Ostatnio przeglądane

Producenci

Obniżka! Kosiarka spalinowa AL-KO Classic 4.68 SP-B Plus Zobacz większe

Kosiarka spalinowa AL-KO Classic 4.68 SP-B Plus

  • silnik Briggs & Stratton Series 500 E
  • napędzane koła
  • 4 w 1: koszenie, zbieranie do kosza, siekanie, wyrzut boczny
  • korpus stalowy
  • szerokość koszenia 46 cm
  • pojemność kosza 65 litrów
  • regulacja wysokości, centralna z dźwignią:  30 - 80 mm
  • koła łożyskowane: przednie 200 mm, koła tylne 280 mm
  • waga 30 kg
  • gwarancja: 2 lata konsument, 1 rok firma

Więcej szczegółów

1 399,00 zł

-50,00 zł

1 449,00 zł

Dodaj do listy życzeń

119866

Nowy

Darmowa wysyłka natychmiast do 24h

Więcej informacji

AL-KO Classic 4.68 SP-B Plus

Kosiarka spalinowa AL-KO Classic 4.68 SP-B Plus to urządzenie 4 w 1 w niezwykle przystępnej cenie. Polecana do koszenia średnich i dużych powierzchni do 1400 m2. Znakomicie sprawdzi się w średniej wielkości ogrodach, w których nie brakuje zakamarków oraz miejsc wymagających częstego manewrowania maszyną.  Napędzane, łożyskowane, szerokie koła w rozmiarze XXL. Tylne mają średnicę 280 mm, natomiast przednie 200 mm. 

AL-KO Classic 4.68 SP-B Plus oprócz funkcji koszenia i zbierania trawy do kosza tylnego posiada opcję mulczowania (siekania) i wyrzutu bocznego zsiekanej trawy. Rozdrobniony przez kosiarkę pokos pokrywa trawnik cienką warstw, a pozostawiony ulega rozkładowi na naturalny nawóz. Jest to ekologiczny sposób na pielęgnację trawnika. Pielęgnacja trawinka w postaci mulczowania, zmniejsza również parowanie wody z gleby oraz spowalnia wzrost chwastów i ogranicza ilość odpadów.

Stalowa obudowa wykonana jest bardzo solidnie. Blacha obudowy została pomalowana wysokiej jakości lakierem, co zapewnia nieprzeciętną trwałość korpusu oraz lakieru. Centralna regulacja wysokości koszenia pozwala użytkownikowi w łatwy sposób ustawić odpowiednią wysokość koszenia regulowaną w zakresie 30 - 80 mm.

Kosiarka 4.68 SP-B Plus napędzana jest mocnym, sprawdzonym i niezawodnym silnikiem Briggs & Stratton Series 500 E. Silnik ten generuje wysoki moment obrotowy oraz wysoką moc. Wysoki moment sprawia, iż koszenie przerośniętej, gęstej trawy nie będzie problemem dla Twojej kosiarki.

Specjalna konstrukcja kosza na trawę sprawia, że pokos dociera do tyłu kosza, dzięki czemu wypełnia się on aż po samą górę i wymaga rzadszego opróżniania. Kosz wyposażony jest we wskaźnik napełnienia. 

Szerokość koszenia -46 cm- nadaje kosiarce zwrotności i ułatwia koszenie pomiędzy rabatami, krzewami lub elementami architektury ogrodu.

Ergonomiczny uchwyt z możliwością składania, to łatwe prowadzenie kosiarki i  wygodne przechowywanie.

Dzięki napędowi AL-KO Classic 4.68 SP-B Plus ułatwia koszenie dużych powierzchni, także tych nachylonych, zachowując kompaktowe rozmiary i zwinność. Jej wielofunkcyjność sprawia, że to idealny sprzęt dla większości posiadaczy ogrodów i trawników.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Napisz opinię