Ostatnio przeglądane

Producenci

Traktor Solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2

  • silnik AL-KO PRO 700
  • przekładnia hydrostatyczna
  • agregat tnący złożony z dwóch noży
  • kosz o pojemności 220 litrów
  • szerokość koszenia 103 cm
  • światła LED
  • koła: przednie 15"x6 tylne 18"x8
  • wysokość koszenia 30-80 mm
  • gwarancja 3 lata

Więcej szczegółów

10 999,00 zł

-1 240,00 zł

12 239,00 zł

Dodaj do listy życzeń

127554

Nowy

Darmowa dostawa traktora przygotowanego do pracy

Więcej informacji

Traktor Solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2

Linia SOLO by AL-KO to linia produktów premium powstała z połączenia innowacyjnej techniki strzyżenia trawników AL-KO oraz sprawdzonej techniki ogrodowej i leśnej SOLO. Solo by AL-KO to technika ogrodowa i leśna zaprojektowana w Niemczech i wykonana w Austrii przy zastosowaniu najnowocześniejszej techniki i z najwyższą precyzją. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Traktor Solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 to uniwersalny, zaawansowany model linii Solo, który sprawdzi się w każdych warunkach terenowych.

Silnik

Model T 22-103.9 HD-A V2 wyposażono w rewelacyjny, sprawdzony dwucylindrowy silnik AL-KO PRO model 700 o pojemności 700 cm3 i wysokiej mocy. 

Napęd, koła, trakcja

Hydrostatyczna przekładnia jezdna pozwala płynnie regulować prędkość jazdy w zależności od potrzeb. Traktor podczas jazdy do przodu rozwija prędkość 0 – 9 km/h a podczas jazdy do tyłu 0 – 4 km/h. Koła rozmiaru 15” przednie i 18” tylne o szerokim ogumieniu zapewniają wyjątkowo pewne przemieszczanie się, stabilny kontakt z podłożem oraz lepszą mobilność w trudniejszych warunkach. Dodatkowo nie ugniatają tak trawy jak wąskie koła o niskim profilu. 

Agregat koszący, koszenie, kosz na trawę

Niezawodny, łożyskowany agregat tnący ma szerokość 103 cm. Wyposażony został w dwa ostrza, których krawędzie tnące wykonano ze specjalnie hartowanej stali. Zachowują one dłuższą żywotność oraz zapewniają lepsze ścinanie trawy w czasie dłuższej eksploatacji. Elektromagnetyczne sprzęgło ostrzy umożliwia włączanie i wyłączanie agregatu tnącego przy użyciu przycisku. Wysokość położenia agregatu tnącego, a tym samym wysokość koszenia reguluje się od 3 cm do 8 cm. Solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 posiada bardzo mały promieniem skrętu. Traktor jest bardzo zwinny i bez problemu można nim kosić trudno dostępne zakamarki ogrodu, bez konieczności zbędnego manewrowania i ugniatania trawnika. Jednocześnie 103 cm agregat tnący zapewnia ekspresowe koszenie dużych powierzchni. 220-to litrowy kosz pozwala zebrać dużą ilość trawy oszczędzając czas użytkownika, poświęcany na częstsze wysypywania kosza. Gdy zajdzie konieczność jego opróżnienia, operator przy pomocy wygodnej dźwigni wysypie jego zawartość bez opuszczania siedzenia.

Obsługa, operator

Wygodny, kubełkowy fotel operatora w połączeniu z łatwym dostępem do przełączników i dźwigni sterujących zapewnia komfort pracy.

Podsumowanie

Solo by AL-KO T 22-103.9 HD-A V2 to wyjątkowa, zbudowana na stabilnej i sztywnej ramie maszyna, której użytkownicy docenią jej niezawodność, wszechstronność i komfort pracy jaki zapewnia.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Napisz opinię