Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Hydrofor HW 3500 INOX Classic

  • silnik elektryczny 850 W
  • zbiornik, ze stali nierdzewnej o poj. 17 litrów
  • max. głębokość zasysania 8 m
  • wysokość tłoczenia max. 38 m / 3.8 bar
  • max. wydajność 3.400 l/h
  • elementy styczne z wodą ze stali nierdzewnej
  • wyjście Ø G 1,0"
  • waga 11,7 kg

Więcej szczegółów

599,00 zł

112848

Nowy

Darmowa wysyłka natychmiast do 24h

Więcej informacji

Hydrofor AL-KO HW 3500 INOX Classic

Hydrofory, a dokładniej zestawy hydroforowe od tradycyjnych pomp powierzchniowych odróżnia zbiornik na wodę. Jego główną funkcją jest utrzymanie ciśnienia w układzie bez włączania pompy. Ogranicza to liczbę startów i zatrzymań pompy, a za tym znacząco zwiększa żywotność pompy i silnika. Dodatkową zaletą jest błyskawiczny dostęp do wody pod ciśnieniem od razu po otwarciu kranu. Nie musisz czekać, aż pompa "zaskoczy". W AL-KO HW 3500 INOX Classic użyto zbiornika ze stali nierdzewnej o pojemności 17 litrów, łącząc kompaktowy rozmiar urządzenia z wydajnością.

Przydomowe hydrofory firmy AL-KO to połączenie najlepszych materiałów, jakości wykonania i wytrzymałości. Jeżeli potrzebujesz zasilić dom, ogród lub miejsce pracy w wodę użytkową, osuszyć lub przepompować wodę, albo podnieść ciśnienie w istniejącej sieci wodnej, trudno o lepsze urządzenia. Jeśli posiadasz dostęp zarówno do wodociągu jak i do studni lub zbiornika wody deszczowej, dzięki hydroforowi możesz znacznie ograniczyć wydatki na wodę. Używając wody studziennej lub deszczówki np. do podlewania ogrodu, a nawet prania lub spłukiwania toalet. W ten sposób chronisz środowisko zmniejszając zużycie wody pitnej.

Hydrofor HW 3500 INOX Classic to zwarta, kompaktowa konstrukcja wykonana z wytrzymałego na uszkodzenia i warunki zewnętrzne tworzywa. Dla zwiększenia żywotności wszystkie elementy metalowe styczne z wodą wykonano ze stali nierdzewnej odpornej na korozję. Pompa posiada sterowanie elektroniczne. Silnik posiada ochronę przed przegrzaniem, więc pompa może być użytkowana nawet przez osoby niedoświadczone. W przypadku zatkania ssania lub odpływu zapobiega trwałemu uszkodzeniu hydroforu.

Mocny silnik -850 W- zapewnia dużą wydajność: 3.400 l/h, siłę ssącą (do 8 m) i potrafi tłoczyć wodę na wysokość nawet 38 metrów. Hydrofor jest nie tylko wydajny, ale też cichy: 78 dB to świetny wynik w tym segmencie.

Wlot i wylot wody zaopatrzono w mosiężne śrubunki w rozmiarze 1,0 cala (około 33,3 mm) dzięki którym łatwo i szczelnie podłączysz wąż zasysający oraz węże rozprowadzające np. do zraszaczy.

Wymiary zestawu hydroforowego to 43,5x27,0x50,5 [cm], niewielka waga urządzenia 11,7 kg, wygodny uchwyt i sprawiają, że jest to urządzenie, łatwe w transporcie i umiejscowieniu, a przy tym bardzo wydajne i trwałe.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię