Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

Zobacz nasze Aukcje.Kosiarka spalinowa Weibang WB537SC V 3w1

 • silnik LONCIN
 • pojemność: 196 ccm - moc: 3,6 kW
 • 3-biegowa, profesjonalna skrzynia
 • wał kardana
 • koszenie powierzchni do 3.000 m2
 • szerokość koszenia 53 cm
 • korpus stalowy i uchwyt Hammerite
 • napędzane, łożyskowane koła
 • 3w1: koszenie, zbieranie do kosza, boczny wyrzut
 • pojemność kosza 70 litrów
 • centralna regulacja wys. koszenia: 25 - 85 mm
 • gwarancja: 5 lata konsument

Więcej szczegółów

3 099,00 zł

Nowy

Więcej informacji

Weibang WB537SC V-3IN1

Najwyższej jakości kosiarka objęta 5 letnią gwarancją dla użytkowników prywatnych.

Model WB537SC jest pełen profesjonalnych rozwiązań takich jak zastąpienie paska napędowego, wałem kardana. Dzięki czemu kosiarka jest znacznie trwalsza, nie występują straty mocy na skutek poślizgu i tarcia paska. Profesjonalna skrzynia biegów z metalowymi zębatkami i 3-ma przełożeniami.

Główną zaletą kosiarki jest sposób przeniesienia napędu. Tradycyjny paskowy zastąpiono wałem kardana. Dzięki czemu moc z silnika jest przenoszona bez strat na tarcie i poślizg paska. Nie występują też niedogodności związane z napędem pasowym: luzy na pasku, spadania paska, wycieranie koła pasowego. Napęd wałem kardana jest znakiem rozpoznawczym kosiarek do najcięższych zadań.

Mocy dostarcza profesjonalny, dwuosiowy, silnik Loncin o pojemności 196 ccm. To uznana i sprawdzona jednostka generująca 4,9 KM przy 3.600 rpm i 10,5 Nm momentu obrotowego przy zaledwie 2.500 obr/min. Swobodnie radzi sobie z napędzeniem tej dużej kosiarki i ścinaniem przez nią nawet przerośniętej trawy.

System uzupełnia profesjonalna skrzynia biegów, która w przeciwieństwie do wielu konkurentów ma stalowe koła zębate. Trzy prędkości dopasują tempo pracy do Twoich potrzeb. Łożyskowane, szerokie koła w rozmiarze 200 mm przód i 220 mm tył. Dołki i nierówności trawnika nie powstrzymają tej kosiarki.

Kolejnym wyróżniającym ponad konkurencję atutem kosiarki jest stalowa obudowa. Wyjątkowo gruba blacha z młotkowanej stali, pokryta lakierem o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Brzegi korpusu wygięte są na zewnątrz, dzięki czemu nie zbiera się tam trawa i resztki, a podwozie jest łatwe w czyszczeniu.

Centralna, 9-stopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala użytkownikowi w łatwy sposób ustawić odpowiednią wysokość trawnika, regulowaną w zakresie 25 - 85 mm. Szerokość koszenia wynosi 53 cm, ogranicza to ilość przejazdów na dużych działkach. Nóż koszący wykonany z grubej, hartowanej stali, wystarczy na lata użytkowania.

Kosz o pojemności 70 litrów wykonano z odpornej na zużycie supermocnej tkaniny z wszytym podkładem polimerowym. Ułatwia to transport i przechowywanie, obniża masę jak i cenę urządzenia. Kosze tkane w porównaniu do plastikowych są niemal całkowicie odporne na uderzenia odpryskujących kamieni.

Kosiarka realizuje 3 podstawowe funkcje: koszenie ze zbieraniem do kosza, koszenie z wyrzutem bocznym i mulczowanie. Oczywiście można też kosić z wyrzutem do tyłu bez montażu kosza.

Komfort użytkowania podnosi uchwyt z wygodnie umieszczonymi mechanizmami sterującymi. Można go złożyć, jednym ruchem zdemontować kosz i przechowywać kosiarkę w pozycji stojącej. Koniecznie obejrzyj film, zobaczysz jakie to proste.

WB537SC V 3w1 to w pełni profesjonalna maszyna przystosowana do codziennej ciężkiej pracy. Dlatego polecamy ją firmom pielęgnującym zieleń, lub użytkownikom posiadającym bardzo duże przestrzenie.

WB537SC V 3w1 objęty jest 5-letnią gwarancją dla użytkowników prywatnych i 1-roczną dla firm.

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię