Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Urządzenie wielofunkcyjne Solo by AL-KO Combi BF 5002-R

 • silnik Briggs & Stratton 675
 • poj. silnika 190 cm3 moc: 2,5 kW
 • napęd do przodu i do tyłu
 • przekładnia ślimakowa w kąpieli olejowej wraz z paskiem klinowym
 • sterowanie z kierownicy
 • urządzenie wielofunkcyjne nawet 6w1:
  • kosiarka listwowa
  • kosiarka rotacyjna
  • glebogryzarka
  • obsypnik
  • zamiatarka walcowa
  • pług śnieżny
 • osprzęt sprzedawany jest oddzielnie

Więcej szczegółów

3 671,00 zł

127470

Nowy

Dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji

Urządzenie Combi Solo by AL-KO BF 5002-R

Baza wielofunkcyjnego urządzenia, które dzięki modułom akcesoryjnym może pracować jako 6 różnych urządzeń niezbędnych w ogrodzie lub warzywniku, a nawet na parkingu i podjeździe. W zależności od potrzeb BF 5002-R staje się kosiarką listwową, kosiarką rotacyjną, glebogryzarką, obsypnikiem, a nawet zamiatarką kostki brukowej lub pługiem odśnieżającym w zimie.

Sercem urządzenia jest świetny silnik renomowanej marki Briggs & Stratton model 675 o mocy 2,5 kW (3,5 KM). Bez zarzutu sprawdzi się w trudnych warunkach. Przekazanie mocy do modułów roboczych realizuje przekładnia ślimakowa zanurzona w kąpieli olejowej, współpracująca z paskiem klinowym. Takie rozwiązanie zapewnia długą żywotność przy dużym obciążaniu urządzenia. Całość osadzona jest na solidnej, jednoosiowej ramie wyposażonej w duże koła z oponami o terenowym profilu. Umożliwia to pracę na trawiastych zboczach o nachyleniu do 20o i rozwinięcie prędkości 2,2 km/h do przodu i 1,1 km/h do tyłu. Operator kontroluje BF 5002-R poprzez kierownicę z tłumieniem wibracji, której położenie można dostosować do wzrostu operatora. Kierownica ma opcję obrotu o 180o co ułatwia manewrowanie w trudnych warunkach.

Solo by AL-KO Combi BF 5002-R można połączyć z akcesoriami:

Kosiarka listwowa CB 870 - nr art. 110494

Wydajny agregat tnący z listwą koszącą o szerokości koszenia 87 cm i bezstopniowo regulowanych podkładkach dystansowych regulujących wysokość koszenia. Podwójne ostrze jest utwardzane i zapewnia czyste cięcie. Idealna do wydajnego i szybkiego koszenia wysokich traw na łąkach czy pastwiskach o powierzchni nawet 2.000 m2. Cały agregat charakteryzuje niski poziom wibracji i cicha praca. CB 870 da sobie radę nawet w gęstych zaroślach, a zastosowane komponenty gwarantują długą żywotność i łatwą obsługę.

Kosiarka rotacyjna FSM 530 - nr art. 110739

Zamienia urządzenie Combi BF 5002-R w profesjonalną kosiarkę o tradycyjnym sposobie działania (obrotowy nóż tnący). Szerokość koszenia to 53 cm z funkcją mulczowania. Dzięki mocnemu napędowi urządzenia bazowego idealna do wydajnego i szybkiego koszenia trawników o powierzchni nawet 2.000 m2. Stalowa obudowa zapewnia długą żywotność kosiarki.

Glebogryzarka Cf 500 - nr art. 110495

Moduł po przyłączeniu do urządzenia wielofunkcyjnego Combi BF 5002-R działa jak pełnoprawna glebogryzarka. Zespół gryzący złożony jest z 4-ech stalowych gwiazd wysokiej jakości, a szerokość robocza wynosi 50 cm. Całość zamyka wytrzymała, stalowa obudowa, która chroni operatora przed odpryskującymi kamieniami.

Dzięki CF 500 przygotujesz glebę przed siewem, poluzujesz ją, wymieszasz z nawozami, świeżą glebą czy składnikami odżywczymi. Świetne narzędzie dla ogrodników i entuzjastów prowadzących własne, ekologiczne warzywniki.

Obsypnik - nr art. 110742

Służy do odchwaszczania i formowania redlin, niezbędny w przydomowym warzywniku do każdej uprawy międzyrzędowej. Obsypnik to dwustronny lemiesz wykonany z wytrzymałej stali skutecznie formujący redliny i oczyszczający bruzdy. Adapter montażowy do urządzenia wielofunkcyjnego Combi BF 5002-R znajduje się w zestawie. 

Zamiatarka KW 1050 - nr art. 110605

Umożliwia czyszczenie podjazdu, ulicy, chodnika, parkingu czy innych dużych powierzchni z kurzu, liści, błota a nawet śniegu. Jest w stanie doczyścić kostkę brukową z glonów lub mchu, jednocześnie jej nie niszcząc. Zapewnia to szczotka wykonana z trwałego polipropylenu, której wysokość roboczą możesz regulować poprzez nastawne koła prowadzące. Szczotka ma szerokość roboczą 105 cm i średnicę 300 mm (liczone z włosem). Wraz z napędem urządzenia bazowego Combi BF 5002-R otrzymujemy bardzo efektywny sprzęt skracający czas Twojej pracy do minimum. Dzięki dużej, stalowej osłonie wzbija się mniej kurzu w porównaniu do nieosłoniętych urządzeń.

Pług śnieżny SRS 850 - nr art. 113267

Zaśnieżone alejki, parking czy podjazd, wszystko to odśnieżysz podłączając ten pług do urządzenia wielofunkcyjnego Combi BF 5002-R. Mocny silnik i napęd pomogą Ci zepchnąć nawet cięższy, zalegający śnieg. Lemiesz wykonany jest z mocnej i trwałej blachy. Ma szerokość roboczą 85 cm i może być odchylany o 30o w lewo i prawo. 

W okresie zimowym dla większego bezpieczeństwa i lepszej trakcji zalecamy stosowanie łańcuchów zimowych nr art. 112183.

Używając oryginalnych akcesoriów AL-KO masz gwarancję właściwego działania, łatwości połączenia i bezpieczeństwa użytkowania. Nie ryzykujesz utratą gwarancji na skutek uszkodzeń powstałych z powodu podłączania niedopasowanych akcesoriów.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię