Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Traktor SIMPLICITY REGENT SRD300

 • silnik 2 cylindrowy Briggs & Stratton Professional Series 8270 V-Twin 27 KM
 • przekładnia hydrostatyczna Hydro Gear 610
 • sprzęgło elektromagnetyczne
 • szerokość koszenia: 107 cm
 • możliwość koszenia podczas jazdy do tyłu
 • tempomat
 • wyświetlacz
 • oświetlenie przednie LED
 • mielenie
 • żeliwna oś przednia
 • koła: przednie 15"x6 tylne 22"x9,5
 • promień skrętu 36 cm
 • waga 299 kg

Więcej szczegółów

17 899,00 zł

Nowy

Dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji

SIMPLICITY REGENT SRD300

Traktory marki Simplicity są produktami firmy Briggs & Stratton. Briggs & Stratton jest jednym z najstarszych w świecie producentów nie tylko silników napędzających maszyny budowlane i sprzęt ogrodniczy, ale również kompletnych urządzeń.

Traktory Simplicity są bogatszą marką bliźniaczego Snappera i również zostały wyprodukowane w U.S.A. Urządzenia Simplicity cenione są na całym świecie za bardzo wysoką jakość oraz nowoczesne rozwiązania techniczne. Traktory Simplicity są w stanie całkowicie zadowolić każdego użytkownika.

SIMPLICITY REGENT SRD300 to duży i komfortowy traktor do zadań specjalnych. Jest jednym z największych traktorów ogrodowych. Model ten wyposażono w potwornie mocny, sprawdzony dwu cylindrowy silnik Briggs & Stratton Professional Series 8270 V-Twin o mocy 27 KM!!! Silnik ten uzbrojony jest w pompę oleju oraz filtr oleju, który zapewnia utrzymanie oleju w należytej kondycji a tym samym lepiej chroni wnętrze silnika. Smarowanie tego silnika w odróżnieniu do silników serii Intek przebiega w pełni ciśnieniowo jak w samochodzie. Olej dociera w najdalsze miejsca silnika, zapewniając nieprzerwane smarowanie i chłodzenie. Taki sposób smarowania silnika pozwala na wydłużenie jego żywotności podczas pracy na dużych, nierównych powierzchniach. Dodatkowo tuleje cylindrów odlane są z żeliwa, które ma znacznie mniejszą rozszerzalność cieplną w stosunku do stali czy aluminium, dzięki czemu silnik jest mniej podatny na zatarcie w skutek przegrzania. Żeliwo lepiej też odprowadza ciepło co sprzyja lepszemu smarowaniu.

Przekładnia jazdy to przekładnia hydrostatyczna Hydro Gear 610. To niezawodny i pewny napęd. Pozwala płynnie, bezstopniowo regulować prędkość jazdy w zależności od potrzeb. Traktor rozwija prędkość do przodu 0-9 km/h i do tyłu od 0 do 5,6 km/h. Tempomat ułatwia koszenie dużych powierzchni, szczególnie na długich, prostych odcinkach, nie musisz trzymać "nogi na gazie".

Agregat tnący ma szerokość 107cm i został wyposażony w 2 noże, których krawędzie tnące wykonano ze specjalnie hartowanej stali. Zachowują one dłuższą żywotność oraz zapewniają lepsze ścinanie trawy w czasie dłuższej eksploatacji. Agregat tnący uruchamiany jest przez elektromagnetyczne sprzęgło, które użytkownik włącza jednym przyciskiem umiejscowionym na desce rozdzielczej. Wysokość położenia agregatu tnącego, a tym samym wysokość koszenia reguluje się ręcznie, zakres regulacji wysokości koszenia wynosi od 38 mm do 89 cm przy pomocy wygodnie umiejscowionej dźwigni. Agregat tnący wyposażono w cztery kółka podporowe oraz szybkozłączkę do mycia, która pozwala utrzymać obudowę agregatu w należytej czystości.

SIMPLICITY REGENT SRD300 posiada funkcję koszenia podczas jazdy do tyłu, co w połączeniu z bardzo małym promieniem skrętu wynoszącym 36 cm sprawia, iż traktor jest bardzo zwinny. Można nim kosić trudno dostępne zakamarki ogrodu, bez konieczności zbędnego manewrowania i ugniatania trawnika. Duże koła 15” z przodu i 22” z tyłu zapewniają pewne przemieszczanie się, stabilny kontakt z podłożem oraz lepszą mobilność w trudniejszych warunkach.

Potężny kosz o pojemności 350 litrów pozwala zebrać dużą ilość trawy, bez konieczności częstego jego wysypywania. Gdy już jednak nadejdzie ten moment i koniecznym będzie jego opróżnienie, operator przy pomocy wygodnej dźwigni wysypie jego zawartość bez opuszczania swojego siedzenia.

Na desce rozdzielczej znajduje się elektroniczny wskaźnik poziomu paliwa oraz komputer serwisowy informujący min. o łącznej liczbie przepracowanych motogodzin, wyświetlający interwały dla serwisu olejowego, obsługi filtrów, ostrzenia noży tnących czy też poziom naładowania akumulatora.

Oświetlenie przednie wykonano w technologii LED. Maksymalna dawka światła, pozwala na pracę nawet po zmroku.

Tankowanie dużego zbiornika paliwa odbywa się przez bardzo duży otwór wlewowy umiejscowiony na błotniku, dzięki czemu nie ma potrzeby otwierania maski. Wlew jest duży i łatwo dostępny. Pojemność zbiornika paliwa to aż 11 litrów, pozwala to na długotrwałą pracę bez tankowania.

Bardzo wygodny, siatkowy fotel operatora i duża przestrzeń między nim a kolumną kierownicy zapewnia świetny komfort podczas koszenia. Ułatwia również wsiadanie i zsiadanie z traktora. Docenią to osoby o wyższym wzroście, które nie chcą się "gnieździć" za kierownicą.

Waga traktora wynosi ok. 300 kg co wynika z jego niezwykle solidnej budowy. Żeliwna oś przednia, solidna stalowa rama, metalowe nadwozie, specjalna konstrukcja tzw. decku sprawiają, iż przyglądając się REGENTowi SRD300 użytkownik nie ma wątpliwości, że jest to traktor z najwyższej półki.

AKCESORIA: Simplicity Regent SRD 300 można doposażyć w:

 • pług do śniegu,
 • przyczepkę,
 • walec,
 • aerator,
 • bronę pazurową,
 • opryskiwacz,
 • rozsiewacz,
 • zbieracz,

Zadzwoń, napisz, zapytaj o szczegóły lub sprawdź kategorię akcesoria.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię