Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Urządzenie hydroforowe AL-KO HWA 6000/5 Premium

 • silnik elektryczny 1400 W
 • max. głębokość zasysania 8 m
 • wysokość tłoczenia max. 60 m / 6.0 bar
 • max. wydajność 6.000 l/h
 • sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem
 • ochrona przed pracą na sucho
 • filtr w rozmiarze XXL
 • elementy styczne z wodą ze stali nierdzewnej i mosiądzu
 • 5 stopniowy napęd pompy
 • wyjście Ø G 1,0"
 • waga 14,8 kg

Więcej szczegółów

1 199,00 zł

113141

Nowy

Darmowa wysyłka natychmiast do 24h

Więcej informacji

Urządzenie hydroforowe AL-KO HWA 6000/5 Premium

Urządzenia hydroforowe to bezobsługowe pompy ze stałym ciśnieniem wody i zabezpieczeniem przed pracą na sucho. Od tradycyjnych zestawów hydroforowych odróżnia je brak zbiornika na wodę, dzięki czemu są tańsze i zajmują mniej miejsca. Jeśli regularnie nawadniasz ogród wodą ze studni lub deszczową i nie chcesz za każdym razem włączać i wyłączać pompy wodnej, hydrofor AL-KO jest odpowiednim urządzeniem dla Ciebie. Model HWA 6000/5 Premium jest wydajnym urządzeniem z wyższej półki, które oferuje automatyczne zasilanie wodą o stałym ciśnieniu. Posiada pompę wodną z elektronicznym sterownikiem, który ją automatycznie włącza i wyłącza. Hydrofor AL-KO łączy zbiornik na wodę deszczową/cysternę z urządzeniami ją odbierającymi (np. ze zraszaczami ogrodowymi). Jeśli otworzysz wąż ogrodowy, nastąpi spadek ciśnienia w instalacji. Inteligentny elektroniczny sterownik Automatic Control natychmiast reaguje i włącza pompę. Wiele hydroforów jest wykorzystywanych szczególnie intensywnie latem: dzięki urządzeniom firmy AL-KO otrzymujesz trwałą pompę, która w połączeniu z zaawansowanym systemem sterowania zapewnia stałe nawadnianie ogrodu. Inteligentne sterowanie elektroniczne Automatic Control stale monitoruje pracę hydroforu, zapewniając energooszczędną eksploatację przy stałym ciśnieniu i optymalną ochronę przed pracą na sucho. Gdy zabraknie wody pompa jest natychmiast wyłączana, aby się nie przegrzała.

Dzięki pięciostopniowej technologii pompowania o wydajności ponad 30 procent, hydrofor HWA 6000/5 Premium nie tylko jest wyjątkowo wydajny, ale także przyjemnie cichy z maksymalnym natężeniem dźwięku 71 dB. Złączki wlotu i wylotu wykonane są z mosiądzu, części hydrauliczne pompy z materiału odpornego na korozję. Wielu użytkowników doceni również fakt, że urządzenia AL-KO są wyjątkowo mało obsługowe i ciche. 

Ze względu na maksymalną wysokość pompowania do maks. 60 m i maksymalna wysokość samodzielnego zasysania 8 m, urządzenie hydroforowe może być używane na różne sposoby. Pompa o wydajności do 6000 l/h poradzi sobie w każdej sytuacji – zarówno w instalacji z nadziemnym zbiornikiem, jak i wydobywając wodę z głębokiej studni. Aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym zanieczyszczeniami, AL-KO HWA 6000/5 PREMIUM posiada duży i wydajny filtr XXL, który jest łatwy do czyszczenia i posiada długą żywotność. Dołączony klucz do filtra pomaga w jego demontażu. Pozwoli to zaoszczędzić czas potrzebny na konserwację pompy i sprawi, że będzie ona działać sprawnie przez długi czas. Wydajny system zasysania hydroforu HWA 6000/5 Premium firmy AL-KO zapewnia szybki transport wody nawet na duże odległości. Dzięki temu pompa jest gotowa do użycia w bardzo krótkim czasie. Podłączenia mają standardowy rozmiar 1 cala, dzięki czemu łatwo połączysz swoje urządzenia ogrodowe z hydroforem AL-KO.
Uwaga: Hydrofor nie nadaje się do wody pitnej, a jedynie do wody użytkowej.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię