Promocje

Aktualnie brak promocji.

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Odśnieżarka SNAPPER SNL924R Briggs & Stratton

  • silnik zimowy Briggs & Stratton 900 Snow Series
  • podwójne oświetlenie przednie
  • rozrusznik ręczny
  • szerokość odśnieżania 61 cm
  • komin wyrzutowy sterowany z pozycji operatora
  • solidna stalowa konstrukcja
  • 6 biegów do przodu i 2 biegi do tyłu
  • szerokie koła z wysokim protektorem
  • wysoka jakość wykonania i nowoczesny wygląd
  • waga 75 kg

Więcej szczegółów

3 799,00 zł

Nowy

Więcej informacji

Odśnieżarka spalinowa SNAPPER SNL924R to średniej wielkości model odśnieżarki marki Snapper dostępny w naszej ofercie. Produkty Snapper to produkty firmy Briggs & Stratton, która oprócz silników spalinowych produkuje całe urządzenia. Gwarantuje to najwyższą jakość i funkcjonalność sprzętu.

Jest to maszyna dwustopniowa, o średnich gabarytach i średniej wadze. Posiada wszystkie funkcje niezbędne do komfortowego użytkowania. Napędzana jest górnozaworowym silnikiem marki Briggs & Stratton 900 Snow Series. Jest to jednostka serii zimowej zaprojektowana do napędów odśnieżarek. Silnik może być uruchamiany za pomocą rozrusznika ręcznego.

Podwójne lampy zostały wysoko umiejscowione w panelu odśnieżarki. Ich użycie ułatwia pracę przy ograniczonej widoczności. Prędkość jazdy może być regulowana w zakresie 6 biegów do przodu oraz 2 biegów do tyłu. Pozwala to na dobór odpowiedniej prędkości jazdy podczas pracy. Szerokie, pompowane koła uzbrojono w opony ARTIK TRAC wyposażone w wysoki protektor co znacząco poprawia jazdę na nieutwardzonym, ośnieżonym terenie.

Frez zbierający ma szerokość 61 cm. Odśnieżarka SNL924R pozwala na zmianę kierunku wyrzucanego śniegu z pozycji operatora. Jeżeli śnieg jest suchy i lekki może zostać przerzucony na odległość do 11m.

Snapper SNL924R jest idealną propozycją dla osób szukających maszyny o średniej wielkości ale bardzo dobrej jakości. Odśnieżarka ta wyprodukowana jest w USA. Jak wszystkie produkty Snappera charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i bezkompromisowym wykonaniem. Przy zachowaniu najlepszych parametrów technicznych model SNL924R odznacza się nowoczesnym, ładnym wyglądem. Biorąc pod uwagę niewygórowaną cenę tego urządzenia oraz co raz większą popularność na naszym rynku SNL924R jest groźnym konkurentem dla średniej wielkości chińskich odśnieżarek, które bardzo często mają podobną cenę, ale znacząco odbiegają od Snappera jakością wykonania i parametrami.

Obejrzyj film o SNM924E. Zwróć uwagę na różnice pomiędzy modelem oferowanym w naszym sklepie a wersją z video. Miłego oglądania... 

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię