Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Pilarka Spalinowa Echo CS-352 ES Zobacz większe

Pilarka Spalinowa Echo CS-352 ES

  • Pojemność silnika 34 cm3
  • Moc użytkowa 1,31 kW ~ 1,78 KM
  • Waga na sucho 4,0 Kg
  • Model gaźnika - Walbro WT-946
  • Pojemność zbiornika paliwa: 250ml
  • Pojemnośc zbiornika oleju: 260ml
  • Prowadnica o długości 35 cm 14" 3/8 1,3 mm 
  • Ułatwiony rozruch silnika ES - easy start
  • Układ zapłonowy typu CDI

Więcej szczegółów

899,00 zł

Nowy

Więcej informacji

Przeznaczenie ECHO CS 352 ES

ECHO CS 352 ES to lekka i praktyczna pilarka przeznaczona do prac przy domu. Jest mocniejsza od 310-ki przy zachowaniu wszystkich jej zalet i niskiej wagi. Połączenie znakomitej jakości, ergonomii oraz parametrów tego japońskiego produktu sprawiają, iż jest to model bardzo chętnie wybierany przez użytkowników szukających lekkiej, niedużej ale nie najsłabszej pilarki spalinowej.

Silnik oraz gaźnik

Silnik dwusuwowy o tradycyjnej, prostej budowie i pojemności 34 ccm wytwarza moc użytkową urządzenia na poziomie 1,31 kW. Maksymalne obroty silnika wynoszą ~12500 obr/min co sprawia, iż nie jest to motor "wyżyłowany", a to pozytywnie wpływa na jego żywotność. Cylinder oraz pozostałe części silnika zostały chromowane unikalną japońską technologią. Łożyska wału korbowego usadowione są w aluminiowym karterze skręcanym razem z cylindrem, co poprawia trwałość urządzenia. Producent zapewnia 4000 godzin pracy przy prawidłowej eksploatacji. Układ zapłonowy CDI sterowany jest elektronicznie. Pracą pilarki steruje w pełni nastawny gaźnik marki WALBRO z dyszami regulacyjnymi "L" oraz "H", dzięki którym w razie potrzeby można skorygować skład mieszanki.

Obsługa, sterowanie

Pilarka została wyposażona w pompkę paliwa, która w połączeniu z miękkim rozruchem ES sprawia, iż uruchamianie urządzenia jest łatwe i przyjemne. Jest to szczególnie istotne dla kobiet oraz osób starszych, które nie rzadko są użytkownikami pilarek. Dostęp do filtra powietrza oraz świecy jest bardzo szybki i bezproblemowy dzięki pokrywie górnej zapinanej błyskawicznymi zaczepami. 

Układ tnący

Prowadnica łańcucha ma długość 35 cm i pozwala na swobodne manewrowanie pilarką podczas cięcia. Pracuje na niej łańcuch o podziałce 3/8" i szerokości zęba prowadzącego 1,3 mm. Prowadnica mocowana jest na dwie szpilki, a napinacz łańcucha regulowany jest śrubą umiejscowioną w pokrywie bocznej, co zapewnia łatwą i szybką obsługę. Łańcuch smarowany jest przy pomocy automatycznej pompy oleju, która załącza się z chwilą dodania gazu, a tym samym obrotu łańcucha tnącego. Zbiornik oleju do smarowania łańcucha ma pojemność 260 ml, a zbiornik paliwa 250 ml. 

Podsumowanie, gwarancja

Podsumowując pilarka spalinowa ECHO CS 352 ES to najlepsza jakość, znakomita ergonomia, nieprzeciętne parametry, prosta konstrukcja i rozsądna cena. Wszystkie te zalety w połączeniu z 5 letnią gwarnacją dla użytkowników domowych i 2 letnią gwarancją dla firm, sprawiają iż urządzenia marki ECHO przewyższają konkurencję. Idealna do prac przydomowych. Produkt oryginalny, japoński od początku do końca.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię