Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Traktorek ogrodowy Solo by AL-KO T15-95.6 HD-A 127367

 • silnik AL-KO PRO 450
 • przekładnia hydrostatyczna
 • szerokość koszenia 95 cm
 • agregat tnący złożony z dwóch noży
 • kosz o pojemności 310 litrów
 • dźwiękowa sygnalizacja zapełnienia kosza
 • koła: przednie 15"x6 tylne 20"x10
 • wysokość koszenia 30-90 mm
 • opcje: pług śnieżny, zestaw mulczujący i inne
 • gwarancja: 3 lata konsument, 1 rok firma

Więcej szczegółów

10 879,00 zł

127367

Nowy

Darmowa dostawa traktora przygotowanego do pracy

Więcej informacji

Traktor Solo by AL-KO T 15-95.6 HD-A

Linia SOLO by AL-KO to linia produktów premium powstała z połączenia innowacyjnej techniki strzyżenia trawników AL-KO oraz sprawdzonej techniki ogrodowej i leśnej SOLO. Solo by AL-KO to technika ogrodowa i leśna zaprojektowana w Niemczech i wykonana w Austrii przy zastosowaniu najnowocześniejszej techniki i z najwyższą precyzją. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Traktor T 15-95.6 HD-A to podstawowy model w linii Solo, wyróżniający się unikalnym designem i właściwościami. Z pewnością sprawdzi się w każdych warunkach terenowych.

Silnik

Model T 15-95.6 HD-A wyposażono w jednocylindrowy, sprawdzony i wytrzymały silnik AL-KO PRO o pojemności 452 cm3 i wysokiej mocy 7,7 kW. 

Napęd, koła, trakcja

Hydrostatyczna przekładnia jezdna pozwala płynnie regulować prędkość jazdy w zależności od potrzeb. Traktor podczas jazdy do przodu rozwija prędkość 0 – 9 km/h a podczas jazdy do tyłu 0 – 4 km/h. Koła rozmiaru 15” przednie i 20” tylne o szerokim ogumieniu zapewniają wyjątkowo pewne przemieszczanie się, stabilny kontakt z podłożem oraz lepszą mobilność w trudniejszych warunkach. Dodatkowo nie ugniatają tak trawy jak wąskie koła o niskim profilu. 

Agregat koszący, koszenie, kosz na trawę

Niezawodny, łożyskowany agregat tnący ma szerokość 95 cm. Wyposażony został w dwa ostrza, których krawędzie tnące wykonano ze specjalnie hartowanej stali. Zachowują one dłuższą żywotność oraz zapewniają lepsze ścinanie trawy w czasie dłuższej eksploatacji. Elektromagnetyczne sprzęgło ostrzy umożliwia włączanie i wyłączanie agregatu tnącego przy użyciu przycisku. Wysokość położenia agregatu tnącego, a tym samym wysokość koszenia reguluje się od 3 cm do 9 cm. Solo by AL-KO T 15-95.6 HD-A posiada bardzo mały promieniem skrętu. Traktor jest bardzo zwinny i bez problemu można nim kosić trudno dostępne zakamarki ogrodu, bez konieczności zbędnego manewrowania i ugniatania trawnika. Jednocześnie 95-cio centymetrowy agregat tnący zapewnia ekspresowe koszenie dużych powierzchni. 310-tu litrowy kosz pozwala zebrać ogromną ilość trawy oszczędzając czas użytkownika, poświęcany na częstsze wysypywania kosza. Gdy zajdzie konieczność jego opróżnienia, operator przy pomocy wygodnej dźwigni wysypie jego zawartość bez opuszczania siedzenia. O zapełnieniu kosza informuje sygnał dźwiękowy.

Obsługa, operator, wyposażenie dodatkowe

Wygodny, regulowany, fotel operatora w połączeniu z łatwym dostępem do przełączników i dźwigni sterujących zapewnia komfort pracy. Sportowa kierownica i dobrze czytelny kokpit ułatwiają pracę. Zewnętrzny wlew paliwa ułatwia szybkie wznowienie koszenia i eliminuje ryzyko rozlania paliwa na rozgrzany silnik. Płaska podłoga to maksymalna swoboda wsiadania i zsiadania. W połączeniu z ergonomicznie usytuowanymi, dwoma pedałami jazdy (przód i tył) zapewniają komfort pracy przez cały dzień.

Podsumowanie

Solo by AL-KO T 15-95.6 HD-A to wyjątkowa maszyna, zbudowana na stabilnej i sztywnej ramie połączonej z wytrzymałą, żeliwną osią przednią. Użytkownicy z pewnością docenią niezawodność, długowieczność i wysoką jakość tej konstrukcji. Oferowany przez ten traktor komfort pracy i ogrom ergonomicznych rozwiązań jest wyjątkowy w swojej klasie.

3-letnia gwarancja dla użytkowników indywidualnych to wyjątkowa oferta linii Solo by AL-KO.

Polecamy akcesoria dodatkowe:

 • Pług zgarniający do odśnieżania - nr art. 119600
 • Zderzak przedni - nr art. 119658
 • Elektroniczne opróżnianie kosza - nr art. 119602

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię