Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Pilarka spalinowa Echo CS-310 ES Zobacz większe

Pilarka spalinowa Echo CS-310 ES

 • Pojemność silnika 30,5 cm3
 • Moc użytkowa 1,1 kW ~ 1,5 KM
 • Waga na sucho 4,0 Kg
 • Model gaźnika - Walbro WT-946
 • Pojemność zbiornika paliwa: 250 ml
 • Pojemnośc zbiornika oleju: 260 ml
 • Prowadnica o długości 35 cm 14" 3/8" 1,3 mm 
 • Ułatwiony rozruch silnika ES - easy start
 • Układ zapłonowy typu CDI
 • 5 lat gwarancji dla użytku prywatnego 
 • 2 lata gwarancji dla firm

Więcej szczegółów

749,00 zł

Nowy

Darmowa wysyłka natychmiast do 24h

Więcej informacji

Przeznaczenie ECHO CS 310 ES

ECHO CS 310 ES to lekka i praktyczna pilarka przeznaczona do prac przy domu. Połączenie znakomitej jakości, ergonomii oraz parametrów tego japońskiego produktu sprawiają, iż jest to model bardzo chętnie wybierany przez użytkowników szukających lekkiej, niedużej pilarki. Znakomicie sprawdzi się zarówno podczas przygotowywania drewna do kominka jak również prac w przydomowym sadzie. 

Silnik oraz gaźnik

Silnik dwusuwowy o tradycyjnej, prostej budowie i pojemności 30,5 ccm generuje moc użytkową 1,1 kW. Maksymalne obroty silnika wynoszą ~12500 obr/min co sprawia, iż nie jest to motor "wyżyłowany", a to pozytywnie wpływa na jego żywotność. Cylinder oraz pozostałe części silnika zostały chromowane unikalną japońską technologią. Łożyska wału korbowego usadowione są w aluminiowym karterze skręcanym razem z cylindrem, co poprawia trwałość urządzenia. Przy prawidłowej eksploatacji urządzenia producent zapewnia 4000 godzin pracy silnika. Jest on sterowany przez w pełni nastawny gaźnik marki WALBRO z dyszami regulacyjnymi "L" oraz "H" umożliwiającymi korektę składu mieszanki.

Obsługa, sterowanie

Pilarka została wyposażona w pompkę paliwa, która w połączeniu z miękkim rozruchem ES sprawia, iż uruchamianie urządzenia jest łatwe i przyjemne. Jest to szczególnie istotne dla kobiet oraz osób starszych, które nie rzadko są użytkownikami pilarek. Odpalenie pilarki jeszcze nigdy nie było tak proste... Dostęp do filtra powietrza oraz świecy jest bardzo szybki i bezproblemowy dzięki pokrywie górnej zapinanej błyskawicznymi zaczepami. Układ zapłonowy CDI sterowany jest elektronicznie. 

Układ tnący

Prowadnica łańcucha ma długość 35 cm i pozwala na swobodne manewrowanie pilarką podczas cięcia. Pracuje na niej łańcuch o podziałce 3/8" i szerokości zęba prowadzącego 1,3 mm. Prowadnica mocowana jest na dwie szpilki, a napinacz łańcucha regulowany jest śrubą umiejscowioną w pokrywie bocznej, co zapewnia łatwą i szybką obsługę. Łańcuch smarowany jest przy pomocy automatycznej pompy oleju, która załącza się z chwilą dodania gazu, a tym samym obrotu łańcucha tnącego. Zbiornik oleju do smarowania łańcucha ma pojemność 260 ml, a zbiornik paliwa 250 ml.

Podsumowanie, gwarancja

Podsumowując pilarka spalinowa ECHO CS 310 ES to najlepsza jakość, znakomita ergonomia, nieprzeciętne parametry, prosta konstrukcja i rozsądna cena. Wszystkie te zalety w połączeniu z 5 letnią gwarancją dla użytkowników domowych i 2 letnią gwarancją dla firm, sprawiają iż urządzenia marki ECHO przewyższają konkurencję. Idealna do prac przydomowych. Produkt oryginalny, japoński od początku do końca.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię