL-KO o szerokościach roboczych 95 cm, 105 cm i 125 cm. Kupując u nas traktor razem z pługiem zapytaj sprzedawcę o bezpłatny montaż.
Używając oryginalnych akcesoriów AL-KO masz gwarancję właściwego działania, łatwości połączenia i bezpieczeństwa użytkowania. Nie ryzykujesz utratą gwarancji na skutek uszkodzeń powstałych z powodu podłączania niedopasowanych akcesoriów.