Kategorie

Ostatnio przeglądane

Producenci

eRaty Santander Consumer Bank

AL-KO BM 870 III Zobacz większe

Kosiarka listwowa AL-KO BM 870 III

Na łąkach lub w naturalnych ogrodach ekologicznych szczególnie istotne jest stosowanie wyłącznie maszyn , które są dla nich odpowiednie - np. kosiarek listwowych AL-KO , które równie dobrze koszą trawę pastewną i gęstą , dziko rosnącą roślinność .

Więcej szczegółów

3 599,00 zł

113617

Nowy

Dostępny na zamówienie. Skontaktuj się z nami!

Więcej informacji

Na łąkach lub w naturalnych ogrodach ekologicznych szczególnie istotne jest stosowanie wyłącznie maszyn , które są dla nich odpowiednie - np. kosiarek listwowych AL-KO , które równie dobrze koszą trawę pastewną i gęstą , dziko rosnącą roślinność . Uniwersalne zastosowanie i zwrotność. Ruchomy odkładacz pokosu . Specjalnie hartowany układ noży ESM z osłoną ostrzy. Bezstopniowa regulowane prowadnice. Ergonomiczny uchwyt z regulacją wysokości i amortyzacją drgań zapewnia optymalne posługiwanie się w terenie oraz łatwy transport .

Wszystko pod kontrolą Ergonomiczny uchwyt z regulacją wysokości i amortyzacją drgań zapewnia optymalne posługiwanie się w terenie oraz łatwy transport.

Perfekcyjne odkładanie pokosu Dzięki ruchomemu odkładaczowi pokosu trawa nie opada na osłonę, a dodatkowo odkładanie pokosu jest usprawnione przez krótszą odległość między kołem i listwą.

Solidność w każdym calu Oprócz specjalnie utwardzanych noży esm z bezstopniowo regulowanymi prowadnicami kosiarki listwowe AL-KO charakteryzują się przede wszystkim zabierakiem w obudowie. W ten sposób zabierak mniej się brudzi i jest bardziej trwały.

Pełne wykorzystanie zimą Dzięki akcesoriom uzupełniającym, takim jak pług śnieżny i łańcuchy śniegowe, kosiarki listwowe są bardzo przydatne także w sezonie zimowym.

Pierwszeństwo dla natury Na łąkach lub w naturalnych ogrodach ekologicznych szczególne znaczenie ma to, aby stosować tylko maszyny, które są dla nich odpowiednie – np. kosiarki listwo-we, które równie dobrze koszą trawę pastewną i grubą dziko rosnącą roślinność.

Dane techniczne

Nr artykułu113617
EAN4003718058536
Linia produkcyjnaAL-KO
Biegido przodu (przekładnia ślimakowa)
Tryb pracysilnik spalinowy
Pojemność skokowa w ccm190ccm
Moc kW2,4
Rozłączanie napędutak
Listwa tnąca87 cm
SilnikB&S E-Series 625
Powierzchnia trawnika do (w m²)2 000
Welkość kół (cale) przód/tył13x 5.00 - 6 Luftbereifung
Szerokość robocza w cm87
Rozstaw kół45 cm
o/min2 900
Waga w kg całkowitych54
UwagiZastrzega się prawo do zmian technicznych, specyfikacji, wyposażenia standardowego i dodatkowego oraz zmian cen.
Instrukcja obsługimanual  (Download PDF, 2.6 MB)

Opinie

Napisz opinię

Napisz opinię