Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Pilarka spalinowa AL-KO BKS 3835

 • Pojemność silnika 37,2 cm3
 • Moc silnika 1,2 kW ~ 1,63 KM
 • Waga na sucho 5,3 kg
 • Pojemność zbiornika paliwa: 390ml
 • Pojemność zbiornika oleju: 210ml
 • Prowadnica OREGON o długości 35 cm - 14"
  • podziałka: 3/8"
  • szerokość rowka: 1,3 mm
 • Łańcuch OREGON
 • Ułatwiony rozruch silnika

Więcej szczegółów

560,00 zł

113185

Nowy

Więcej informacji

Przeznaczenie AL-KO BKS 3835

AL-KO BKS 3835 to podstawowa pilarka spalinowa w ofercie AL-KO. Lekka i wydajna, przeznaczona do prac hobbystycznych przy domu. BKS 3835 wyróżnia się krótszą prowadnicą - 35 cm w stosunku do większych braci. Daje jej to lepszą manewrowość i niższą wagę zestawu. Pilarka świetnie sprawdzi się na działce lub jako pomocnik przy przygotowaniu drewna kominkowego.

Silnik oraz gaźnik

Silnik dwusuwowy o tradycyjnej, prostej budowie i pojemności 37,2 ccm wytwarza moc na poziomie 1,2 kW. Maksymalne obroty silnika wynoszą ~11000 obr/min zapewniając optymalne warunki cięcia. Pracą pilarki steruje nastawny gaźnik ze śrubami regulacyjnymi "L" oraz "H", dzięki którym w razie potrzeby można skorygować skład mieszanki. Śruba "T"  służy do ustawienia prędkości obrotowej biegu jałowego.

Obsługa, sterowanie

Pilarka została wyposażona w zintegrowane ssanie, które sprawia, iż uruchamianie urządzenia jest łatwe i przyjemne. Jest to szczególnie istotne dla kobiet oraz osób starszych, które nie rzadko są użytkownikami pilarek. System antywibracyjny, amortyzowany uchwyt i podwójny hamulec dbają o komfort i bezpieczeństwo pracy.

Układ tnący

Zarówno prowadnica jak i łańcuch tnący są produktami renomowanej firmy OREGON. Prowadnica ma długość 35 cm dzięki czemu pilarką bardzo łatwo się manewruje, co przydaje się szczególnie przy okrzesywaniu z gałęzi. Pracuje na niej łańcuch o podziałce 3/8" i szerokości zęba prowadzącego 1,3 mm. Prowadnica mocowana jest na dwie szpilki, a napinacz łańcucha regulowany jest śrubą umiejscowioną w pokrywie bocznej, co zapewnia łatwą i szybką obsługę. Łańcuch smarowany jest automatycznie. Zbiornik oleju do smarowania łańcucha ma pojemność 210 ml, a zbiornik paliwa 390 ml. 

Podsumowanie, gwarancja

Pilarka AL-KO BKS 4040 to uniwersalne urządzenie o dużej mocy i niewielkiej wadze. Producent zadbał nie tylko o dobre parametry pilarki, ale też o komfort pracy stosując amortyzowany uchwyt ręczny, który skutecznie tłumi drgania podczas cięcia. Osprzęt renomowanej marki OREGON podkreśla dbałość firmy AL-KO o jakość sprzedawanych urządzeń. AL-KO BKS 3835 to idealne rozwiązanie do prac przydomowych, działkowych i ogrodowych. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją dla użytkowników indywidualnych.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię