Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Traktor Solo by AL-KO T 16-103.7 HD V2 127444

 • silnik Briggs & Stratton 7160 V Twin V2
 • przekładnia hydrostatyczna
 • szerokość koszenia 103 cm
 • agregat tnący złożony z dwóch noży
 • światło przednie LED
 • kosz o pojemności 300 litrów
 • dźwiękowa sygnalizacja zapełnienia kosza
 • koła: przednie 15"x6 tylne 18"x8
 • wysokość koszenia 30-80 mm
 • gwarancja: 5 lat konsument, 1 rok firma

Więcej szczegółów

12 599,00 zł

127444

Nowy

Darmowa dostawa traktora przygotowanego do pracy

Więcej informacji

Traktor Solo by AL-KO T 16-103.7 HD V2

Linia SOLO by AL-KO to linia produktów premium powstała z połączenia innowacyjnej techniki strzyżenia trawników AL-KO oraz sprawdzonej techniki ogrodowej i leśnej SOLO. Solo by AL-KO to technika ogrodowa i leśna zaprojektowana w Niemczech i wykonana w Austrii przy zastosowaniu najnowocześniejszej techniki i z najwyższą precyzją. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Traktor Solo by AL-KO T 16-103.7 HD V2 to uniwersalny, zaawansowany model linii Solo, który sprawdzi się w każdych warunkach terenowych.

Silnik

Model T 16-103.7 HD V2 wyposażono w dwucylindrowy, sprawdzony silnik renomowanej firmy Briggs & Stratton o pojemności 656 cm3 i wysokiej mocy aż 9,1 kW. 

Napęd, koła, trakcja

Hydrostatyczna przekładnia jezdna pozwala płynnie regulować prędkość jazdy w zależności od potrzeb. Traktor podczas jazdy do przodu rozwija prędkość 0 – 9 km/h a podczas jazdy do tyłu 0 – 4 km/h. Koła rozmiaru 15” przednie i 18” tylne o szerokim ogumieniu zapewniają wyjątkowo pewne przemieszczanie się, stabilny kontakt z podłożem oraz lepszą mobilność w trudniejszych warunkach. Dodatkowo nie ugniatają tak trawy jak wąskie koła o niskim profilu. 

Agregat koszący, koszenie, kosz na trawę

Niezawodny, łożyskowany agregat tnący ma szerokość 103 cm. Wyposażony został w dwa ostrza, których krawędzie tnące wykonano ze specjalnie hartowanej stali. Zachowują one dłuższą żywotność oraz zapewniają lepsze ścinanie trawy w czasie dłuższej eksploatacji. Elektromagnetyczne sprzęgło ostrzy umożliwia włączanie i wyłączanie agregatu tnącego przy użyciu przycisku. Wysokość położenia agregatu tnącego, a tym samym wysokość koszenia reguluje się od 3 cm do 8 cm. Solo by AL-KO T 16-103.7 HD V2 posiada bardzo mały promieniem skrętu. Traktor jest bardzo zwinny i bez problemu można nim kosić trudno dostępne zakamarki ogrodu, bez konieczności zbędnego manewrowania i ugniatania trawnika. Jednocześnie 103 cm agregat tnący zapewnia ekspresowe koszenie dużych powierzchni. 300-tu litrowy kosz pozwala zebrać ogromną ilość trawy oszczędzając czas użytkownika, poświęcany na częstsze wysypywania kosza. Gdy zajdzie konieczność jego opróżnienia, operator przy pomocy wygodnej dźwigni wysypie jego zawartość bez opuszczania siedzenia.

Obsługa, operator, wyposażenie dodatkowe

Niewątpliwym atutem traktora jest mocne światło przednie LED, dzięki któremu dokończysz pracę nawet po zmroku. Wygodny, kubełkowy fotel operatora w połączeniu z łatwym dostępem do przełączników i dźwigni sterujących zapewnia komfort pracy.

Podsumowanie

Solo by AL-KO T 16-103.7 HD V2 to wyjątkowa, zbudowana na stabilnej i sztywnej ramie maszyna, której użytkownicy docenią jej niezawodność, wszechstronność i komfort pracy jaki zapewnia.

5-letnia gwarancja dla użytkowników indywidualnych to wyjątkowa oferta linii Solo by AL-KO.

Zobacz film jak działają siłowniki wspomagające otwieranie kosza :-)

Polecamy akcesoria dodatkowe:

 • Elektroniczne opróżnianie kosza - nr art. 119602
 • Przyczepa AL-KO TA 250 - nr art. 110804
 • Zaczep przyczepki AL-KO TA 250 - nr art. 119831
 • Walec ogrodowy - nr art. 130539

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię