Ostatnio przeglądane

Producenci

Traktor Solo by AL-KO T 15-93.7 HD-A

 • silnik AL-KO PRO 450
 • przekładnia hydrostatyczna
 • szerokość koszenia 93 cm
 • wysokość koszenia 30-90 mm
 • agregat tnący złożony z dwóch noży
 • światła LED
 • kosz o pojemności 220 litrów
 • koła: przednie 15"x6 tylne 18"x8
 • opcje: pług śnieżny, zestaw mulczujący
 • gwarancja: 3 lata konsument, 1 rok firma

Więcej szczegółów

7 999,00 zł

-2 200,00 zł

10 199,00 zł

Dodaj do listy życzeń

127417

Nowy

Darmowa dostawa traktora przygotowanego do pracy

Więcej informacji

Traktor Solo by AL-KO T 15-93.7 HD-A

Linia SOLO by AL-KO to linia produktów premium powstała z połączenia innowacyjnej techniki strzyżenia trawników AL-KO oraz sprawdzonej techniki ogrodowej i leśnej SOLO. Solo by AL-KO to technika ogrodowa i leśna zaprojektowana w Niemczech i wykonana w Austrii przy zastosowaniu najnowocześniejszej techniki i z najwyższą precyzją. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Traktor Solo by AL-KO T 15-93.7 HD-A to uniwersalny, podstawowy model linii Solo, o nowoczesnym designie który sprawdzi się w każdych warunkach terenowych.

Silnik

Model T 15-93.7 HD-A wyposażono w dwucylindrowy, sprawdzony i niezawodny silnik AL-KO PRO o pojemności 452 cm3 i wysokiej mocy 7,7 kW. 

Napęd, koła, trakcja

Hydrostatyczna przekładnia jezdna pozwala płynnie regulować prędkość jazdy w zależności od potrzeb. Traktor podczas jazdy do przodu rozwija prędkość 0 – 9 km/h a podczas jazdy do tyłu 0 – 4 km/h. Koła rozmiaru 15” przednie i 18” tylne o szerokim ogumieniu zapewniają wyjątkowo pewne przemieszczanie się, stabilny kontakt z podłożem oraz lepszą mobilność w trudniejszych warunkach. Dodatkowo nie ugniatają tak trawy jak wąskie koła o niskim profilu.

Agregat koszący, koszenie, kosz na trawę

Niezawodny, łożyskowany agregat tnący ma szerokość 93 cm. Wyposażony został w dwa ostrza, których krawędzie tnące wykonano ze specjalnie hartowanej stali. Zachowują one dłuższą żywotność oraz zapewniają lepsze ścinanie trawy w czasie dłuższej eksploatacji. Wysokość położenia agregatu tnącego, a tym samym wysokość koszenia reguluje się od 3 cm do 9 cm. Solo by AL-KO T 15-93.7 HD-A posiada bardzo mały promieniem skrętu. Traktor jest bardzo zwinny można nim kosić trudno dostępne zakamarki ogrodu, bez konieczności zbędnego manewrowania i ugniatania trawnika. Jednocześnie 93 cm agregat tnący zapewnia efektywne koszenie dużych powierzchni. 220-to litrowy kosz, pozwala zebrać dużą ilość trawy oszczędzając czas użytkownika, poświęcany na częstsze wysypywania kosza. Gdy zajdzie konieczność jego opróżnienia, operator przy pomocy wygodnej dźwigni wysypie jego zawartość bez opuszczania siedzenia.

Obsługa, operator, wyposażenie dodatkowe

Wygodny, kubełkowy fotel operatora w połączeniu z łatwym dostępem do przełączników i dźwigni sterujących zapewnia komfort pracy.

Podsumowanie

Solo by AL-KO T 15-93.7 HD-A to świetny traktor, zbudowany na stabilnej i sztywnej ramie. Możliwość zainstalowania pługu śnieżnego, zestawu mulczującego, czy walca sprawia, że traktor znajdzie swoje zastosowanie zarówno w lecie jak i zimą. Użytkownicy docenią jego niezawodność, wszechstronność i komfort pracy jaki zapewnia.

3-letnia gwarancja dla użytkowników indywidualnych to wyjątkowa oferta linii Solo by AL-KO.

Polecamy akcesoria dodatkowe:

 • Elektroniczne opróżnianie kosza - nr art. 119602
 • Przyczepa AL-KO TA 250 - nr art. 110804
 • Zaczep przyczepki AL-KO TA 250 - nr art. 119831
 • Walec ogrodowy - nr art. 130539

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Napisz opinię