Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Kosiarka spalinowa WORLD GRB 460S HW 4w1 B&S 650

 • silnik Briggs & Stratton 650 o pojemności 190ccm
 • automatyczne ssanie
 • szerokość koszenia 46 cm
 • przekładania GT
 • pojemność kosza 50 litrów
 • centralna regulacja wysokości 30 - 90 mm
 • koła łożyskowane w rozmiarze: przednie 200 mm, koła tylne 280 mm
 • waga 34 kg
 • 4w1: koszenie, zbieranie, mielenie, wyrzut boczny
 • napęd: Tak, samobieżna
 • gwarancja: 2 lata konsument, 1 rok firma

Więcej szczegółów

1 559,00 zł

Nowy

Dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji

WORLD GRB 460S HW 4w1 B&S650 Ready Start 190 ccm

Kosiarka spalinowa GRB 460S HW 4w1 to średnia kosiarka spalinowa WORLD marki GRASS. Polecana do koszenia średnich i większych powierzchni. Znakomicie sprawdzi się również w ogrodach, w których nie brakuje zarówno zakamarków jak również otwartych szerokich przestrzeni. Przekładnia napędowa marki General Transmissions jest niezastąpiona podczas pokonywania pochyłego lub nierównego terenu i sprawia że użytkownik nie musi siłować się z kosiarką. Łożyskowane, solidne koła tylne mają średnicę aż 280 mm, natomiast przednie 200 mm. Kosiarka GRB 460S po wyłączeniu napędu prowadzi się bardzo płynnie i lekko. Stalowa obudowa ma szerokość 46 cm i wykonana jest bardzo solidnie. Blacha obudowy została pomalowana 2 warstwowo wysokiej jakości lakierem, a podkład nałożono metodą elektroforetyczną co zapewnia nieprzeciętną trwałość korpusu oraz lakieru. Dolne ranty obudowy zostały zagięte do wewnątrz, tak jak w przypadku obudów maszyn profesjonalnych. Dzięki temu rozwiązaniu korpus jest dodatkowo usztywniony, mniej narażony na przecieranie się podczas pokonywania nierówności, a powietrze pod obudową ma lepszy przepływ co korzystnie wpływa na napełnianie kosza.

Centralna regulacji wysokości pozwala użytkownikowi w łatwy sposób ustawić odpowiednią wysokość koszenia regulowaną w zakresie 30 - 90 mm.

Kosiarka GRB 460S HW napędzana jest sprawdzonym, niezawodnym, czterosuwowym silnikiem Briggs & Stratton 650 o pojemności aż 190 ccm. Jest to legendarny znakomity motor dolnozaworowy!!! Silnik ten generuje wysoki moment obrotowy, który pozwala na wydajne koszenie trawnika oraz skuteczne napełnianie 50 litrowego kosza. Kosz wykonano metodą mieszaną. Górna część z tworzywa zapewnia łatwy montaż, opróżnianie oraz znakomite napełnianie, natomiast dolna płócienna nie jest zagrożona uszkodzeniami mechanicznymi. Kosiarka GRB 460S HW oferują znakomicie zaprojektowany kanał wylotowy do kosza, dzięki czemu WORLD napełnia kosz po brzegi. Kosiarka posiada 4 funkcje: koszenie bez zbierania, zbieranie do kosza, wyrzut boczny oraz mielenie. WORLD GRB 460S HW 4w1 to wielofunkcyjna, bardzo wysokiej jakości kosiarka, która zadowoli każdego użytkownika. 

Koniecznie obejrzyj wideo z kosiarkami WORLD

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty powiązane