Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zamiatarka spalinowa Weibang WBSW705C Zobacz większe

Zamiatarka spalinowa Weibang WBSW705C

  • silnik spalinowy LONCIN 1P61FA
  • szerokość robocza szczotki 700 mm
  • płynna regulacja kąta natarcia szczotki
  • napęd na tylne koła
  • waga: 93 kg
  • możliwość dokupienia przystawek: pług do spychania śniegu, metalowy pojemnik na kurz

Więcej szczegółów

4 290,00 zł

WBSW705C

Nowy

Więcej informacji

Weibang WBSW705C

Profesjonalna zamiatarka spalinowa zaprojektowana dla firm komunalnych o wąskiej szczotce, szerokości 70 cm. Gwarantuje wysoką zwrotność i mniejsze kłopoty w transporcie i przechowaniu urządzenia. Idealnie nadaje się do pracy na bardzo zabrudzonych i nierównych powierzchniach. Bezproblemowo wymiata nieczystości z nierównej kostki granitowej, brukowej, bruku i innych powierzchni. Zamiatarka Weibang pomoże w utrzymaniu czystości na chodnikach, ulicach, w parkach, podjazdach, parkingach i innych miejscach.

Weibang WBSW705C może również zostać przekształcony w pług do odśnieżania. Mocny silnik i szczotka wykonana z najwyższej jakości tworzywa gwarantuje długą i bezproblemową pracę. Jest również możliwość dokupienia metalowego pojemnika na kurz. Możesz sprzątać również w miejscach, gdzie nieczystości muszą zostać wywiezione.

Dzięki temu rozwiązaniu urządzenie może być wykorzystane przez cały rok. Oszczędzasz nie tylko przestrzeń, którą zajęłyby inne maszyny ale czas jak i pieniądze. 

Silnik oraz napęd

Weibang WBSW705C napędzany jest 4-suwowym silnikiem LONCIN o pojemności 140 ccm. Silnik posiada rozrusznik linkowy, startuje lekko i łatwo dzięki magneto-tranzystorowemu systemowi łatwego rozruchu. Oprócz -naturalnie- szczotki, silnik napędza tylne koła. Zamiatarka jest samobieżna o stałej prędkości jazdy. Pompowane, duże koła o głębokim protektorze zapewniają stabilne prowadzenie oraz właściwy kontakt z podłożem.

Zespół roboczy, dodatkowe przystawki

Zamiatarki Weibang WBSW705C wyposażane są w standardzie w szczotkę o szerokości 70 cm i średnicy roboczej 30 cm. Szczotka wykonana z bardzo trwałego włosia jest odchylana w lewo i prawo w zakresie 20 stopni.

Weibang WBSW705C jest niezwykle solidną konstrukcją. Wystarczy nadmienić, że waży nawet 25% więcej niż inne zagęszczarki o szerokości roboczej 70 cm. Ta różnica bierze się z grubości profili stalowych i innych elementów zastosowanych przez WEIBANG. Wszystko to przekłada się na wytrzymałość i długowieczność sprzętu, co jest znakiem firmowym marki WEIBANG.

Zamiatarkę można doposażyć w metalowy pojemnik na zmiatane nieczystości lub pług do spychania śniegu. Ich montaż zajmuje tylko kilka sekund i nie wymaga używania narzędzi. Zastosowanie pojemnika sprawdza się wszędzie tam, gdzie nieczystości muszą zostać zebrane i nie mogą zostać zmiecione na bok. Pług do spychania śniegu ma szerokość 70 cm. Pozwala on uporać się z większymi warstwami śniegu. Świeży i mokry śnieg możesz usuwać również przy pomocy szczotki zamiatającej.

Najczęstsze pytania od klientów:

1. Czy dodatkowe przystawki są w cenie urządzenia?

Niestety nie. Pług do spychania śniegu, pojemnik na kurz to dodatkowe wyposażenie, które można dokupić. 

2. Czy szczotka jest wymienna? 

Tak. Zużytą szczotkę można wymienić. Nie ma z tym najmniejszego problemu. 

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane