Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Traktor Solo by AL-KO R-7 - 62.5

 • silnik Briggs & Stratton 950 E
 • przekładnia stopniowa 5 biegów w przód i jeden w tył
 • kosz o pojemności 130 litrów
 • szerokość koszenia 62 cm
 • koła: przednie 11"x4 tylne 13"x5
 • wysokość koszenia 30-80 mm
 • waga 130 kg
 • szerokość całkowita tylko 78 cm
 • gwarancja: 5 lat konsument, 1 rok firma

Więcej szczegółów

6 499,00 zł

127306

Nowy

Darmowa dostawa traktora przygotowanego do pracy

Więcej informacji

TrakorSolo by AL-KO R-7 - 62.5

Linia SOLO by AL-KO to linia produktów premium powstała z połączenia innowacyjnej techniki strzyżenia trawników AL-KO oraz sprawdzonej techniki ogrodowej i leśnej SOLO. Solo by AL-KO to technika ogrodowa i leśna zaprojektowana w Niemczech i wykonana w Austrii przy zastosowaniu najnowocześniejszej techniki i z najwyższą precyzją. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Traktor Solo by AL-KO R-7 - 62.5 to najmniejszy z traktorów linii, idealny do koszenia trudno dostępnych miejsc. Zwrotność i długa żywotność to cechy, które przyświecały konstruktorom tego traktora. 

Silnik

Model R-7-62.5 wyposażono w rewelacyjny, sprawdzony silnik renomowanej marki Briggs & Stratton model 950 E o mocy 4,6 kW. 

Napęd, koła, trakcja

Przekładnia jazdy posiada pięć biegów do przodu i jeden bieg wsteczny dzięki czemu dostosujesz prędkość jazdy w zależności od potrzeb. Traktor podczas jazdy do przodu rozwija prędkość 0 – 5 km/h a podczas jazdy do tyłu 0 – 1,5 km/h. Koła przednie rozmiar 11” i 13” z tyłu zapewniają pewne przemieszczanie się, stabilny kontakt z podłożem oraz lepszą mobilność w trudniejszych warunkach. 

Agregat koszący, koszenie, kosz na trawę

Agregat tnący ma szerokość 62 cm. Wyposażony został w nóż, którego krawędzie tnące wykonano ze specjalnie hartowanej stali. Zachowują one dłuższą żywotność oraz zapewniają lepsze ścinanie trawy w czasie dłuższej eksploatacji. Wysokość położenia agregatu tnącego, a tym samym wysokość koszenia reguluje się od 3 cm do 8 cm. Solo by AL-KO R-7 - 62.5 HD posiada bardzo mały promieniem skrętu, w połączeniu z niedużą jak na traktory szerokością roboczą sprawia, iż traktor jest bardzo zwinny i bez problemu można nim kosić trudno dostępne zakamarki ogrodu, bez konieczności zbędnego manewrowania i ugniatania trawnika. 130 litrowy kosz -2x większy niż w kosiarkach ręcznych- pozwala zebrać pokaźną ilość trawy oszczędzając czas użytkownika, poświęcany na częstsze wysypywania kosza. Gdy zajdzie konieczność jego opróżnienia, operator przy pomocy wygodnej dźwigni wysypie jego zawartość bez opuszczania siedzenia.

Obsługa, operator

Wygodny, kubełkowy fotel operatora w połączeniu z łatwym dostępem do przełączników i dźwigni sterujących zapewnia komfort pracy.

Podsumowanie

Waga traktora to zaledwie 130 kg co sprawia, że łatwo nim manewrować nawet bez zapalonego silnika, a przejazd po trawniku lub alejkach nie pozostawia głębokich kolein. Kompaktowe gabaryty ułatwiają schowanie urządzenia w garażu oraz transport.

5-letnia gwarancja dla użytkowników indywidualnych to wyjątkowa oferta linii Solo by AL-KO.

Opinie

Oceń 
2020-06-04

Bronisław

Mam koszę i jestem zadowolny mimo że trzeba wydać te 6 tysięcy. Miałem dość ganiania za kosiarką.

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Napisz opinię