Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Pompa powierzchniowa AL-KO JET 3500 INOX Classic

  • silnik elektryczny o mocy 850 W
  • max. głębokość zasysania 8 m
  • wysokość tłoczenia max. 38 m
  • max. wydajność 3.400 l/h
  • głowica ze stali nierdzewnej
  • wyjście Ø G 1,0"
  • waga 6,8 kg

Więcej szczegółów

397,00 zł

112840

Nowy

Darmowa wysyłka natychmiast do 24h

Więcej informacji

Pompa powierzchniowa AL-KO JET 3500 INOX Classic

Klasyczna pompa ogrodowa, do pracy na powierzchni, do podlewania ogrodu wodą ze studni, beczki z deszczówką czy stawu. Może też służyć do opróżniania basenu lub innych zbiorników z wodą.

Dzięki wytrzymałej obudowie, wykonanej z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknami szklanymi i głowicy ze stali nierdzewnej pompa jest solidna i trwała. Silnik posiada ochronę przed przeciążeniem, więc pompa może być użytkowana przez osoby niedoświadczone. Duża moc silnika (850 W) przekłada się na bardzo dobrą wydajność: 3.400 l/h, siłę ssącą (do 8 m) i moc tłoczącą do 38 metrów. Bez problemu dostarczysz wodę w najodleglejsze części ogrodu. Wylot i wlot wody jest mosiężny, gwintowany, rozmiar 1,0 cala (około 33,3 mm) łatwo i szczelnie podłączysz wąż zasysający i węże rozprowadzające np. do zraszaczy.

Wymiary pompy to zaledwie 35,5x19,5x21,5 [cm], przy wadze zaledwie 6,8 kg sprawiają, że jest to urządzenie kompaktowe, łatwe do transportu i umiejscowienia, a przy tym bardzo wydajne i trwałe.

Uwaga: Pompa powierzchniowa nie jest przeznaczona do wody pitnej, ponieważ nie jest to urządzenie atestowane do kontaktu z żywnością. Polecamy wykorzystanie jej do wody użytkowej i wody zawierającej chlor (basenowej) o temperaturze poniżej 35° C. Pompy nie należy używać do pompowania wody słonej, zawierającej bardzo agresywne chemikalia oraz do wody zapiaszczonej. 

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię